Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Zmarł Józef Maria Stefan Kossecki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pogrzeb doc. Józefa Kosseckiego w środę w W-wie.

 
 
18 listopada w godzinach wieczornych zmarł mój przyjaciel Józef Maria Stefan Kossecki herbów Rawicz i Zaremba (ur. 18 stycznia 1936 w Kaliszu) – polski inżynier, politolog, cybernetyk społeczny, dziennikarz, publicysta, nauczyciel akademicki i polityk. Nasz patriota, który zawsze walczył o niepodległą Polskę.
Będę obecny na jego pogrzebie w Warszawie:
Pogrzeb 25.11.2015 r godz. 12.00
sroda
Cmentarz Północny- Wólka Węglowa
Dom Przedpogrzebowy
Sala A
kwatera W VI
4113/14

 

 

KOMENTARZE

 • ,,Tajniki sterowania ludżmi " czyli...
  Poznaj człowieku siebie samego.
  Na zero rozpracowana też dynamika związku małżeńskiego.
  Fundament, a reszta poza wiedzą w Bibli i nielicznymi uzupełnienieniami to śmieci.
  Ale kto to stosuje w codziennym życiu ? I jak ? :)
 • DMOWSKI 2008 (12) DOCENT KOSSECKI PRZEPROSZONY PRZEZ IPN
  https://www.youtube.com/watch?v=ygRr0O2_DDU

  Film przesłany 11.11.2008
  Docent Kossecki, cybernetyk i narodowiec udzielil TELEWIZJI NARODOWEJ wywiadu. Pogratulowalismy sobie zwyciestwa w bitwie informacyjnej - doprowadzilismy do wycofania się przez IPN z oskarżeń wobec Pana Profesora. Niezwykle sympatyczny kolega z Pana Docenta.
  Jestesmy przy pomniku Dmowskiego. Obronilismy monument przed atakiem trockistowskich bojowek, ktore maja w zywczaju co roku pomnik oblewac farba. Jest to wyraz ichniej nienawisci do wszystkiego co polskie, a szczegolnie do Pana Romana Dmowskiego. Tym razem jednak zdecydowana postawa grupy dzialaczy endeckich przeciwstawila sie Zlu. I jestesmy z tego dumni. :)
 • @AUTOR - BARDZO PANU DZIĘKUJĘ, PANIE STANISŁAWIE.
  Za obecność w tym dniu, w tym miejscu, na tym pogrzebie. Pańska obecność to świadectwo ciągłości idei narodowej, ciągłości losów ludzkich i po prostu świadectwo porządnej polskości.
  I PROSZE O WIĘCEJ
  Miałem Panu przysłać to na prywatną pocztę, ale przemyślałem temat. Jest jedna sprawa niepokojąca, która się dzieje "w cieniu" Pańskiego innego przyjaciela - Stanisława Michalkiewicza, ktory jeszcze żyje. Dzieje się ta ohydna sprawa publicznie - mianowicie chodzi mi o wpisy niejakiego Małego Johna na forum Pana Stanisława. Ów "Mały John" wczesniej występowal jako "Ethanol" vel "Rozpuszczalnik" vel "Robin". Administrator tego elitarnego forum Stanisława Michalkiewicza Pan "zapinio" podejrzewa, że ów "Maly John" to po prostu Jerzy Urban.
  Ów podły człowiek opluł posmiertnie Pana Józefa Kosseckiego pisząc wątek "doc. Kossecki poszedł do diabła" na forum Stanisława Michalkiewicza (FSM).
  I w związku z tą napascią na Zmarłego ja mam do Pana prośbę. Żeby Pan osobiście poprosił Pana Redaktora Stanisława Michalkiewicza o przykładne zablokowanie "Malego Johna". Nie tylko o skasowanie, ale i o publiczne złośliwe piętnowanie tego antypolaka w kilku słynnych felietonach przez St. Michalkiewicza. Niech go podaje do publicznej wiadomości Polakom - jako niebezpiecznego AOFI - anonimowego oficera frontu ideologicznego.
  Dlaczego się zwracam do Pana?
  Znam Pana Stanisława osobiscie i wiem, że mnie trochę lubi i trochę ceni. Nie żeby był wielkim fanem mojej osoby, ale na pewno nie można powiedziec, że mnie nie lubi. Lubi mnie, bo zawsze się uśmiecha tym swoim filuternym usmieszkiem jak mnie widzi. Myślę, że jak bym go o zabanowanie i napiętnowanie Małego Johna poprosił - to by mi nie odmówił. Jednak jestem przekonany, że z Pańskich ust (z Pańskiej klawiatury?) ta prośba wybrzmi mocniej i więcej dobra będzie. Bo tu chodzi o uświadomienie milionom słuchaczy Stanisława Michalkiewicza - że toczy się wojna informacyjna (P.I.W.O. - polska informacyjna wojna obronna!) w internecie. Chodzi o spowodowanie, żeby miliony słychaczy Radio Maryja i miliony telewidzów Telewizji Trwam słuchających i oglądających z nabożeństwem Pana Stacha - żeby te miliony RUNĘŁY ŁAWĄ do internetu i ZALAŁY Z KRETESEM wszelką urbano-michniko-gadzinę antypolską, wszelką hasbarę!
  Panie Stanisławie, ja wiem, że Pan mnie lubi i poważa o wiele mniej niż Pan Stanisław Michalkiewicz, ale niech się Pan zastanowi - czy ja aby nie mam racji?
  Proszę - tutaj ma Pan link do plugawego aktu chuligaństwa antypolskiego - notki "doc. Kossecki poszedł do diabła" w wykonaniu AOFI-ego o pseudonimie "Mały John";

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=26955

  Panie Stanisławie, niech Pana Bóg prowadzi w dobrej sprawie. Niech Pan pokona Złego AOFI-ego "małego Johna"! Niech Pan wraz z Panem Stanisławem skutecznie napiętnują tego plugawego hasbarowca, plującego na Św. Pam. Docenta Józefa Kosseckiego!
  Proszę Pana!
  + Amen!
 • @Eugeniusz Sendecki 17:28:36
  Ś.P. doc. Józef Kossecki miał wielu wrogów tak jak ja ponieważ zawsze głosil prawdę i był naszym patriotą.

  Człowieka poznaję się po czynach i także jego wrogach. Ja też mam wielu wrogów bo jestem polskim nacjonalistą.

  Pan Stanisław Michałkiewicz jak go znam nie lubi cenzury tak jak ja a więc niech posty anonima "Mały John" zostaną na jego forum. One mówią same za siebie, ze jest zjadliwy atak na reputację wielkiego Polaka.

  Zawsze ceniłem doc. Kosseckiego za jego wiedzę, pracowitość, patriotyzm i nieustanną walkę o suwerennośc Polski. Dlatego bardzo pozytywnie oceniam całoksztalt jego zycia i całkowicie neguję wrogą mu propagandę, na którą jest narażony każdy Polak z "odchyleniem nacjonalistycznym" za co tylko 70 lat temu groziła nam kara śmierci.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930