Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świętując odejście PO w niebyt nie możemy zapominać, że wygraliśmy tylko w połowie, ponieważ został nam do pogrzebania PIS.

Spółka „Stonoga & Tymochowicz” zerejestrowana w 2012 roku,  przez publikację prokuratorskch akt związanych z aferą „SOWA” zadała Platformie Obywatelskiej śmiertelny cios, który może spowodować, że ta partia nie zdoła przekroczyć progu w następnych wyborach do Sejmu.  Ciekawe jest, że obaj panowie byli doradcami Andrzeja Leppera, a Piotr Tymochowicz był ostatnim człowiekiem, który z nim rozmawial przed śmiercią.
 
Skandalem jest jednak to, że skompromitowani politycy PO zaczęli składać swoje dymisje dopiero po roku czasu od publikacji pierwszych nagrań ich rozmów w tzw. „aferze podsłuchowej”. Ich przywiązanie do stanowisk było tak silne, że przez cały ten okres zachowywali się jak ludzie bez honoru i dlatego na zawsze stracili zaufanie swoich wyborców. Obecnie cały rząd Ewy Kopacz powinien podać się do dymisji aby przyśpieszyć  datę wyborów do Sejmu.  Inaczej oni i my będziemy się frustrować i dręczyć aż do pażdziernika, co jest całkowicie niemoralne i sprzeczne z zasadami i etyką obowiązującą w demokracji. Trzeba wiedzieć kiedy i jak odejść.
 
Kiedy rok temu ukazały się pierwsze publikacje afery „podsłuchowej” mozna było sie domysleć, że utajnieni mocodawcy polityki po ośmiu latach afer związanych z Platformą Obywatelską zdecydowali się ją „ukatrupić” gdyż następne 5 lat władzy pyszałkowatych nieudaczników  mogło spowodować poważne zamieszki w Polsce, a to z kolei utrudniło by im stałą budowę federacji Polski  Ukrainy.
 
Dlatego rok po aferze „podsłuchowej” wykorzystano dwóch znanych manipulantów Stonogę i Tymochowicza do dalszych publikacji kompromitujących polityków PO. Dało to sygnał mediom o konieczności zmiany zmianie poparcia na korzyść władzy PIS, który ma śłużyć tajnym mocodawcom przez następne lata i pomóc w utrzymaniu spokoju potrzebnego dalszego wyzysku i grabieży Polaków. Dzięki tej roszadzie PO na PIS bedzie więcej czasu, niezbędnego do budowy federacji Polski z Ukrainą z chazarską szlachtą i 100 milionami słowiańskich najemników.
 
Może im w tym przeszkodzić obywatelski ruch Pawła Kukiza, który nieoczekiwanie zdobył  dużą ilość głosów w wyborach prezydenckich i dalej zyskuje na popularności ze względu na brak zaufania do polityków PO-PIS. Jeśli ruch obywatelski Pawła Kukiza zdoła wprowadzić dużą ilość polskich patriotów deo Sejmu może to być poważną przeszkodą dla budowniczych Chazarii, dlatego usłużne im media już atakują ten Ruch aby do tego nie dopuścić.
 
Na przestrzeni ostatniego roku Paweł Kukiz zapewniał mnie w swoich listach, że jest naszym partiotą i nigdy nie zdradzi naszej Racji Stanu. Wiele obecnie zależy od tego czy uda mu się zbudować zespół rozumnych patriotów, którzy opracują skuteczną strategię wygrania wyborów do Sejmu i zgromadzą odpowiednich kandydatów na posłów. Spoczywa na nim wielki obowiązek ratowania Polski. W międzyczasie on i ludzie będą pod stałym „obstrzałem” i krytyką polskojęzycznych mediów, które za wszelką cenę będą chciały ich skompromitować na korzyść pełnej władzy PIS, a nawet skorumpować tak jak to ostatnio zrobił Stonoga oferując 4 miliony złotych pod warunkiem, że w ciągu dwóch tygodni połączą się wszystkie organizacje „antysystemowe”. Taka koalicja odebrała by Pawłowi Kukizowi możliwość szybkiego działania i wolnej ręki w selekcji najlepszych kandydatów na posłów i spowodowałaby wielkie kłótnie przy budowie listy preferencyjnej kandydatow do Sejmu, co jest przywilejem lidera przy obecnej ordynacji proporcjonalnej. Kandydaci z takiej listy zostają posłami bez względu na ilość otrzymanych głosów wyborczych. Poza tym nie od wszystkich można brać pieniądze. W przypadku ruchu Pawła Kukiza najlepszym żródłem pieniędzy jest jego elektorat, ktory zaczyna rozumieć, że aby wygrać wybory należy dać wsparcie pieniądzem. Od każdego z nas zależy sukces Pawła Kukiza, którego celem jest odsunięcie od władzy układu „okrągłego stołu” przez grupę uczciwych polskich patriotów. W tej akcji będzie się liczyła każda złotówka i już teraz należałoby rozpocząć zbiórkę funduszy.
 
Świętując odejście PO w niebyt nie możemy zapominać, że wygraliśmy tylko w połowie, ponieważ został nam do pogrzebania PIS. Wierni swoim mocodawcom Duda i Kaczyński dalej będą wspomagać budowę chazarskiej federacji Polski i Ukrainy. Po zdobyciu władzy PIS będzie miał konieczny do tego zadania czas.
 
Kaczyńscy od samego początku swoich karier w polityce byli finansowani przez żydowskie instytucje. W latach osiemdziesiątych było to finansowanie II-giej „Solidarności” kontrolowanej przez Komitet Obrony Robotników. KOR otrzymywał wtedy duże kwoty pieniędzy od swoich ziomków z zagranicy. Między innymi w ten sposób w 1990 roku została dofinansowana „Gazeta Wyborcza”aby stać się gazetą ogólnopolską. W tym samym czasie największym darczyńcą pieniędzy dla Komitetu Wyborczego Lecha Wałęsy była spółka ART-B, z jej mózgiem Izraelitą Meir Barem, urodzonym  w Polsce. Dopiero po wyborach w 90 roku dowiedzialem się, że wynajmując kilka pokoi w pałacyku w Pęcicach pod Warszawą, dowiedziałem się, że był on główną siedzibą ART-B. Na krótko przed północą w dniu dostarczenia do PKW 140,000 podpisów poparcia na rzecz mojej kandydatury, w sali na drugim piętrze tego obiektu wydałem kolację dla grupy przyjaciół, ktorzy pomagali mi z zebraniem i liczeniem podpisów poparcia. Około pólnocy poproszono mnie o zejście na parter, gdzie Meir Bar tej samej nocy wydał bankiet dla wielu gości z kraju i zagranicy. Niski, korpulentny i bardzo pewny siebie Meir zawołał mnie tylko po to aby mi powiedzieć po polsku z obcym akcentem: „Polacy nie pijcie dużo wódki, bo macie słabe głowy”. Uznałem to za wielką impertynencję i patrząc mu prosto w oczy opdpowiedziałem: „Niech pan się martwi o głowę swoją”, obróciłem się do niego tyłem i wróciłem na górę do moich gości. Następnego dnia powiedziano mi, że kiedy zaproszeni przez niego Amerykanie z ambasady dowiedzieli się, że jestem na górze to ze strachu szybko opuścili jego bankiet.
 
Po wyborach prezydenckich bracia Kaczyńscy bywali w tym pałacyku gośćmi ART-B aby pozyskać  znaczne fundusze na swoją spółkę „Telegraf” i działalność polityczną.  Zakończyło się to karą 2.5 lat więzienia dla ich bliskiego współpracownika Macieja Zalewskiego, który byłego szefa Komitetu Obrony Kraju w kancelarii Wałęsy. który ostrzegł wspólników ART-B przed aresztem i doradził aby uciekli z kraju biorąc ze sobą 400 milionów złotych. Domniemam, że to za współpracę z ART-B Wałęsa odrzucił od siebie Kaczyńskich, bo nienawidził ludzi z ART-B mimo że podobno chętnie brał od nich dużo gotówki. W międzyczasie Kaczyńscy przejęli w Warszawie atrakcyjne budynki, które były częścią majątku „Solidarności”, a póżniej sprzedali Izraelitom. Przypominam żródła finansowania Kaczyńskich, ponieważ oni nigdy nie dostali pieniędzy bezpośrednio od Polaków. Obecnie utrzymują swoją popularność dzięki wsparciu ze strony polskojęzycznych mediów i pieniędzy z budżetu państwa. 
 
Jeśłi ktoś nie jest pewien komu służy PIS to niech sprawdzi rejestr głosowań tej partii w Sejmie. Kiedy jest ku temu okazja, posłuszni Kaczyńskiemu posłowie PIS zawsze głosują na niekorzyść Polaków w takich sprawach jak renty dla ofiar Holokaustu, zwrot przedwojennego mienia, czy też stałe wsparcie żydowskiego rządu na Ukrainie. W przeszłości Jarosław Kaczyński był zapraszany do Fundacji Stefana Batorego, która jest narzędziem Sorosa do budowy federacji Polski i Ukrainy. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że w celu podtrzymania budowy tej federacji Duda, Kaczyński oraz posłowie PIS wspierani przez polskojęzyczne media bez względu na konsekwencje będą jeszcze silniej podżegali Polaków do wojny z Rosją.
 
Dlatego sukces ruchu obywatelskiego Pawła Kukiza w wyborach do Sejmu będzie miał decydujące znaczenie w kwestii pozostania Polski w naszych rękach.  W sytuacji śmiertelnego zagrożenia przyszłości naszej nacji nie można oczekiwać od Kukiza perfekcji, bo na bezrybiu i rak ryba. Najważniejszym  jego zadaniem jest wprowadzenie do Sejmu licznej grupy polskich patriotów, aby oni tak jak narodowe partie w Słowacji i na Węgrzech mogli pracować i głosować na korzyść swoich rodaków.
 
Stan Tymiński
Acton, 14 czerwca 2015

www.rzeczpospolita.com 

KOMENTARZE

 • ECH, POMARZYĆ MOŻNA... A PRAWDA JEST OKRUTNA.
  Chodzą słuchy, że platformersi już osaczają Kukiza, że się patrioci na listy Kukiza nie załapią, bo mają za mało pieniedzy. Do dnia referendum Kukiz publicznie będzie mówił tylko o JOW-ach. A co mają zrobić Polacy, kórzy mają procesy i zajmują się innymi sprawami, nawet ważniejszymi? Ja na przykład walczę w sądzie i prokuraturze z wielkim przekrętem - systemem fałszowania dokumentacji medycznej przez esbeków-masonów, czyli przekrętem na skalę 50 mld zlotych rocznie (15,6 mld dolarów, lub 12,5 mld euro), czyli że ja przez te dwa miesiące do września wsparcia od Kukiza nie dostanę. Ludzie się zajmują aferą Stonogi, która jest pikusiem przy mojej aferze.
  Z całym szacunkiem, ale informacja, że paru złodziei z Rządu i Sejmu się bzykało w mafijnej knajpie to jest pikuś przy informacji, że system ochrony zdrowia jest zarządzany patologicznie, że nie ma wiarygodnej dokumentacji medycznej. Że urzędnicy państwowi i samorządowi świadomie prowadzą polskie szpitale tak, aby dokonywac w nich licznych nadużyć. A jakie mogą być to nadużycia? Ano trzeba pomyśleć. Jesteśmy blizej do wymordowania nas niż myślimy. Jesteśmy bliżej do spotkania z Doktorem Mengele, niż myślimy. W szpitalach nie ma kamer ani wiarygodnej dokumentacji kontrolnej. Oni mogą zrobić tam z nami wszystko.
  Poszukuję bogatych Polaków, którym się będzie chciało bronić narodu tam, gdzie jest śmiertelnie zagrożony - w sferze służby zdrowia. Na razie jest źle. Bardzo źle. Jak ktoś bogaty i mógłby wspomóc - to za daleko od Polski i nie ma rozeznania. Nie ma ekspertów do spraw polskiej służby zdrowia. Nie chce mu się.
  Ot, co.
  ==========
  Świętując odejście PO w niebyt nie możemy zapominać, że wygraliśmy tylko w połowie, ponieważ został nam do pogrzebania PIS.
 • Ogłaszanie dziś pogrzebu PO jest jak dzielenie skóry na niedźwiedziu.
  PiS tyle razy przegrał i nadal straszy. Kiedyś powiedziałem że śmiechem historii było by rządzenie przez PO 12 lat, trzeba dać porządzić swoim skupionym przy PiS. Wystarczy złożyć kilka faktów Styczeń, Duda i Fotyga reprezentują parlament w spotkaniu Knesetu w Krakowie. Później nagła zmiana frontu mediów, Komorowski przestaje być człowiekiem łączącym naród, staje się śmiesznym, ośmieszającym Polskę np. w Japonii. Duda to człowiek młody, wykształcony nadzieja Polaków.
  Przypomnijmy słowa L.Kaczyńskiego. "Bez względu na to kto rządzi w Polsce, teraz rządzimy my ale to się może zmienić interesy Izraela będą zabezpieczone. Naród głupi wszystko kupi, więc się cieszy ze zmiany, a rządzą ci co mają rządzić.
 • Powiem to inaczej
  Polska zawsze ma szanse na prawdziwą niepodległość po wielkich zawirowaniach światowych.Okres ten zbliza się.Mamy obecnie okres porównywalny do zaborów.Oczywiście ze metody są inne jednak cel się nie zmienił.Są dwa słowa ktore mogą wszystko zmienić.Mocny kryzys gospodarczy w Unii Europejskiej lub wojna.Ciepła woda w kranie przetrwa jeszcze lata.Kryzys gospodarczy poćwiartuje UE.Polska z olbrzymimi długami zacznie swoj start bez przemysłu, bez w sumie niczego.Jak po wojnie.I wojna.Ta posiatkuje świat na dobre.Znowu od zera z nadzieją na przyszłość(o ile nie wyparujemy).Więc niezbyt optymistycznie na jutro.Ale jak zwykle z nadzieją
  http://litera.fr/category/news/
 • @
  Moim zdaniem III RP wali sie z trzaskiem.
  Tusk przejmując OFE - czyli zabierając złodziejom dostęp do dużej kasy, trochę opóźnił upadek.
  Tyle, że to tylko opóźnienie.
  Przecież brak możliwości wypłacania emerytur w dotychczasowym wymiarze, a wszystko praktycznie zostało rozkradzione (sprywatyzowane). Młodego pokolenia brak, przemysłu brak - to skąd emerytury?

  Dlatego cała akcja obwiniania PO - to przykrywka , aby można było obciążyć PO wszystkimi grzechami i powiedzieć - winni ci s... z PO. Teraz musimy zacisnąć pasa i zacząć odbudowywać.

  Kukiz miał być bocznym kanałem. A tu siurpryza - rośnie na zwycięzcę.
  Tylko, czy stworzy program i zespół ludzi, którzy będą w stanie podołać sytuacji?

  ja proponuję powrót do zasad Rzeczypospolitej. Ilu ludzi to rozumie?
 • Smierdzi
  Panie Tyminski ! skoro Kukiz jest Niby nasz Polski to czego krecil sie po ukrainskim Majdanie I co tam robil I w czyim interesie tam pojechal ? Nie Chce mi sie wierzyc zeby ,,nasz,, pojechal na Majdn wspierac proiztaelskie interesy. Prosze o wyjasnienie Roli Kukiza Na Majdanie - wtedy moze uwierze. Do tego- prosze obalic argumenty Ze Kukiz Nie jest kontrolowany przez uklad wroclawski - Schetyny . Czekam Na odpowiedz ...
 • @Strzala 21:21:37
  Pan Kukiz powinien odpowiedzieć na te pytania a nie ja. W mojej opinii kiedy Pan Kukiz był na Majdanie to on i większośc Polaków nie wiedziała co jest grane. Dziś pewnie żałuje ze tam był.

  Nie wierzę, że Schetyna kontroluje Pana Kukiza bo on nie potrafi kontrolować samego siebie. Stanowisko szefa MSZ tak przerasta jego możliwości że ten człowiek musi żyć w stałym stresie z obawy o brak kompetencji i on nie ma głowy ani czasu na nic więcej.
 • @prese 20:12:21
  Wojna, wojną, ale ci co mają przeżyć, przeżyją w schronach. Podobno w Stanach są już od dawna pobudowane całe miasta-schrony np ten w Denver:
  https://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8
  gdzie podobno możni tego świata, jak np królewna Anglii kupują już w pobliżu nieruchomości
 • @Jan Paweł 21:52:43
  Moze i przezyją.Co dalej jednak?.Analizowałem co stanie się po wybuchu wojny nuklearnej.Większość analityków opiera się na wojnie jądrowej.Oczywiście piszę o najgorszym scenariuszu.Tu nie chodzi tylko o broń jądrową.Zasoby innej broni jeszcze bardziej niszczycielskiej są w posiadaniu wielu krajów.Chemiczna, biologiczna, neutronowa itd.Połączenie róznych związków chemicznych stworzy ziemie nie do zycia na następne 100 lub więcej lat.Brutalnie.Rasa ludzka ma małe szanse na przezycie.Reszte dokończą zmiany klimatyczne, trzesienia ziemii itd.
 • @prese 22:23:50
  Jak znam życie, to mają coś lepszego od broni nuklearnej, np szczepionki. A te schrony są po to by rozwścieczony tłum, łącznie z wojskiem, policją itd nie dobrał im się do skóry.
  A no właśnie, czy oni czasami nie muszą zakładać takiego scenariusza, że to właśnie ich broń, czyli służby, wojsko, policja nie dobrze się im do skóry?
  Co wtedy, czy taki Denver jeden z drugim, wystarczy? czy mają jeszcze coś lepszego
 • ------ nie jesteśmy sami w odczuciach
  https://www.youtube.com/watch?v=TlmuIEMIJd0
 • Tyminski ,,wake up call ,,
  Panie Tyminski !Skoro Kukiz popieral ,,cos,, , , Jakies wydarzenie ,, Na W tym przypadlu ,, ukrainski Majdan ,, a wedlog pana ,, Nie wiedzial ,, Co popiera- czyli popelnil blad... Czyli on nie wie co robi jest rozgrywany jak pionek Na szachownicy przez ,, madtzejszych,, czyli jesliby on Kukiz mialby decydujace miejsce w ,,polskiej,, polityce to mam rozumiec, Ze tych jego bledow bedzie wiecej ? ? Ja przepraszam ale Nie moge zrozumiec Ze mozna ,, popelniac AZ takie wielkie bledy I Nie wiedziedz Niby ,, o co chodzilo w majdanie,, --- skoro nawet ,, plebs ,, WIE czym smierdzi rola ,, konia trojanskiego ,, Nad Wisla przeciwko Rosji :))
 • @Strzala 01:25:08
  Majdan to Show Business - Reality Show organizowany za 5mld dollarow amerykanskich podatnikow przez pania Nulland...
  Na Majdan sciagali wielu celebrytow placac wysokie apanaze....
  Kukiz to grajek..zyje z wystepow...nie wiem ile mu zaplacili wiem, ze byl zaplacony!
  Tam z bliska zobaczyl- jaki to burdel ..i byc moze poczul sie - jak dziwka..widzac co stalo sie potem...
  Mysle ze to co mowi jest szczrere on ich szczerze nienawidzi...i wie za co!
  Tak sie jakosc sklada w kraju pelnym tylu wieszczy , geniuszy. politykow wielkiego fromatu,i wojennikow statystow...,,lud polski prowadzi alnbo szewc..albo elektryk..albo grajek....
 • Smierdzi coraz wiecej
  Roman K
  ,,Kukiz to grajek..zyje z wystepow...nie wiem ile mu zaplacili wiem, ze byl zaplacony!,,
  -- czyli kolejna marionetka Na scenie politycznej ? Nie Musisz odpowiadac znam odpowiedz Na Twoja teze , Kukiz to nastepny ,,wentyl,, zeby sposcic cisnienie z tego co zostalo I nazywamy,,Polska ,,
 • Pana Tyminskiego czyta sie z przyjemnoscia bo pracuje na swoje
  utrzymanie, zapewnia tez prace drugim.Takiego goscia trzeba sluchac.Jest jeszcze druga pracowita postac na emigracji , ktora podziwiam.Anatol Topolewski, wlasciciel firmy w USA.
  http://www.anatol.com/en/
  Historia jego zycia i firmy to tez material na ksiazke ale o tym innym razem bo to nie na temat powyzszego artykulu.
 • @Strzala 01:53:01
  Spuscic z czego co????
  Strzaly- jak widac -kazdy boi sie napiac...dlatego strzala nie budzi strachu... moze spuscic portki i zrobic sklon:-))))
  Kukiz sam za was wszystkowiedzacych lepiej- sam wszystkiego nie zrobi...za to co robi godzien jest szacunku i pomocy uczciwych Polakow..na dupkow nie powinien sie ogladac..ani ukladac, ani wchodzic w koalicje,,,bo i co z dupkami mozna zrobic...ploty???? pozrec sie o pryncypia..badz pluc do wiadra:-))))
 • @Nibiru 22:36:07
  Znam ten scenariusz od ponad 35 lat.Zostal mi wylozony przez starego inzyniera pochodzenia polsko-cyganskiego , ktory pracowal nad Manchattan Project.Stanley Geras, wlasciwie jedyny przyjaciel jakiego mialem i zawsze moglem liczyc na niego.Cale zycie postepowalem tak by byc przygotowany na ten zydowski Armagedon:
  Zapasy jedzenia, wody, swieczek, paliwa, na kilka miesiecy.Zadnych wrogow, zadnych dlugow,zyc skromnie, nie pokazywac sie, udawac biednego, zyc bez grzechu i w zgodzie z Bogiem.Kilka kawalkow broni, dobrze ukrytych a 1 na widoku.Amunicji tez troche.Ogrod, kury, kroliki.Miec wielu ludzi , ktorzy sa mi winni przysluge.Co wiecej mozna zrobic?
 • @chrisdigger 06:48:15
  Ciekawa jest twoja wypowiedz, trzeba ja odszyfrowac.Myslalem zeby pojechac do Ekwadoru, N.Zelandi, Patagoni, bo tam podobno opad radioaktywny nie dosiegnie, utrzyma sie w polnocnej polkuli.To wszysko na nic.Mam juz 67 lat i po co sie szarpac.Jak dlugo mam zyc? Jak David Rockeffeler co mial 2 razy przeszczepione nerki i 6 razy nowe serce wstawiane? Setki nie dozyje jak ta babcia z Francji co miala wszysto w zadzie, palila papierosy , pila winko i dozyla lat 120? Ale co przez to zyskala? Mowia tez ,ze ten co umierajac , zgromadzil jak najwieksza ilosc zabawek ten wygrywa.Co wygrywa?
 • @chrisdigger 09:55:24
  Witaj!
  Nie wiem , czy tak pisać, jak ty to robisz, da się bez wspomagaczy. Jesli nie, to dbaj o zdrowie. - Potrzebny jesteś. Z tym Hłaski, to nie do końca prawda: mam dobrą kobietę, a mimo to życie czasami boli. Oczywiście bez niej bolałoby nieporównywalnie bardziej. Ból ma jednak to do siebie ,że z czasem przechodzi (w te lub we wte ), rzecz w tym , żeby go nie kultywować.
  Nie bardzo zrozumiałem - w te wróżby to Ty wierzysz?
  Mario
 • @Strzala 21:21:37 - KUKIZ SZCZERZE SIĘ WYTLUMACZYŁ Z MAJDANU
  W gronie przyjaciół z autentycznego, oddolnego i patriotycznego komitetu wyborczego Wspólnota - Patriotyzm - Solidarność, podczas koleżeńskiego zebrania mój kolega zadał to pytanie i wtedy Kukiz odpowiedział tak:
  - Byłem wtedy artystą, a zapraszający mnie - bardzo dobrze mi zapłacili. A ja mam dziecko niepełnosprawne. Sami wiecie, ile to kosztuje, ile to pieniędzy pochłania. Dlatego nie męczcie mnie o tamten incydent.
  Takie jest wiarygodnie świadectwo o Kukizie. Kukiz pochodzi z rodziny dotknietej świadomością rzezi Polaków na Wołyniu, więc to wszystko nie jest takie proste, jak by to powiedział Bohdan Poręba.
 • @Autor
  Oczywiście wiem , że nie jestem dla Pana partnerem do dyskusji. Ale ciekawi mnie , czy Pan wie co P. Kukiz rozumie pod pojęciem patriota. Na jego stronie są dwie informacje: o JOWach i punktach do zdobycia. Nie doczytałem do czego prowadzą te punkty, ale wnioskuję , że do kalkulacji patriotyzmu. Gdy byłem jeszcze młody i głupi (ca dwa, trzy m-ce temu) zdobyłem ich jakieś dwadzieścia parę, czy to pozwala mi uważac siebie za patriotę, choćby tyciusieńkiego? jak Pan uważa?
 • @Eugeniusz Sendecki 10:57:14
  Prosze..wiedzialem, ze takie sa powody:-))) wystepow na Majdanie:-))
  Mam syna grajka..i znam jego kolesi grajkow...wiem, jak i z czego zyje:-)) Sa oferty jakich sie poprostu nie odrzuca ..nie stac na to zadnego grajka...a oni pracuja tylko i wylacznie za to- co uda sie im sprzedac..swoja sztuke...Oni nie zyja z dotacji i apanazy, jak politycy ...to ciezko pracujacy ludzie...i nie kradna~! dzis graja na Bar Mytzvoh u milardera, jutro na Konwencji Lesbijek , w sobote na zlocie peredastow:-_)))) a popoludniu na prymicjach Ksiedza:-))
  Majdan to Wielki Reality Show..w czasie -ktorego dokonano Putchu...
  Kukiz z tam byl , zobaczyl to z bliska...i doskonale wie - jak to pracuje!
  Poza tym\- jakim prawem ktos..ktokolwiek moze zarzucic czlowiekowi brak patriotyzmu..zwlaszcza ten, ktory wystepuje plujac zza winkla i ksywki:-)))
  I wiem jeszcze ze jedno..ze grajkow malo obchodzi co dzieje sie na swiecie...oni nie mieszaja sie do polityki..poprostu sie nia brzydza i ludzmi politykow tez sie brzydza...i jesli juz wmieszaja sie do czegos..tzn ze ich wk$$$wiono...do bialosci.... bo to ludzi o ogromnej wrazliwosci...i dodatkowej intuicji....
  I jesli ktokolwiek zapytalby mi sie dzis komu moglbym zaufac w dzisiejszej sytuacji...Powiem Kukizowi....bo jak narazie nie ma nikogo innego...i tego najbardziej sie boje! Kukiz jest samotny....wsrod Polakow:-))) w polskim Piekielku:-))) gdzie jeden drugiemu Sloneczka przychyla pod wrunkiem, ze wypali temu ssynowi oczy..co mu sie wiedzie:-)))- panie Serokopie:-))))
  \
 • Głos ludu
  Zaczerpnijmy z ludowych mądrości:
  "A teraz będzie zmiana ..."

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/jonski-o-wystapieniu-prezydenta-wyszlo-nudno-i-sla,0,1538729,160815075,czytaj.html
 • Dla kogo pracuje Stanisław Tymiński?
  Najpierw poparcie kandydatury pana Kowalskiego z wykszałceniem podstawowym (z punktu widzenia wrogów Polski osoba niewykształcona na czele państwa to najlepszy wybór), teraz porównanie PO do PiS (tak jakby nie było różnic). To są dziwne propozycje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930