Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Polaku, nie bojkotuj tych wyborów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielu Polaków nawołuje do bojkotu obecnych wyborów. Ja też tak myśłałem w przeszłości ale zmieniłem zdanie...

Aby nie było wątpliwości deklaruję, że będę głosował na Pana Mariana Kowalskiego, który w mojej opinii jest najlepszym kandydatem na prezydenta RP.

 

Wielu ludzi słusznie uważa, że wybory prezydenckie to farsa, gra ustawiona na dwóch kandydatów PO-PIS – Dudę i Komorowskiego. W 2005 roku jako kandydat na prezydenta mimo wielkich trudności w swoich odcinkach wyborczych w radiu i telewizji ostrzegałem przed wyborem kandydatów PO-PIS. To jedna i ta sama klika pozorująca opozycję. W ostatnich 10 latach PO-PIS miał swoich prezydentów i swoje rządy, czym pokazali że Polska to „(!) dupa i kamieni kupa”. Dlaczego mielibyśmy zaufać tym nieudacznikom i pozorantom na kolejne 10 lat władzy?

 

W związku z tym wielu Polaków nawołuje do bojkotu obecnych wyborów. Ja też tak myślałem w przeszłości, ale zmieniłem zdanie, ponieważ wybory na prezydenta mimo wszystko dają szansę na promocję naszych patriotycznych liderów, takich jak Pan Marian Kowalski.

 

Bojkot wyborów zaniży frekwencję ale nie tak bardzo, aby „układ władzy” uznał je za nieważne. Czynny udział w elekcji prezydenckiej, które odbywającej się przy ordynacji JOW to szansa dla narodu, który teoretycznie mimo wszystko może się zmobilizować by tłumnie zagłosować na kandydatów spoza tego układu. Frekwencja powinna być bardzo wysoka, aby odsunąć PO-PIS od koryta władzy.

 

Niektórzy twierdzą, że duża ilość „anty-systemowych” kandydatów rozproszy głosy wyborcze, aby tylko ci z PO-PIS czyli Duda lub Komorowski mieli szansę wygrania tych wyborów. Idealnie powinien być tylko jeden kandydat, który by skupił wszystkie głosy przeciw PO-PIS.  Wyniki niezależnych sondaży internetowych są diametralnie różne od tych publikowanych w mediach. W tych pierwszych Duda i Komorowski zajmują dwa ostatnie, a nie dwa pierwsze miejsca.  Ze względu na moje osobiste doświadczenia z „oficjalnymi” wynikami, uważam sondaże internetowe za prawdziwe. W niektórych z nich Pan Marian Kowalski jest jednym z pierwszych. Aby mógł awansować na sam szczyt potrzeba mu więcej promocji. Lansując swego kandydata lansujemy sami siebie, ponieważ on nas reprezentuje.

 

Nie ma żadnych wątpliwości, że obecne wybory są bezprawne i niemoralne ze względu na rażącą nierówność finansowania kandydatów. Reprezentanci PO-PIS, PSL i SLD mają pieniądze na swoją promocję z budżetu państwa, czyli od podatników, a przecież Konstytucja wyraźnie określa, że wybory powinny być równe dla wszystkich. Innym problemem jest brak możliwości finansowego wsparcia kandydatów przez Polaków zagranicą. W Kanadzie możemy głosować na Mariana Kowalskiego ale nie możemy przesłać pieniędzy na dofinansowanie jego kampanii wyborczej nawet z numerem naszego paszportu. Jest to rażące pogwałcenie naszych praw obywatelskich.

 

Jak powszechnie wiadomo ogólnopolskie media wspierają tylko reprezentantów PO-PIS. Inni są traktowani z pogardą, poniżeniem lub milczeniem. Tylko Internet daje możliwość promocji pozostałych kandydatów, ale nie jest to tak skuteczne jak w dziennikach telewizyjnych, czy też programach w godzinach dużej oglądalności. Te są tylko dla PO-PIS. Wielką krzywdą dla kandydatów i ich elektoratów jest transmisja odcinków wyborczych o drugiej po południu, kiedy większość ludzi jest w pracy.

 

Wyżej opisane problemy wskazują na niemoralność wyborów, ponieważ dyskryminacja jest niezgodna z etyką dominującej wśród Polaków kultury łacińskiej. Nie podoba nam się nierówna walka – jako ludzie, którzy stawiają etykę ponad wszystko oczekujemy, aby kampania wyborcza była prowadzona na zasadach rycerskich i nie chcemy sytuacji, w których nasi reprezentanci byliby traktowani z uprzedzeniem jakby mieli związane ręce.

 

Te nierówności stworzyły klimat farsy, trudno jest więc uznać obecną elekcję jako pozytywny przykład demokracji. Nie znaczy to jednak, że Pan Marian Kowalski jest bez szans na zwycięstwo w nadchodzących wyborach. Brak dostępu do mediów można skompensować aktywnym działaniem wspierających go organizacji. Jak wiadomo Ruch Narodowy, który co roku w listopadzie organizuje w Warszawie Marsz Niepodległości zrzesza kilka patriotycznych organizacji, takich jak Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo Radykalny, Ruch Wolności, Unia Polityki Realnej, etc. Jest to kilkaset tysięcy młodych patriotów, którym obecny układ polityczny nie służy, a nawet ich krzywdzi przez stałe ograniczanie  możliwości rozwoju. Młodzi ludzie mają energię i żywotność daną im przez naturę i mogą ją teraz wykorzystać do zbudowania takiego wsparcia dla swego kandydata, aby on wygrał te wybory i jako prezydent wiernie im służył.

 

Mając akceptację takiej armii młodych ludzi, Ruch Narodowy, którego kandydatem jest Pan Marian Kowalski ma obowiązek stanąć na wysokości zadania w celu jego promocji, niezależnie od wrogich nam mediów. Jeśli Ruch Narodowy chce być znaczącą organizacją polityczną to musi teraz zdać ten egzamin.

 

Pan Marian Kowalski z ogromnym poświęceniem jeździ teraz po całym kraju, aby spotkać się z jak największą ilością potencjalnych wyborców. Te wędrówki są bardzo pożyteczne jednak trudno oczekiwać, aby w ciągu jednego miesiąca dotarł do wszystkich Polaków. Kampania wyborcza to praca dla wielu ludzi i potrzebne są odpowiednie zdolności kierownicze oraz marketingowe aby 10 maja osiągnąć adekwatny wynik w postaci dużej ilości głosów. Jest to praca dla większego zespołu profesjonalistów, którzy zgodnie z planem przez miesiąc czasu będą się usilnie starać, aby maksymalnie wypromować swego kandydata.

 

Teraz jest czas na rozprowadzenie maksymalnej ilości ulotek wyborczych, publikację felietonów wyjaśniających dlaczego Pan Marian Kowalski jest najlepszym kandydatem, publiczne wystąpienia liderów Ruchu Narodowego promujące jego kandydaturę. W żadnych przypadku nie może Pan Marian czuć się osamotniony.

 

Walka wyborcza to nie konkurs piękności w telewizji. Nie wystarczy tylko być. W wielu krajach przełom w polityce pieczętuje krew. Zanim dojdzie do rozlewu krwi można jednak wiele zrobić zgodnie z prawem. Trzeba wykorzystać wszystkie możliwości, aby zapobiec potencjalnym wybuchom społecznym spowodowanym brakiem reprezentacji politycznej. Dlatego obowiązkiem organizacji wspierającej kandydata jest maksymalna aktywność na miesiąc przed wyborami. Inaczej pozostanie niemiły smak klęski, bezsilne zaciskanie pięści i zgrzytanie zębów.

 

Teraz trzeba skompensować brak poprzedniej aktywności w celu zebrania odpowiedniej ilości funduszy koniecznych do promocji naszego kandydata. Jeszcze jest czas na zbiórkę pieniędzy koniecznych na opłatę podstawowych czynności, takich jak produkcja spotów video, ulotek i plakatów. Niezbędne jest finansowanie wyjazdów w teren liderów Ruchu Narodowego, aby mieli możliwość promocji swojego kandydata. Gromadzenie środków pieniężnych  na wsparcie kandydata to nie żebranina, lecz konieczność spowodowana przyszłym losem Polski. Nie należy zapominać, że ten który prosi o pieniądze tym samym dodaje ważności potencjalnemu darczyńcy.

 

 

Walka wyborcza to nie żart – polityka jest największą dźwignią jaką mamy do zmiany losu ludzi. W wyborach prezydenckich zwycięzca bierze wszystko, a pozostali kandydaci nic. Polacy jeszcze nie mieli na tym stanowisku „swojego” człowieka, jakim jest Pan Marian Kowalski. Jego atutem jest ochrona przed wszelką grabieżą i dopilnowanie przestrzegania praw obywatelskich. Nadszedł czas aby na tym stanowisku stanął nasz patriota, aby Polska nasza ojczyzna była matką a nie okrutną macochą.

 

 

Stanisław Tymiński

Acton, Kanada 13 kwietnia 2015

www.rzeczpospolita.com

KOMENTARZE

 • Kandydat Ruchu Narodowego
  Niewielu dostrzega, że RN ma syjonistyczną, żydowską czapę.
  Warto pamiętać, że na żadnym kongresie RN nie było wyboru jego władz – kto więc wyznaczył syjonistyczne żydowskie grono kierownicze i decyzyjne. Co ciekawe, liderzy RN występują w żydo-mediach, do których polskie społeczeństwo nie ma żadnego dostępu !!!
  Żydo-media określają narodowców z RN jako faszystów, potępiają ich, ale jednocześnie żydo-reżim III RP wydaje zezwolenia na Marsze Niepodległości, które zawsze są atakowane przez agenturę żydo-reżimu – nikogo to nie zastanawia?

  Wypowiedź kandydata Mariana Kowalskiego z RN: „Bronisław Wildstein jest dla mnie wybitnym Polakiem i patriotą” – ciekawa wypowiedź lidera i kandydata RN na prezydenta – (?).
  http://www.fronda.pl/a/rzecznik-onr-dla-frondapl-bronislaw-wildstein-jest-dla-mnie-wybitnym-polakiem-i-patriota,25585.html

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/02/634982507435800000.jpg

  Kongres Ruchu Narodowego - refleksje cz.1,2,3
  https://www.youtube.com/watch?v=C4QIaP_vfTY
  https://www.youtube.com/watch?v=6m5ZhVE7bWc
  https://www.youtube.com/watch?v=RCf0R8zf_cM

  Ruch Narodowy - tylko, czy polskiego narodu -?
  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/1511230_395175880647389_5501996691824232427_n.jpg

  Żydowskie kierownictwo RN ma jednak problem z wypracowaniem dla młodzieży właściwej, spójnej retoryki w aktualnej sytuacji politycznej. W jednym z wystąpień lider R.Winncki stwierdził, że Polska ma wokół samych wrogów: Niemcy, Rosja (to największy wróg), ale także i USA. Wniosek: sprzymierzeńców należy szukać pośród takich jak my słabeuszy, np. budować Międzymorze i oczywiście trzymać się Kościoła (podobnie nadaje G.Braun). A Kościół wskaże już właściwy i dobry kierunek: integracja z UE (sam św. JPII tak nakazywał), współpraca z Zachodem (USA) i wsparcie dla żydo-banderowców na Ukrainie (Episkopat Polski wystosował odpowiedni list z poparciem dla Majdanu). A jakby ktoś nie wiedział, to zalecenia te są zgodne z kierunkami polityki dla Polski wyznaczonymi przez Z.Brzezińskiego, waszyngtońskiego syjonistę.

  Dariusz Kosiur
 • "Bojkot"
  Od 1945 r. to nie są nasze wybory. Czas z tym skończyć!
 • bojkot
  Naród schodzi z boiska i oddaje mecz walkowerem, to się nazywa bojkot?
  Problem w tym, że najlepszymi kandydatami są Komorowski, Duda.
  Inni daleko za nimi.
  Liderów z poza układu nie ma, nie dla tego, że nie ma kasy czy mediów, dla tego że KANDYDATA NA MIARĘ POTRZEB po prostu NIE MA.
  Gdyby ktoś taki był, naród polski by go wybrał.
  A że nie ma, to wybiera pomiędzy tymi co są, co brylują w mediach, na politycznych salonach i żadna to pociecha, że w internecie są na końcu, bo internetowi dyskutanci to kropla w morzu tych którzy zapatrzeni są w TVP, TVN i GW
 • Panie Stanisławie
  Tego rodzaju kandydat jak Marian Kowalski samym swoim wizerunkiem kreuje potężny negatywny obraz. To rodzaj faceta - bulteriera.
 • ST
  A wie pan, ja zagłosuję na M. Ogórek.
  Lepiej się prezentuje, jeśli miałbym patrzeć na kogoś kto wygląda jak ten na zamieszczonym zdjęciu to jednak wolę patrzeć na ładną, młodą inteligentną dziewczynę.
  Dla mnie w tych wyborach ważne jest by przyszły prezydent nie wepchnął nas w wojnę na Ukrainie przeciw mocarstwu atomowemu jakim jest i będzie Rosja. Tej wojnie przeciwna jest kandydatka z SLD i jej szef. Ponad to SLD jako jedyne postrzega bandrowców nie jako bohaterów, lecz jako zbrodniarzy co też ma znaczenie dla pamięci o pomordowanych na Wołyniu Polakach.
  Komorowski i Duda to opcja EU & USA, opcja wojny z Rosją
 • @Rzeczpospolita 19:42:42
  Marian to kukła Bosaka, Winnickiego i Zawiszy.. uwiarygodniłby się gdyby pogonił by ich siłą, najlepiej na kopach przed kamerami Telawizji..ale czego spodziewać się po fanie Piłsudskiego..
  Człowiek nie potrafi zrobić porządku w partii, a Polską ma się zajmować..
  Żenujące jest, że jedyny kandydat pronarodowy to taki, który ma ośmieszyć naród i dać dowód, że byle żyd będzie mądrzejszy :((( to chyba taki cel jego kandydatury..
 • @Oświat 21:42:39
  ogórek w ogródku furory nie zrobi.. oddanie na nią głosu to być albo nie być polityczne towarzysza millera.. partia go za wynik rozliczy, oddając na nią głos oddajesz głos na przewodnictwo w partii - tylko tyle..
 • @Rzeczpospolita 19:42:42
  Jeżeli autorytetem dla pana Mariana Kowalskiego jest zbrodniarz J. Piłsudzki, to nie mamy o czym gadać. Czy pan Kowalski także zamierza działać w taki sposób?
 • Czy to jest jakiś żart?
  moz
 • Panie Tymiński....
  Marian Kowalski? Ruch Narodowy?... nie spodziewałem się tego po Panu
 • @Jan Paweł 21:52:52
  Panie Tymiński....
  Marian Kowalski? Ruch Narodowy?... nie spodziewałem się tego po Panu....

  Człowiek się starzeje, traci kontakt z rzeczywistością, no i jeszcze z tak daleka.....W końcu - no bady perfect
 • Wybory
  Podobno u nas wybory prezydenckie mają być 10 maja, parada w Moskwie 9 maja i w tym samym dniu natarcie na Noworosję ze strony Ukrainy

  Ukraińskie siły zbrojne sprowadziły pod Donieck ponad 100 jednostek sprzętu bojowego w ciągu dwóch tygodni, co świadczy o przygotowaniu do natarcia - oświadczył szef proklamowanej Donieckiej Republiki Ludowej Aleksander Zacharczenko - podaje Doniecka Agencja Wiadomości.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/248420.html#ixzz3XJgCU765
 • Dalej tą drogą i będzie po ptokach
  Panie Stanisławie naprawdę wierzę w Pańskie dobre intencje oraz patriotyzm ale obiektywizm Pana skupia się tylko na internecie a to jest znikomy procent populacji czyli około 10-15% elektoratu(Kukiz6%,Korwin4% i inni góra 5%).Niestety jest to za mało,jest nas patriotów za mało.
  Polskie społeczeństwo uzależnione jest od telewizji a ona pracuje dla reżimu i jego mocodawców.Niech Pan mi wierzy na wsi nie wielu ludzi słyszało o Kowalskim czy Braunie.Po za tym Polacy wciąż jeszcze są tępi i naiwni.
  Patrząc na to co dzieje się wokół wyborów to zanosi się,że przez następne cztery lata dalej będziemy ujadali na Komorowskiego i PO.
  W mojej gminie pewien radny roznosił czekolady dla kobiet i pół litra dla mężczyzn.Wcześniej kupił koszulki dla drużyny piłki halowej.Tak się robi kampanie.PIS ma kasę ale nie ma dobrych lokalnych liderów i pewnie przegra.
  Zgadzam się z panem w kwestii finansowania i dostępu do mediów.Śp.Andrzej Lepper(prawdziwy Polak i patriota)swoją aktywnością nie zawsze zgodną z reżimowym prawem potrafił zgromadzić przeszło 10% elektorat i tylko tędy droga aby kogoś wykreować i aby polskie społeczeństwo usłyszało o kandydacie.
 • Oprócz tresci liczy się forma . . .
  Co do treści zgadzam się z Pana faworytem, lecz co do formy nie. Skrajnie radykalne organizacje źle kojarzą się Polakom mimo słusznych, gorących treści patriotycznych. W tym samym duchu występuje pan Grzegorz Braun ale jego narracja nacechowana jest wysoką kulturą osobistą, podbudowaną przeogromną wiedzą historyczno-polityczną. Bardzo cenię sobie Pańskie zdanie, ale pozwoliłem sobie wyrazić własny pogląd gdyż tak jak Pan zafascynowany jest panem Marianem Kowalskim ja z kolei znacznie wyżej stawiam pana Grzegorza Brauna.
  Serdecznie pozdrawiam z Polski.
 • BOJKOT WYBORÓW BUNT NARODU POLSKIEGO
  APEL STANISŁAWA TYMINSKIEGO O BOJKOT WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
  ...
 • @Analityk 19:45:56
  Z upoważnienia Komitetu Bojkotu Wyborów proszę o kontakt Stefan Dembowski 513-326-440
 • @Oświat 21:31:20
  Nie kompromituj się Zadzwoń to ci wyjaśnię to czego nie rozumiesz w kwestii bojkotu wyborów Stefan Dembowski 513-326-440 Komitet Bojkotu Wyborów
 • @jaszczyk8 21:49:44
  Z upoważnienia Komitetu Bojkotu Wyborów proszę o kontakt Stefan Dembowski tel 513-326-440
 • @Jan Paweł 21:52:52
  A czego można się spodziewać po człowieku ,który w 2007 roku nawoływał do bojkotu wyborów a dzisiaj zmienił zdanie

  http://zaprasza.net/a_y.php?PHPSESSID=7733264bcab2e1970562a3e566f70d9c&articlesPage=20&article_id=19833
 • @Rzeczpospolita 19:42:42
  Większość udaje, że nie dostrzega fałszywej formy wyborczej, a całą swoją uwagę poświęca kandydatom, bez wiedzy, kto kazał im startować.

  Władzę, wyborczą pokazuje, art. 4. I art. 10 Konstytucji III RP w dwóch rozłączonych na stałe częściach swoim zapisem na papierze.

  W takiej formie zapisem prawnym, dla 2 części osobno, nie mamy nawet możliwości ustanowienia 100% demokracji i demokratycznych wyborów.

  Jeśli chcemy mieć w Polsce ważną demokrację, musimy zrobić połączenie, wcześniej rozłączonych 2 części w jedną całość władzy. Scalając przy okazji art. 4 z art. 10 konstytucji III RP.

  100% Domenę demokracji posiada władza dokładnie połączona w liczbie parzystej, jak lewa i prawa połowa człowieka jednostki demokracji. Tak a nie inaczej, połączona całość daje możliwość rzeczywistej równowagi i możliwości wybierania najlepszego z najlepszych:)
 • @Rzeczpospolita 19:42:42
  A ja bym tak przeanalizował sytuację, czy Kościół w dalszym ciągu promuje integrację z UE, współpracę z Zachodem (USA) i wsparcie dla żydo-banderowców na Ukrainie.
  Bo, jeśli tak, to reszta Katolików, która jeszcze w nim pozostała, również odejdzie. Chyba z tym nawet Dziwisz się liczy?
  Zgadzam się, że dawniej tak było. Czy tendencyjnie, czy ze strachu, czy z głupoty - nie wiem. Ale obecnie?
 • Mój prezydent
  https://www.youtube.com/watch?v=4IjcpjlWvN8
 • @Jan Paweł 21:51:18
  Zawisza, Bosak, Kowalski to skompromitowani, podstawieni pesudodziałacze do pacyfikacji wszelkich oddolnych ruchów narodowych.
  Ci Panowie nie odpowiadają na żadne kluczowe problemy nieistniejącej Polski. Ich program to powielanie bełkotu PIS - UPR.
  Zawisza to pazerny na kasę kombinator, oststnio wpsierał austraiacki koncern budowy molochu tzw. ,,farmy wiatrowej" na Podkarpaciu.
  Bosak to pajac, Kowalski - piłsudczyzna, zachwalał L. Kaczyńskiego, oddani ,,ideologii zachodu".
  Podkreślam, Oni, są od pacyfikacji Polaków - Narodowców a nie od ich obrony.
 • Bojkot? Po co ? A czemu nie?
  Nazwa bojkot pochodzi od nazwiska Charlesa Boycotta, zarządcy majątku w hrabstwie Mayo w Irlandii, który w 1880 r. odmówił swoim dzierżawcom zmniejszenia czynszu, co spowodowało, że wszyscy okoliczni mieszkańcy zerwali z nim stosunki zawodowe i towarzyskie, a przedsiębiorcy zaczęli odmawiać mu świadczenia usług i sprzedaży produktów.

  Czy jest możliwe częściowo lub całkowite zerwanie stosunków zawodowych lub towarzyskich z Państwową Komisją Wyborczą lub wybranym prezydentem ???
  Dla wielu osób tak, ale dla dużej części naszych rodaków żyjących z budżetówki bezpośrednio (urzędnicy, nauczyciele, siły przymusu, lekarze...) lub pośrednio ( przetargi autostradowe, producenci alkoholu, broni, papierosów,broni,gier hazardowych), taki bojkot równa się konieczności zmiany sposobu życia...Zbyt trudne, choć relatywnie proste...

  Uczestniczenie w wyborach przypomina kibicowanie ulubionej drużynie lub każdej , która ma szansę przyłozyć drużynie, której nie lubimy...

  Stanisław Tyminski lubi drużynę w koszulkach biało-czerwonych...Nie ważne , że za słabi na grę na europejskich stadionach.
  Krystyna Trzcińska nie lubi nie tylko graczy ale i sędziów..., bo kompromitują Polaków na europejskich stadionach

  Bloger Oświata zauważa, moim zdaniem bardzo trafnie, że podatnicy polscy zbytnio nie wysilają się w przygotowaniu do tych zawodów...Pisałem o tym kilkakrotnie, że stworzenie drużyny zaczyna się kilka lat przed "olimpiadą". Trening jest trudny i wymaga wytrwałosci...Sa chętni???

  Ale czy rozmowa o zawodnikach , których lubimy lub nienawidzimy , jest wystarczającym powodem, abyśmy zachowywali się, jak kibice na meczach między Polonią a Legią ???
 • @Wrzodak Z. 08:42:23
  W pełni się z tym zgadzam. Pozdrawiam
 • @amadeusz2006 01:11:25
  a to dlatego, że obecnie historia stworzyła niepowtarzalne warunki do zwycięstwa nad bandą uzurpatorów. Istnieje możliwość zwycięstwa.
  https://hkreuz.wordpress.com/2015/01/12/nowy-grunwald-2015/
 • @Zbigniew Jacniacki 09:00:44
  Teraz muszę brać się za robotę, ale wieczorem jak wrócę napiszę do pani poseł M. Ogórek i do L. Millera na adres ich biur poselskich
  e-mail z treścią mniej więcej jak niżej
  ------
  Witam Panią, Witam Pana
  Oprócz propozycji podniesienia kwoty wolnej od podatku proszę wpisać do swojego programu;
  - Program wyrównania poziomu wynagrodzenia miedzy Unią Europejską a Polską (popularnie nazywane tz. - płace wschodnie ceny zachodnie) w formie kwoty wyrównawczej w wysokości jednej średniej krajowej zarobków wypłacanej corocznie, Można by to nazwać trzynastą pensją dla wszystkich dorosłych Polaków, (tych mających pracę, bezrobotnych, ale także rencistów i emerytów).
  Taki punkt programu w kampanii prezydenckiej pani Magdaleny Ogórek powinien zachęcić do wzięcia udziału w wyborach, także tych, którzy dotychczas wybory bojkotowali bądź w nich nie uczestniczyli z braku zainteresowania polityką.
  Kwota ta winna być wypłacana dla wszystkich obywateli Polski o dochodach mniejszych niż
  1,5 średniej krajowej.
  Jeśli padnie pytanie skąd wziąć na to fundusze, to odpowiedz jest prosta, z np. z likwidacji funduszu kościelnego, z zaprzestania budowy aquaparków, stadionów, z obcięcia dotacji dla różnego rodzaju zbędnych fundacji itp.
  - Pozbawienia Izb Skarbowych prawa nakładania kar i domiarów bez prawomocnego wyroku sądowego
  Ochrony podmiotów gospodarczych, polskich biznesmenów, przed niszczącym działaniem Izb Skarbowych. Egzekwowanie domiarów i kar nakładanych na przedsiębiorców mogą mieć miejsce jedynie w przypadku prawomocnego wyroku sądu, a nie jak dotychczas jedynie w oparciu o decyzje Izby Skarbowej co jest w wyraźnej sprzeczności kodeksem karnym, kodeksem cywilnym i z Konstytucją RP .
  ------------
  I jeszcze kilka innych punktów, by program wyborczy M. Ogórek pozwolił jej zwiększyć zainteresowanie wyborami i przysporzyć jej głosów.
  Czy z moich propozycji skorzysta to już jej sprawa.
  W każdym razie to z czym wychodzą kandydaci Po i PiS ( Smoleńsk, afery, wzajemne oskarżenia, Skoki) nie zachęca do głosowania na ich kandydatów
 • @Zdzich 03:01:32
  Ani Benedykt XVI, ani aktualny papież nie podważyli integracji z UE i współpracy z Zachodem (w tym mieści polityka w/s Ukrainy), które to kierunki wspierał JPII. Kościół ustami swoich najwyższych dostojników nie wskazuje na główne źródła zła, czyli na Międzynarodowe Żydostwo i opanowany przez nich Zachód.
  Nie słyszy się na niedzielnych mszach, żeby księża ostrzegali katolików przed realizowaną destrukcją państwa, wyprzedażą ziemi, nie zachęcają do narodowego organizowania się, nie wskazują na niszczące państwo i naród działania żydo-reżimu IIIRP.
  To, co słyszałem w homiliach (kazań się już nie głosi, a homilie są z rozdzielnika - jak kiedyś wytyczne z KC PZPR), nawet w małych miejscowościach, to: "módl się i pracuj i wyglądaj zbawienia, bo wszystko to marność nad marnościami".

  Czy katolicy odejdą od Kościoła?
  Myślę, że nie, a przynajmniej nie od razu. Jeśli zaczną odchodzić, to będzie długi proces - proces upadku Kościoła jako instytucji, a nie koniecznie upadku religii.
  Dla większości katolików kwestie polityczne są niezrozumiałe i nie łączą polityki z Kościołem, z jego hierarchią. Religia jest dla większości ludzi wewnętrzną potrzebą i stała się także tradycją. Poza tym nie istnieje religijna alternatywa.
  Hierarchia Kościoła jak na razie czuje się pewnie, bo przecież niemal każdy z nas na końcu swojej drogi zahacza o Kościół, w którego gestii są cmentarze.
 • @Max von Stirlitz 10:36:21
  Dużo filmów o zwycięstwie Pan Henryk Kreuz się naoglądał, a zapomina o logistyce?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Korpus%C3%B3wka_s%C5%82uzb_logistycznych.jpg

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Logistyka_%28wojsko%29#Zabezpieczenie_logistyczne_wojsk
 • @goodness 11:48:46
  o niczym nie zapomniałem, uważam, że jest obecnie 5 antymagdalenkowych kandydatów, a każdy z nich dowodzi swoim wojskiem (lepiej lub gorzej uzbrojonym i zaopatrzonym) i jeżeli pozostanie jak jest, to każdy z nich przegra i Polacy z nimi. Uważam, że jak wyłoni się tylko jeden dowódca (kandydat), a reszta kandydatów stanie za nim ze swoim wojskiem jako części jednej armii - to szansa na wygraną jest bardzo duża.
 • @Rzeczpospolita 19:42:42
  nie szukaj tego co dzieli lub dzielić może, szukaj tego co łączy.
 • @Oświat 21:42:39
  Rozumiem twoje poparcie dla urodziwej Pani Ogórek tak, że po prostu w jej wykonaniu lepiej będzie wyglądać "łaska" Obamie.
 • @Zbigniew Jacniacki 09:00:44
  .
  Puste stadiony z urzędu, lub w naturze, są dowodem bojkotu, dla afer w sporcie:)
 • @wk..ny 21:42:46
  toż to głupota. Chcesz zmieniać RN to wstąp, zacznij działać i zmieniać. Jeżeli Ci nie odpowiada RN to nie żądaj by inni go zmieniali.
  Pan Marian Kowalski nie jest dyktatorem w RN, jest kandydatem RN, inaczej mówiąc to RN uznał, że Pan Marin Kowalski byłby dobrym Prezydentem. Podzielam to zdanie. Ze znanych mi kandydatów uważam, że ma największy potencjał na Przywódcę Polaków, po prostu dysponuje wrodzonymi cechami przywódczymi.
 • @Henryk Kreuz 12:13:11
  Ładnie Pan kombinuje połączenie, wszystko może złączyć prawda 2+2=4.

  Ale, bez chęci naprawy, błędu nic się nie da zrobić.

  Teraz za 4 pracuje ustawowo 3 więc wszystkie dobre kombinacje można wyrzucać do kosza, bo w kraju polityczną liczbą parzystą jest trójka:)
 • @Max von Stirlitz 10:36:21
  Masz rację Maxiu w 100 procentach.Nie ma takiej możliwości aby wygrał ktoś poza bulem-Komorowskim.Wybory były,są i będą fałszowane (sam jako członek komisji wyższego szczebla brałem udział w fałszowaniu wyników i do dzisiaj skacze mi gula,że dałem się namówić na udział w tej farsie wyborczej.)Listę posłów na sejm widziałem już dziesięć dni przed wyborami.
  A że w zasadzie nic się nie zmieniło w myśl zasady "raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy" fałszuje się dalej .Zmienili się tylko ludzie a i świat idzie z postępem więc i metody fałszerstwa uległy zmianom.

  Tak że każdy kto idzie na wybory oszukuje sam siebie.Myśli,że spełnił swój obywatelski obowiązek i łudzi się ,że coś zmienił,a tymczasem został perfidnie wykorzystany do legitymizacji żydobolszewickiej władzy.
 • Dlatego polecam jeszcze raz:
  Bez pieniędzy, bez haseł, bez kłamstw, bez znajomości, i bez kampanii wyborczej. Po prostu uczciwy test transmitowany przez TV pod tytułem: “KTO CHCE ZOSTAĆ PREZYDENTEM”. Kandydaci powinni przede wszystkim być od kilku pokoleń Polakami, powinni być wyedukowani w Naukach Politycznych przynajmniej ze stopniem Doktora, oraz powinni poddać się publicznemu testowi z tej wiedzy, oraz historii, i ekonomi. W końcu, Prezydentem powinien zostać najmądrzejszy wybranek narodu, a nie Syjonista z (cudzą) kasą.
  Praca dla rządu powinna być NIEODPŁATNĄ sprawą honoru i pozycją zaufania w społeczeństwie, a cały system BEZPODATKOWY, aby wyeliminować korupcję i niewolnictwo. Precz z korytem!

  Myślę, że NEon/ Eugeniusz Sendecki są w stanie zorganizować taki konkurs.
  (Ze szczodrą kontrybucją i udziałem pana Tymińskiego.)
 • @Rzeczpospolita 11:14:59
  Musimy wrocic do tego tematu w innym blogu, lub prywatnie.
 • @Oświat 21:31:20
  Z szulerami się nie prowadzi gry. Jej wynik jest do przewidzenia.
 • @amadeusz2006 01:21:55
  Jesteśmy w kontakcie Panie Stefanie. Andrzej Dziąba.
 • @Henryk Kreuz 12:17:45
  .....lepiej będzie wyglądać "łaska" Obamie....
  Jeśli coś chcesz skomentować to pisz z sensem , przedstaw kontrargument merytorycznie a nie pi...dol głupot.
  Mamy co 4 lata szansę przedstawić kandydującym swoje propozycje i warunki.
  Jeśli kandydujący przyjmuje je i potwierdza gotowość ich realizacji, dajemy mu głos. ( było tak onegdaj z pacta konwenta przy wyborze króla)
  Jeśli nas zawiedzie, jeśli nas oleje, to przy następnych wyborach mówimy mu, tu zacytuję klasyka, - spieprzaj dziadu.
  Na tym polegają wybory.
  Ale jeśli głupi lud nie potrafi tego pojąć, w tym w większości tu piszący i komentujący, to mają to co mają ,niekończącą się powtórkę z rozrywki, czyli kabaret i hasła o bojkot
  W okresie po transformacji mieliśmy już bodaj sześć razy okazję dokonać właściwych wyborów
  I co ?
  I pstro.
  Co najwyżej umiemy narzekać i rozpisywać się jaką to mamy złą władzę.
  Wniosek, także z obecnej dyskusji.
  Ludek ( szczególnie ten internetowy) nie dorósł do wyborów.
  Inni wybierają sobie Tusków, Komorowskich, Kaczyńskich i nie narzekają.
  Kręcą kasę, i obrastają w sadełko.
 • @Analityk 18:03:25
  Z szulerami się nie prowadzi gry......
  Jeśli jedynym wyjściem dla ciebie jest zejście z boiska to twoja sprawa. Jeśli oddajesz im swój los w ich łapki, tym gorzej dla ciebie.
 • @Wrzodak Z. 08:42:23
  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  https://www.youtube.com/watch?v=C4QIaP_vfTY

  https://www.youtube.com/watch?v=6m5ZhVE7bWc

  https://www.youtube.com/watch?v=RCf0R8zf_cM
 • @Henryk Kreuz 12:26:21
  zadałeś mi takiego klina, że aż musiałem przeczytać co napisałem wcześniej.. uff.. zmieniać RN nie chciałem, tylko kukłą Mariana nazwałem, ale po przemyśleniu, to marionetka bardziej pasuje.. serdecznie dziękuję, człowiek całe życie uczy się na błędach, niestety zazwyczaj na swoich :(
  W zasadzie to i bym do RN przystał, zaczynając od przywiązania do motoru Bosaka, Winnickiego, Zawiszy i przeciągnięciu ich po autostradzie.. Marian nigdy tego nie zrobi, więc jest desygnowany..

  W zasadzie zmusiłeś mnie do poświęcenie 118 sekund na przemyślenie sytuacji, co by było gdybym był desygnowany na prezydenta przez Kalksteina, Stoltzmana oraz posiadał medialne poparcie Szechtera oraz noblista Lejba by mnie promował.. Co bym zrobił?? po 118 sekundach zastanowienie olśniło mnie!!! byłbym zwykłą kur..wą gdybym chociaż tych osobników znał osobiście.. z Marianem podobnie..
 • Bojkot to brednie!
  Bojkot wyborów to postawa wyjątkowo negatywna. Nawet wówczas gdy mamy małe szanse na wygraną muszę być obecny na stadionie i dopingować swoją drużynę. Bez poparcia kibiców żadna drużyna nie wywalczy nawet remisu.
  Nieważne na kogo zagłosujesz, ważne, że wylazłeś z domu, że w tym momencie nie oglądasz jakiegoś głupawego serialu, ważne, że jesteś OBECNY! Tylko wówczas KTOŚ zauważy, że żarty się skończyły, że nie jest tym Polakom tak fajnie jak piszą i nadają przekaziory, że oczekują oni prawdziwych, a nie wirtualnych zmian i chcą być w Europie, ale równych szans.
 • @Panowiepoliczmygłosy 23:58:47
  Nie ma naszej drużyny na boisku. Na razie drużyny są poza boiskiem. Jeszcze nie nadszedł czas na udział w tej grze. Trzeba opracować zasady, które będą uczciwe i wprowadzić je do gry.
 • @Oświat 18:38:19
  Ja im nic nie oddaje. Oni sami wzięli w swoje łapy. Jesteś demagogiem.
 • @Wrzodak Z. 08:42:23
  Szanowny Panie Wrzodak. Z pańskiej wypowiedzi wnoszę, że Pańskim zdaniem Pan byłby najlepszym kandydatem na Prezydenta Polski. Problem jednak w tym, że do tych wyborów spóźnił się Pan na zgłoszenie swojej kandydatury.
  Rzeczywistość jest jaka jest. Mamy kandydatów układu "okrągłego stołu" i ja mam nadzieję, że jest również kandydat spoza tego układu. Uważam, że Marian Kowalski jest spoza tego układu i jest PATRIOTĄ.
  Jeżeli nie podoba się Panu RN to ma Pan dwa wyjścia, albo przyłączyć się i działać zmieniając go na swój sposób albo nie.

  Natomiast nie ładnie jest pluć na wszystkich i wszystko dookoła jak rozżalony dzieciak, bo dziecku uchodzi taka postawa, a dorosłemu mężczyźnie nie.
 • @Henryk Kreuz 10:33:11
  "Jeżeli nie podoba się Panu RN to ma Pan dwa wyjścia, albo przyłączyć się i działać zmieniając go na swój sposób albo nie."

  Mam prawo sądzić - na podstawie powyższej sentencji -, że taki osobnik jak pan zapisał się - lub zapisałby się - także do PZPR. Pytanie tylko, w którym momencie, czy wtedy, gdy W.Gomułka usuwał z niej Żydów, czy jednak wcześniej, przed 1956r., gdy żydo-bolszewia mordowała Polaków.

  M.Kowalski to element syjonistyczny.
 • @Henryk Kreuz 10:33:11
  Panie Kreuz,

  sądzę, że ma pan dostateczną wiedzę o życiu politycznym w Polsce i wielu aktorach zarówno parlamentarnej, jak pozaparlamentarnej sceny politycznej. Zarówno pan, jak i pan Stanisłąw Tymiński macie także wystarczająco dużo doświadczenia politycznego, aby ocenić zjawisko nazwane Ruchem Narodowym pod kierownictwem samozwańczych liderów- panów Kowalskiego, Winnickiego, Bosaka, Tumanowicza, Zawiszy i jeszcze kilku innych. Dlatego ze zdziwieniem obserwuję jak próbujecie panowie uwiarygodnić wspomnianych "liderów" uciekając się nawet do mało eleganckich( to pod pana adresem wobec reakcji na list p. Z.Wrzodaka) oraz merytorycznie i politycznie nieuzasadnionych pouczeń wobec polskich narodowców, którzy krytycznie oceniają tych bezprogramowych koniunkturalistów, jakimi są wyżej wymienieni "liderzy".

  Zupełnie niepoważnym jest rozumowanie, że skoro pan Kowalski został zgłoszony przez grono swoich klakierów, to jest on nie tylko dostatecznie reprezentatywny dla polskiego ruchu narodowego, ale że spełnia wymogi osobowościowe i merytoryczne, aby ubiegać się o stanowisko prezydenta RP.

  Idea i dorobek polityczny polskiego ruchu narodowego są zbyt cenne i zobowiązujące, tak historycznie, jak i ze względu na zadania teraźniejsze oraz bliższą i dalszą przyszłość narodu i państwa polskiego, aby kompromitować ruch narodowy takimi propozycjami personalnymi.

  Pierwszą próbą osłabienia i skompromitowania odradzającego się polskiego ruchu narodowego była działalność Romana Giertycha i najbliższego grona jego klakierów w ramach LPR, a działalność obecnych samozwańczych "liderów" RN, zakotwiczonych w antypolskiej idei atlantyzmu i wasalstwa wobec koncepcji syjonistycznych- jest kolejną dyskredytacją polskiego ruchu narodowego i próbą przejęcia rządu dusz młodych Polaków przez syjonistycznych "komandosów".

  Czy śmieciowy kandydat Lech Wałęsa ma być wzorcem dla innych śmieciowych kandydatów upstrzonych w barwy narodowe i sceniczne atrybuty siły politycznej?!

  Zalecam, jeśli mogę, rozwagę w Panów determinacji przy popieraniu kandydata M.Kowalskiego.
 • @Rzeczpospolita 12:14:52
  Pan nieustannie promuje syjonistów, każdy - kto ma nieco odmienne od Pana zdanie - to zaraz dla Pana syjonista, ciągle Pan o nich mówi, pisze więc promuje ich Pan nieustannie - jakby był Pan w nich zakochany. Z tego logiczny wniosek jest taki, to Pan jest element syjonistyczny, a nie M. Kowalski.
 • @stanislav 13:57:10
  Panie "stanislav"ie.
  Szkoda, że Pan ani Pan Wrzodak nie jesteście kandydatami. Przecież mając duże poparcie mogliście zebrać fundusze, podpisy na rzecz swojego udziału jako kandydaci.

  Jednak rzeczywistość jest taka jaka jest tzn. mamy kilku kandydatów i w/g mojej oceny właśnie Pan Marian Kowalski jest z nich najwłaściwszym.

  Co do samego RN i jego obecnego kierownictwa to z tego co wiem, Partia RN została zarejestrowana 10 grudnia 2014, dlatego nazywanie kogokolwiek samozwańczymi liderami jest nieuprawnione. Pan powinien wiedzieć jak dokonuje się rejestracji partii politycznej, że partia musi mieć statut a w nim określone sposoby wyłaniania liderów partii oraz że istnieje okres przejściowy od rejestracji do chwili wyłonienia liderów na zjeździe członków partii i że do chwili wyłonienia rolę władz pełnią osoby wskazane przy rejestracji - przejściowo.
  Więc Pańskie twierdzenia są nieuprawnione i obrażające. Wobec tego, że Partia RN stoi przed wyłonieniem władz radzę się zapisać, być aktywnym i być może uczestnicy przyszłego zjazdu Pana wybiorą na przywódcę. Kto wie? Będzie Pan miał szansę poprowadzić Polaków zjednoczonych w RN do zwycięstwa. Historia na Pana czeka. Ale na Boga nie plujcie na innych, bierzcie udział, zmieniajcie w/g własnych wyobrażeń i poparcia społecznego, ale nie opluwajcie tych co robią samemu nie robiąc nic.
 • @Henryk Kreuz 15:02:44
  Przepraszam. Robię poprawkę. Partia RN założona została 10 grudnia 2014, a zarejestrowana 11 lutego 2015.
 • @Henryk Kreuz 15:15:59
  Dla ułatwienia zorientowania pana w sposobie wyłaniania liderów RN i zwyczajów wewnętrznej debaty akceptowanych przez tych "liderów" odsyłam pana do filmu:

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  oraz do podsumowania przebiegu I Kongresu RN

  https://www.youtube.com/watch?v=C4QIaP_vfTY

  https://www.youtube.com/watch?v=6m5ZhVE7bWc

  https://www.youtube.com/watch?v=RCf0R8zf_cM
 • @stanislav 18:25:58
  Panowie. Nie tędy droga. Ja myślę samodzielnie. W swoich ocenach nie kieruję się ocenami innych. Gdybym to ja prowadził jakiś kongres zjednoczeniowy również uniemożliwiłbym jego rozbijanie treściami wykraczającymi poza ramy przedstawienia swoich ugrupowań.
  Natomiast oczywistym jest, że po ewentualnym zjednoczeniu powinna odbyć się debata polityczna liderów grup celem ustalenia wspólnego programu politycznego, a następnie wyłonienia liderów, z dostępnych osób, ale takich którzy będą trzymać się tego ustalonego programu i dawaliby szansę do jego realizacji pod ich kierownictwem. Reszta ma się podporządkować i tyle, a nie pyszczyć.
 • @Henryk Kreuz 10:33:11
  Tu nie chodzi o ambicjonalne podejście do RN, tu chodzi o to, że ci przedstawiciele RN, których wymieniłem wcześniej, nie reprezentują ideologi narodowej, reprezntują tzw. ,,Ruch" kasowo - służalczy okupatom Polski.
  Niech Pan w skrócie napisze jak ci panowie chcą zmienić system złodziejsko- agenturalny w Polsce.
 • @Henryk Kreuz 21:30:32
  Panie Kreuz,

  kongres zjednoczeniowy wokół czego? Można się jednoczyć wokół 1)zasad programowych, 2) wokół celów uzgodnionych za wspólne, 3) wokół wybitnego przywódcy.
  Na wspomnianym I Kongresie RN nie wystąpił żaden z wymienionych powodów.

  Jedyne, co jednoczyło "liderów", to cele ambicjonalne i zlecone im zadanie zmanipulowania obrad i spacyfikowania wzrastającego radykalizmu niedouczonej i nieświadomej swej instrumentalnej roli młodzieży narodowej.

  Pan tego nie dostrzega, czy po prostu tak panu wygodnie?
 • @stanislav 22:20:54
  to znaczy, że są idealne warunki do działania, do nadania kierunku całemu nowemu patriotycznemu ruchowi politycznemu (nie chodzi o parę osób z kierownictwa), więc do dzieła, a nie "podkładać świnie", czy "kłody".
 • Braun o Polsce:
  "To kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym. Taka jest rzeczywistość."

  Jedyny kandydat, ktory nie boi sie o tym mowic.
 • @Wrzodak Z. 08:42:23
  Tak,zgadza się-POdstawieni jak PIS,"S"-trafna analiza tych cynicznych typów.

  Ale o co chodzi z tym "oddani 'ideologi zachodu' " ?
 • Stasiu
  ..na kogo chcesz glosowac? - na bramkarza z dyskoteki? - hmm...brzmi niezle bo na pierwszy rzut oka to czlowiek "nie z ukladu" i nawet jezeli to co? Stasiu wygrywa ten caly Kowalski i co? - co on moze?...co moze premier, rzad czy parlament - poza ustawa o kolorowych mundurkach dla szkol czy malowaniu na bialo pasow drogowych nie moze nic bez zgody wlascicieli Polski. Przez 25 lat wszystkie obozy wysprzedaly to co ze zgliszczy i ruin budowala komuna i juz niemal nie ma nic!!! Polska nie rzadza prezydenci czy premierzy - rzadza koncerny, petrogiganty, zagraniczni bankierzy oraz obce media i to wlasnie tu potrzebna jest zmiana a nie na stanowisku prezydenta, premiera czy innego pionka we wspolczesnej grze...pieniadze sa bezkarne i robia co chca a wybory dumnie zwane prezydenckie przypominaja zapasy...a po prawdzie sa konkursem na nowa miotle, ktora w razie przecieku sciekow zamiecie elegancko wszystko pod dywan. Dlatego wlasnie Komorowska wygra ten konkurs gdyz dla wlascicieli Polski, jest gwarantem wysprzatania balaganu gdy takowy powstanie...ale glowa do gory - jak tylko Komorowska zmeczy sie tym odkurzaniem to i byc moze pan Kowalski zostanie kolejna miotla w rekach wlodarzy - nic straconego i jeszcze wszystko przed nami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930