Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Hasłem naszym zgoda będzie....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hymn Polski: Niemiec,Moskal nie osiędzie, gdy jąwszy pałasza, hasłem wszystkich zgoda będzie i ojczyzna nasza.

Po 25-latach reform ustrojowych w Polsce nareszcie nadchodzi moment kiedy możliwe będzie złamanie haniebnego układu „okrągłego stołu”. Tę szansę dają wybory na prezydenta RP w maju 2015 roku.

 

Większość Polaków ma już dość pozoranckich partii politycznych, które zdominowały Sejm i okazały się wybitnie szkodliwie dla Polski. Żadne z ugrupowań takich jak PO, PIS, PSL i SLD nie ma konkretnych planów na rozwój gospodarczy kraju, a nawet jakby ktoś im taki plan dał, to nie są zdolne do jego egzekucji. Mimo tego trzymają się władzy przy użyciu niemoralnych zasad takich jak: proporcjonalna ordynacja wyborcza z listami ludzi, którzy nie mogą przegrać, wysokie progi wyborcze, finasowanie partii z budżetu państwa, a nawet wyborcze oszustwa, które było widać gołym okiem w ostatnich wyborach samorządowych.

 

To samo dotyczy prezydentów RP, którzy wykazali się tylko „pilnowaniem żyrandola”. W dodatku działali jak nasi wrogowie – sprzecznie z naszą Racją Stanu, na korzyść możnych tego świata oraz podejrzanych grup etnicznych.

 

Nadchodzące w maju wybory prezydenckie stwarzają szansę, aby przerwać to pasmo zdrady naszych interesów i rozpocząć budowę Polski od podstaw na zgliszczach „reform” Balcerowicza. Zawsze można zburzyć stary, zmurszały, zagrzybiony dom i z zapałem do pracy postawić nowy.

 

Ta szansa istnieje teraz, ponieważ pierwszy raz od 25 lat Polacy zniechęceni dotychczasową władzą, chcą wesprzeć swoich kandydatów na prezydenta RP pieniądzem. A to jest prawdziwe, rzeczywiste poparcie konieczne do wygrania wyborów.

 

Wiem to, ponieważ dostaję dużo listów od ludzi, którzy chcą mi dać pieniądze abym jeszcze raz był kandydatem na prezydenta RP. Ale ja nie jestem kandydatem na kandydata, ponieważ powinien nim być człowiek, który dostanie poparcie wielu organizacji patriotycznych, społecznych i politycznych oraz związków zawodowych. Hasłem jego zgoda będzie i Ojczyzna nasza!. Takim kandydatem powinien być człowiek spoza układu,  który w bitwie o urząd prezydenta RP zjednoczy wielu ludzi.  Chętnie bym się dołączył do takiej akcji.

 

Pesymiści twierdzą, że nie warto nawet próbować walczyć, ponieważ wrogie nam media zniszczą charakter takiego człowieka, a na koniec wybory, tak jak poprzednio, będą „ustawione”.  Ja pesymistą być nie mogę, ponieważ wiem, że w moim narodzie drzemie ogromna siła, która potrafi zjednoczyć ludzi w momentach zagrożenia. Nie zbawią nas śpiący rycerze ani żarliwe modlitwy o zbawienie do Pana Boga. Najwyższy tak nas stworzył abyśmy działali zgodnie z naszą wolą na tej Ziemi. Obecna sytuacja to jest walką złego z dobrym – niestety do tej pory w Polsce zwyciężało zło ponieważ było bardziej zorganizowane, finansowane i agresywne. Czas najwyższy aby Polacy w celu własnej obrony obudzili w sobie agresję aby nareszcie wprowadzić uczciwych patriotów na stanowisko Prezydenta, do Sejmu i do Senatu.

 

Nadchodzące wybory prezydenckie to dopiero początek tej drogi. Najważniejszą rolą nowego przywódcy będzie dopilnowanie uczciwości jesiennych wyborów do Sejmu i Senatu. Będzie on miał do tego możliwości działania, ponieważ część stanowisk w Państwowej Komisji Wyborczej jest mianowana przez prezydenta. Poza tym prezydent może dopilnować aby narodowe organizacje polityczne miały równy dostęp do telewizji w celu nagłośnienia swoich racji.  Kancelaria prezydenta ma nie tylko możliwość „veta” ale też możliwości opracowania i zgłoszenia nowych ustaw, co nie było robione do tej pory przez lenistwo, ignorancję i brak zdolności do takiej pracy, czy też dążenia do unicestwienia wszelkich inicjatyw dobrych dla Polaków.

 

Aby nasz kandydat został prezydentem w przyszłym roku konieczna jest zgoda narodowa oraz poparcie pieniądzem na poziomie 10 Zł. Na dalszym etapie jest to kwestia dopilnowania procedur liczenia głosów przy urnach wyborczych oraz ich natychmiastowe zgłoszenie do niezależnego centrum wyborczego, na co pozwala sieć Internetowa.

 

Bitwa o stanowisko prezydenta będzie porównywalna do bitwy pod Grunwaldem w 1410 roku. Wtedy to król Władysław II Jagiełło zjednoczył wiele indywidualnych chorągwi z Polski oraz Litwy aby skutecznie pokonać okrutnych Krzyżaków, którzy dążyli do zagarnięcia znacznych obszarów Polski. Podobnie dzisiaj grupa Chazarów dąży do absolutnego zniewolenia Polaków i co gorzej, utwierdza ich w przekonaniu, że Polski już nie ma, bo została tylko „kamieni kupa”.

 

Jest to częścią wojny psychologicznej aby nam uświadomić, że nie ma o co walczyć, że już nikt nic nie zrobi, że Polska jest już zadłużona i bez dalszych kredytów zbankrutuje, że nowi ludzie władzy stworzą niestabilność gospodarczą, etc.  To są tylko kłamstwa propagandowe. Podobnie jak groźby, że prezydent, który reprezentuje interesy narodowe doprowadzi do destrukcji kraju – państwo polskie do tej pory  destabilizują obce interesy i kulturowo obcy nam ludzie.

 

Prawda jest taka, że to nasz naród powinien być suwerenem w Polsce, a nie możni tego świata i urodzeni w Polsce manipulanci, którzy ich reprezentują.  Z wyjątkiem wyborów na prezydenta w 1990 roku, kiedy to udało się obalić antypolski rząd Tadeusza Mazowieckiego, do tej pory nie napotkali oni na poważny pokaz siły Polaków, ponieważ staczali boje z małymi grupami, które nie były zdolne do zakwestionowania układu „okrągłego stołu”. Obecnie nawet beneficjanci przemian ustrojowych, czyli ludzie bogaci obawiają się, że Polska jako kraj przestanie istnieć, bo zawali się pod ciężarem dalszych pożyczek i braku rozumnej władzy. Stabilność gospodarcza więc jest wielce pożądana. Do tej pory niestety nikt nie zauważył, że tylko narodowcy mogą to zagwarantować.

 

Gołym okiem widać, że naród suwerenem w Polsce nie jest. Wszelkie petycje o referenda są ignorowane, a decyzje są podejmowane na korzyść obcych nam ludzi z lekceważeniem interesów Polaków. Nawet powiem, ze często ze szkodą dla naszych rodaków, tak jak ostatnio próba przygotowania naszych państwowych lasów do sprzedaży.

 

Ktoś więc musi stać na straży naszych narodowych interesów i mężnie działać zgodnie z Racją Stanu. Wybory prezydenckie są większościowe, a więc jest szansa wybrania kandydata, który nas będzie bronił przed manipulacją, oszustwem i rozbestwioną i skorumpowaną rządową administracją.

 

Dziś główne zadanie dla kandydata na prezydenta RP to próba zjednoczenia wielu organizacji o charakterze patriotyczno narodowym aby zgromadzić wiele chorągwi do bitwy podobnej do tej jaka była pod Grunwaldem, która była konieczna do wygnania Krzyżaków.  Teraz sojusz ma dać nowym partiom politycznym szansę wprowadzenia dużej ilości patriotów w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu.

 

Tylko kandydat, który zjednoczy większość Polaków i zbierze spory fundusz na przebicie się w mediach aby jego głos był słyszalny w całej Polsce, ma szansę reprezentowania naszych  interesów jako prezydent RP. Polacy bardzo potrzebują swojego człowieka na tym stanowisku, człowieka, którego nikt nie zastraszy ani nie przekupi. Naszego patriotę, który jednocześnie będzie ojcem narodu.

 

Z pewnością nie będzie to dla nas łatwe zadanie ale zdecydowanie mniej bolesne od pozbycia się niemieckich i sowieckich okupantów. Teraz nasz kraj jest chory na raka, który się rozsiał w wielu instytucjach. Wybór dobrego kandydata na prezydenta RP to pierwszy krok do sanacji tej okropnej choroby. Dopiero kiedy będziemy mieli „naszego” prezydenta, możemy zdecydować się na sposób kuracji aby się pozbyć tego nowotworu, żeby nam nie przeszkadzał w budowie nowej Polski, która będzie prawdziwą matką, a nie okrutną macochą.

 

Stanisław Tymiński

Acton, Kanada 23 grudnia 2014

 

www.rzeczpospolita.com

 

KOMENTARZE

 • W pełni się zgadzam, że należy wrócic do...
  Grunwaldu. Do takiego samego zjednoczenia Chorągwi. Pisze Pan jednak o pozostawieniu na boku modlitwy do Pana Boga. Otóż, jak wiemy, wojska króla Władysława Jagiełły, zwyciężyły z Bogurodzicą na ustach (śpiewaną modlitwą). Nie odrzucajmy więc tak łatwo tego Faktu. Skąd możemy wiedziec jaki on miał wpływ na losy tej i nie tylko tej Bitwy. Wiemy że Bitwa Warszawska przeszła do historii jako Cud nad Wisłą. Chyba gołym okiem widac, że wrogie Polsce siły walczą z tą nasza Polaków Siłą, Siłą Matki Boskiej Królowej Polski. Wiem, ze w dzisiejszych czasach trudno będzie zjednoczyc Polaków pod taką właśnie Chorągwią, ale obawiam się, że sami jesteśmy bezbronni.
 • @fan-wolności 19:07:29
  podobno Korwin jest masonem. Czy więc nie jest on aby wytypowany w tych teraz czasach upadku PO-PIS-SLD-PSL, by tak przejąc elektoraty, by wszystko pozostało po staremu?
 • @Jan Paweł 19:25:20
  Niech zastepy z zelaznymi puszkami uderza w teren z piesnia rycerska i modlitwach na ustach z puszkqami i rozancami w rekach.....proszac o datki.....
  I sami zobaczycie... jak zapelnia sie kufry Narodu !!!!!~~!
 • @fan-wolności 19:07:29
  Aleś Acan panu Stanisławowi towarzystwo dobrał
  http://tajemnice.robertbrzoza.pl/politycy/czy-korwin-mikke-jest-zydem/
 • @RomanK 19:31:35
  To prawda, ale te zastępy zostały na naszą zgubę przejęte. Tam też toczy się walka, tam też skrytobójczo giną księża, np przez seryjnego samobójcę. Wydaje się, ze tam (w Kościele RK) toczy się walka nie mniej zażarta niż poza nim. Przypuszczam że nawet bardziej zażarta. Z całą pewnością, jest to walka z tą naszą Polaków Siła Wiary, która jak wiemy z cała pewnością przyczyniła się np do odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli w Zaborach. Obawiam się że walczą z ta naszą Siłą Wiary, te same siły co w czasie zaborów. Wtedy Polskośc przechowała się właśnie polskim Kościele RK (i oczywiście w sercach Polaków), teraz chyba chodzi o to, by już nie miała się ta Polskośc gdzie przechowac.
  Jak widac, zarówno serca Polaków, jak i Kościół RK są niszczone.
 • @Jan Paweł 19:49:55
  http://staropolska.pl/renesans/jan_kochanowski/Zgoda.html
 • @Jan Paweł 19:25:20
  Otóż nie wszyscy wiedzą, że król Władysław Jagiełło oprócz zamówienia mszy świętej przed bitwą, kazał diabłu wystawić ogarek - tak na wszelki wypadek, gdyby Bóg rzeczywiście był po stronie Krzyżaków.

  Niemcy też pisali na paskach "Gott mit uns" i znamienna jest scena z "Szeregowca Ryana", gdy jeden z amerykańskich żołnierzy podnosząc taki pasek pyta: "Skoro Bóg jest z nimi, to kto jest z nami?"

  Mądry władca nie powinien zagłębiać się w żadną religię. Wiara zamiast łączyć dzieli ludzi, dlatego nie powinna być przedmiotem dyskusji na polu tak ważnym jak państwo.
 • @Stan Tymiński 20:14:33
  Jakoś nie widzę, by "zbory" chrześcijańskie byly przepełnione bluźnierstwem a zbory pogańskie wolne od bluźnierstwa. Nie znam na tyle literatury i samego Kochanowskiego by móc się wypowiadac na ten temat, skąd u niego takie uprzedzenia. Może po utracie córki Urszuli, miał jakieś pretensje do Pana Boga. Z całą pewnością można by przytoczyc wiele pozycji literatury by kontrargumentowac ten Pana przykład.
 • @Reinert 20:38:38
  Coś chyba ściemniasz:-) Czy ktoś kto pielgrzymuje (konno) kawał drogi do klasztoru Benedyktynów, do Relikwii Krzyża Św. i tam przez cały tydzień codziennie odbywa Drogę Krzyżowa, pozostały czas spędza na modlitwie i medytacji, może miec tak małą Wiarę, by wystawic diabłu ogarek?
  "Mądry władca nie powinien zagłębiać się w żadną religię..."
  Czy polityka może byc wolna od Dekalogu? Żeby daleko (u innych) nie szukac skutków takiego myślenia, to przypomnijmy sobie jak Piłsudzki zamordował wielu zacnych Polaków, tylko dlatego że byli jego przeciwnikami politycznymi. Ta sama obłuda (np PISowców) stawia tego zwykłego mordercę na pomniki zamiast po historyczny Trybunał Stanu.
  Wiara, wiec dzieli tylko tych którzy nie uznają Dekalogu w swoich poczynaniach politycznych. A myślę, że Polskę już po prostu na to nie stac. Nie możemy sobie pozwolic by na "tron" wszedł ktoś, dla którego te wartości nic nie znaczą, bo skutki dotyczasowych takich wyborów Polacy właśnie na swojej skórze, bardzo ciężko odczuwają. Więc w moich oczach jeżeli ktoś nie uznaje Dekalogu, to niestety NIE NADAJE SIĘ DO SŁUŻBY PAŃSTWOWEJ.
 • @Jan Paweł 21:34:17
  Oddajcie cesarowi to, co cesarskie:

  http://mojawiarakatolicka.blox.pl/2008/10/Oddajcie-cezarowi-to-co-cesarskie.html
 • @Stan Tymiński 21:47:31
  Tak, niech ten cesarz morduje, ściana głowy, niech krew leje się ciurkiem, niech podbija inne narody, morduje niewinnych, bo przecież to cesarz.
  Jezus Chrystus powiedział tak, gdy pytano go (podstępnie) o podatki a nie o wszechwładzę. Z całą pewnością Jezus Chrystus nie zwolnił tutaj cesarza od przestrzegania Dekalogu. Ten w tej chwili już slogan, jest nadużywany właśnie przez przeciwników tego naturalnego porządku jaki określa Dekalog.
 • @Stan Tymiński 21:47:31
  proszę mi wybaczyc, ale słyszałem niedawno z usta człowieka bardzo wykształconego, piewcy "jowialnego" Piłsudzkiego, że zamachy (w domyśle krwawe) są czasami pożyteczne...
  Takie niestety jest teraz myślenie polskich patriotów skupionych właśnie wokół mitu Piłsudzkiego.
  Jak więc ta nasza Ojczyzna ma cieszyc się Bożym Błogosławieństwem?
 • "Obecna sytuacja to jest walką złego z dobrym".Odwieczna walka.
  Demokratyczne i wolne wybory nigdy nie zaowocuja wybraniem prawego i madrego kandydata na urzad z tej prostej przyczyny ze 99% ludzi nie rozroznia zla od dobra.Klasyczny przyklad:Wybrano Barabasza zamiast Chrystusa albo w USA ostatnio wybrano na prezydenta 2 razy z rzedu tego samego uzurpatora, nie obywatela USA, ze sfalszowanya metryka urodzenia, z utajnionym zyciorysem, ktory nie przepracowal 1 godziny w zyciu na swoje utrzymanie..Tluszcza jest glupia, latwo nia manipulowac, kieruje sie wygladem kandydata, jego wiekiem, jak ma skrojony garniture i jaki ma krawat.X milionow glupkow nie moze dokonac jednego dobrego wyboru.Matematycznie niemozliwe.Mam w rodzinie ludzi doswiadczonych, wyksztalconych, z doktoratami, magisteriami a glosuja jak niewyksztalcony pijak z pod sklepu z winem.Gdyby choc byl jakis dobry kandydat to moze byla by szansa by jakims szczesliwym fuksem wygral ale zaden pozadny czlowiek do wladzy sie nie pcha bo jest skromny,nie wierzy ze jest godzien,watpi czy podola i nie kandyduje.O wiele lepszym systemem od demokracji bylo by losowe wybieranie z ksiazki telefonicznej kandydatow na stanowiska.Demokracja nie ma szans.Polska nie ma szans USA nie ma szans , nie zmieni sie nic na lepsze a na gorsze napewno.
 • Idziemy do wyborów!
  Cieszę się że mój pomysł alternatywnego liczenia głosów zyskuje coraz większe uznanie (IvanKruk to mój stary nick).
  Równolegle (http://12345-abcde.neon24.pl/post/116935,zaczynamy-mowic-otwarcie), piszę o możliwym pojawieniu się rys na monolicie NWO. Jeżeli na górze toczy się jakaś rozgrywka o której póki co świadczą jedynie pewne przesłanki, tym bardziej powinniśmy dążyć do mocnego udziału w wyborach na prezydenta. Gdyby ich władza przestała mieć tak pewne perspektywy na przyszłość w międzynarodowym aspekcie, wielu obecnych beneficjentów układu zacznie kombinować, jak zabezpieczyć sobie przyszłość na wypadek odwrócenia układu sił.
 • @Jan Paweł 22:15:14
  Być może, że Pan uważa moich dwóch wujków Konstantego i Stanisława za bezpożników za to, że w czasie okupacji jako partyzanci zabijali Niemców. Niemcy ich za to skatowali i spalili żywcem. Niezgodnie z Dekalogiem, który jest dla nas ideałem poprawnego życia.
 • @Jan Paweł 19:27:24
  Reprezentuje pan tzw, Polakow- Katolikow i pragnienia tej formacji, czy tez bractwa....
  TO bardzo duzy krag elektoratu narodowego i ani lepszy, ani gorszy od kazdego jednego. Problem jest ,ze WY panowie nie jestescie w stanie zidentyfilowac kandydata, dla siebie. I To utrzymuje sie od parunastu lat i utrzymuje sie tylko i wylacznie z waszej winy..a moze z winy, czy jest poprostu owocem tzw: polskiej odmiany katolicyzmu. Czyli pomieszania religi z polityka i folklorem! Dokladnie pomieszanie!!!!poza mozliwosc odmieszania, czy separaxcji poszczegolnych skladnikow..takie cos- co mozna tylko skonsumowac, badz wyrzucic...
  Owocem tego jest Intronizacja...mimo, ze wewnetrznie sami nie jestescie pewni, czy to dobry pomysl i to nie dlatego ,ze logika wam cos mowi..Nie...bo na logike to wy nie zwracacie najmniejszej uwagi!!!! TO wasza wiara, prawdziwa, autentyczna wiara podpowiada wam, ze moze dokonujecie aktu bluznierczego...rownajac Boga do siebie samych....mimo, ze sobie tego nie uswiadamiacie ..czujecie to:-)))
  Zwlaszcza, jak patrzycie na znak nad Krzyzem.
  .INRI... Jesus Christus Rex Judeorum!
  Tamtym sie tez wydawalo- ze ,jak oglosza Chrystusa Krolem....bedzie im cieplej:-)))i bez pracy i za darmo:-)))i w ostrogach:-))))
  Prezydent..... nie zastapi Mesjasza ....panowie~! Zaden i Nigdzie!!!!!
  Od prezydenta nie wolno nikomu oczekiwac ani zbawienia..ani wybawienia, ani zadnych innych cudow~!!!!!!
  Prezydent ma byc naszym liderem na tym tu mizernym padole i to na okreslona czasem kadencje 5-6 lat.. TYlko Tyle! Za to bedzie rozliczony przez nas i Historie!~
  Prezydent- jako lider musi miec kilka koniecznych cech, bez ktorych prezydentem byc NIE moze. Te cechy, jakie wszystkie naraz musi posiadac Kazdy kandydat na Przywodce…a ktorych nie ma zaden dotad z tych- jacy pelnili funkcje liderow w Polsce to:

  1. Altruizm
  2. Odwaga
  3. Madrosc
  4.Uczciwosci
  5. Sprawiedliwosc

  Jak narazie tylko pan Tyminski posiada te cechy....nie posiada ich Mikke!
  Moze jedna...nie jest glupi:-))))
  Jest jeszcze wiele cech, ktore moze posiadac czlowiek,takie jak: jak czystosc, dewocyjnosc, poboznosc, wiernosc i ucziwosc malzenska, pslusznosc i pokora inne....ale one nie sa niezbednymi do tego... aby byc dobrym przezydentem~!
  I nie chce tez, aby moj przesydent byl prezydentem mojego sumienia!
 • @PAPuga TASSmańska 23:48:11
  Ten wątek jest o wyborach na Prezydenta RP a nie o rycerzach maltańskich. Odpowiem krótko, dopóki gra toczy się za kulisami naszej świadomości, a więc o podświadomość, jej wynik nie jest przesądzony.
 • @PAPuga TASSmańska 23:48:11
  Nie rob tu przedrukow z Faktow i Mitow.Nie zasmiecaj portal.
 • @PAPuga TASSmańska 22:38:48
  Wklejenie zdjecia papieza pomiedzy masonami niczego nie dowodzi i jest na takim samym poziomie jak wulgarny rysunek w ubikacji dworca Koluszki.Wstydzila bys sie.
 • @PAPuga TASSmańska 01:53:52
  Dziekuje za tak obszerna odpowiedz.Czuje sie zaszczycony.Konstytucje amerykanska czytalem, tak tez wszystko czytalem co w poleconej stronie internetowej jest.Znam to wszystko.Co do mego angielskiego to "redneack" pisze sie "red neck".Tak, jestem "red neck" jak Pan Tyminski.Bylem inzynierem, bawie sie ogrodem,robie wlasne przetwory, wlasne kury i zycze ludziom wszystkiego najlepszego.Jesli chodzi o moj angielski to od 5 klasy szkoly podstawowej chodzilem 2 razy w tygodniu na lekcje angielskiego do prawdziwej hrabiny, urodzonej w Anglii, myslacej po angielsku.W szkole sredniej przeczytalem juz wszystkie ksiazki z biblioteki szkolnej i publicznej wiec kupowalem ksiazki po angielsku z Ksiegarni Zagranicznej za grosze i je polykalem.Mama i babcia umialy plynnie po fracusku wiec znalem francuski tez.Mialem jedyna ocene 5 z francuskiego na maturze z calego ogolniaka.Pozniej ukoczylem w Paryzu "Alliance Française" co dawalo prawo nauczania jezyka francuskiego po calym swiecie.To tyle o osobistych jezykowych sprawach.Teraz na ortografie i skladnie ,nie zwracam uwagi, to nie ma znaczenia,tylko przekaz.Wracajac do Twej publikacji osmieszajacej kosciol jestem na nie, nie ma podstaw.Mialem w rodzinie kilku ksiezy, jeden z nich profesor teologii w seminarium Jezuitow w Warszawie, baron Stefan Moysa.Drugi z nich,niedoszly ksiadz(poznal fajna lekarke i pobrali sie),przesladowany dziennikarz katolicki z czasow komuny, Adam Paygert, brat mojej mamy.Nie ma powiazania pomiedzy Kosciolem Katolickim a masoneria, choc masoneria sie bardzo stara by zinfiltrowac kosciol katolicki.Gdyby sie tak stalo,to juz by szatan byl na oltarzach.No coz,koncze.Przepraszam Cie,ze czyms obrazilem a jesli chodzi o Pana Stanislawa Tyminskiego to bylby SUPER PREZYDENTEM POLSKI.
 • @nikander 19:45:39
  Czytał Pan to do końca?
 • @Pope Nimrod 07:21:36
  Jest bardzo latwo zlaczyc symbole flag i powiedziec, ze to wszystko to samo masonstwo i zwalic to wszystko na kosciol katolicki.O czym my tu wlasciwie dyskutujemy?Nie mamy zadnej podstawy do awantury o cokolwiek.Ja tez jestem amatorem w tych dziedzinach.Nie mam doktoratu z teologi czy filozofi.Mam piekna zone co jest kucharka.Pracowala jako kucharka u miejscowego biskupa(3 biskupow), zna wszystkie plotki w diecezji i o masonerii nie slyszala by o tym gadali.Zdaza sie w USA, ze ktoryjs z ksiezy okazuje sie gejem i wystepuje ,albo, ktorys poznaje Mexykanke i sie zeni.To zawsze bylo.Jestem tu w USA czlonkiem parafi katolickiej i nie moge sie doszukac masonerii w tym.Masoni w USA nie sa tajni.Przed wjazdem do miasta jest znak drogowy z nazwa miasta.Pod tym znakiem sa na wysokosci kilku stop od ziemi kola, srednicy 2 stop z nazwami:Masons International, Lions,Rotary,itp masonskie znaki organizacji masonskich dzialajacych w danym miescie.Nikt im nie przeszkadza.Ale czemu w Polsce jest taki szal nienawisci do Boskiego Kosciola Katolickiego to jest zastanawiajace.Za co i po co?To bardzo zle o Polsce swiadczy i nie sadze by za to Bog Polsce blogoslawil.Przyjdzie cena za ta nienawisc do Boga.
 • @Stan Tymiński 08:25:55
  Z całym szacunkiem Panie Stanisławie, ale ten profesor niczego konstruktywnego dla Polaków nie ma do powiedzenia. To kolejny z rzędu jątrzyciela ran. Nie tego nam trzeba
 • @nikander 10:06:41
  Dziękuję za uwagę. Z całkiem innych względów wykasowałem mój komentarz.

  Ale ten profesor ma rację co do konieczności częstego spojrzenia na siebie krytycznie w lustrze.
 • @Stan Tymiński 12:23:57
  Na konstruktywny przekaz Polacy są wyjątkowo dobrze zaimpregnowani. Wiem co coś o tym. Może właśnie ten profesor też o tym wie i podaje im smaczniejsza strawę - cierpiętnictwo?

  Tak czo owak. Zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia dla Pana i całej Rodziny.
 • @staszek kieliszek
  Pope Nimrod oraz agentka PAP i TASS'u dołączają do życzeń od Wiernych Polsce Suwerennej tutaj:
  http://zdzich.neon24.pl/post/116945,zyczenia-swiateczne-od-dariusza-kosiura

  Wg nich, zgoda nastąpi ... po "usunięciu" wszystkich Chrześcijan.
 • @Stan Tymiński 23:05:52
  nie mylmy obrony koniecznej z agresją. Matka Boska broniąc np Warszawę, dała nam przykład że obrona jest konieczna. Nie kazała nam poddac się a wręcz przeciwnie, można powiedziec, że Sama wzięła udział w tej bitwie.
  Myślę więc, że próbuje Pan tutaj trochę takich knifów pod publikę.
  Mam nadzieję, że Panu Dekalog nie wadzi?
 • @RomanK 23:28:35
  Katolicy nie stawiają siebie w miejscu Pana Boga. Trochę się Pan zagalopował w tych rozważaniach.
  Oczywistym jest, że jeżeli kandydat na kandydata jest uczciwy, sprawiedliwy, szanuje życie, działa na rzecz swojego narodu itd, to jak najbardziej nadaj się na prezydenta, nawet gdyby był ateistą
 • @Jan Paweł 16:02:25
  Ateista nie moze dzialac na rzecz swojego narodu, kiedy narod jest w 90% katolicki.
 • @Zdzich 16:27:18
  a może właśnie dlatego powinien być ateistą, aby równoważyć wpływ Urzędników Kościoła na Państwo, aby nie stało się wyznaniowe i ludzie mieli wolny wybór, aby mieli możliwości swobodnego rozwoju duchowego.
 • @Henryk Kreuz 17:14:17
  Mysle, ze rzady lisa kurnikiem sa bardzo niebezpieczne. Wolalbym koguta. Wtedy kury beda mialy możliwości swobodnego rozwoju duchowego.
 • @Pope Nimrod 19:36:57
  Z tym się zgadzam. Ja tylko rzucam światło na imbecyli, których plan jest bardzo prosty. Najpierw piszą, że Jezus to Żyd, a Chrześcijanie to "żydo-katolicy". Potem podrzucają wniosek: "usunąć Żydów", czyli Polaków-Katolików. Wszystko to pod płaszczykiem "słowian" i "nowej cywilizacji".
  Raz ich plan uwidoczniony, rzucają wyzwiskami i piszą "ale się ubawiłem".
  SZCZYT OBŁUDY i CHAMSTWA!
 • @Pope Nimrod 19:59:50
  Lepiej by było, gdybyś przestał pokazywać te zapalające foto-montaże i zabrał się za usuwanie Syjonistów z Kościoła i rządu.
 • @topstopjuve 00:36:50
  Dziękuję za zaufanie ale ja nie jestem kandydatem ponieważ nikt nie zbiera na poczet mojej kandydatury ani podpisów ani pieniędzy.

  Dam poparcie temu kandydatowi, ktory takie poparcie otrzyma od swego elektoratu.
 • @topstopjuve 00:36:50
  neon24.pl własnie wyrzucił użytkownika Max von Stirlitz za trollowanie.

  Ja też będę usuwał posty nie na temat pod moimi tekstami.

  Inaczej nie będzie tu żadnej rzeczowej dyskusji.

  Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
 • @topstopjuve 00:50:04
  Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

  Kiedy zostanie ogłoszona data wyborów to ju z nie mam czasu na zbieranie piieniędzy - wtedy trzeba szybko wydać to się ma na ręku.

  A więksi sponsorzy nie dadzą pieniędzy na kandydata, któremu NIKT nie daje pieniędzy na pokrycie kosztów jego kampanii wyborczej.
 • @topstopjuve 00:54:57
  Jeśli mój naród zbierze pieniadze na znaczny fundusz wyborczy to tak - ponieważ byłby to pierwszy raz dowód rzeczywistego poparcia kandydata w historii Polski.

  A tak zawsze było i jest w Ameryce.

  Wybory na prezydenta to nie jest konkurs piękności Mister Polska, który się za darmo ogląda w telewizji.
 • @topstopjuve 22:34:04
  Jakie to całe narody złagodził katolicyzm?
  Czy ugięcie się wierze ateistów prowadzi do Nieba?
  "Wiara Katolicka prowadzi do niewolnictwa" jest teorią Żyda i syfilika Nietzsche, który nienanwidził Boga i pisał paszkwile przeciwko Niemu.
  Czyżbyś uległ ich kłamstwom i indoktrynacji?
 • @Jan Paweł 19:25:20
  Och mój Ty Janie Pawle, widzę że serce Twoje jest szczere i polskie, ale w bezradności swojej liczy na interwencję Boską, że Matka Boska za Nas wszystko zrobi, a my możemy położyć się na plecy i wygodnie poleżeć i poczekać, aż ONA wszystko za NAS i dla NAS załatwi.
  Moi dziadkowie, moi rodzice mówili mi tak: synu, Matki Boskiej nikt nie widział jak walczyła w 1920 roku, wszyscy widzieli tylko dzielnych Polaków pod mądrym dowództwem.
  Dlatego uważam, że razem możemy dokonać CUDU, radosnego zwycięstwa, ale nie obejdzie się ono bez naszego udziału. Wielka wygrana jest na wyciągnięcie ręki, NASZEJ RĘKI. Jeżeli Bóg i Matka Boska dopomoże, da zrozumienie powagi i konieczności chwili da NAM, POLAKOM zrozumienie słów "jedność w różnorodności" - to nikt takiej pomocy nie odrzuci. Tak zjednoczeni mając wspólny jeden cel i pod jednym dowództwem osiągniemy ZWYCIĘSTWO na miarę tego - jak Pan Tymiński napisał - pod Grunwaldem. Historia stworzyła nam warunki do tego zwycięstwa, a MY mamy wybór, czy zapiszemy się w historii jako nieudacznicy co stracili swój Kraj, czy dokonamy zwycięstwa, które będzie zapamiętane przez przyszłe pokolenia, tak jak pamiętamy dzieło chorągwi zjednoczonych w działaniu pod dobrym dowództwem w 1410 roku. Rozproszonych chorągwi walecznych, dzielnych ludzi, którym los Polski jest bliski mamy pod dostatkiem. Zwycięstwo zależy tylko od tego, czy staną one obok siebie do walki o wspólny cel i poddadzą się jednemu najlepszemu - jakie mamy - dowództwu?
 • @fan-wolności 18:04:18
  ja tego też nie napisałem, nie zamierzam też z nikim kłócić się o to, ani nawet wnikać w szczegóły, bo istota mojego wpisu tego w ogóle nie dotyczy.
 • @Jan Paweł 16:02:25
  .. a czymze drogi panie jest pakowanie Boga.... na stanowisko tylko i wylacznie ludzkie, przeznaczone dla ludzi i przez ludzi????
  Zastanawial sie pan kiedys?????,,krolem POlski?? anie I sekretarzem??albo dyrektorem a moze magazynierem????
  Nie jestescie panowie pierwsi...do czego to prowadzi pokazuje nam wszystkim historia...
  Byl taki najglupszy polski Krol- ktory uznal , ze niech zginie jego krolestwo, byleby tylko wiara swieta katolicka czyt. vatykanska nie poniosla uszczerbku...i spelnilo sie do co joty...
  Byl taki krol -ktory oglosil Krolowa Polski -Matke Zbawiciela i naobiecywali z bracia szlachecka gruszek na wierzbie,,,..i nie spelnili zadnej obietnicy....do dnia dzisiejszego!!!!!.

  Narod 98% katolicki????? jaki narod???? WY tez napewno uwazacie sie za katolikow..panowie Polakokatolicy?????
  Uwazac sie za ..a -byc nim...to drodzy panowie dwa bardzo rozne i odmienne stany:-))) Tak- jak byc madrym ...a uwazac sie za madrego:-)))
 • cieplo-zimne odczucia
  Panie Stanislawie, poczatkowo uznalem, ze zbieranie 10 zl na kandydata to jakies wariactwo nie dajace szansy powodzenia. Bo wiadomo, ze postkomunisci moga i tak te wybory sfalszowac tak jak Panu sfalszowali. Jednak gdy sie temu lepiej przygladnolem olsnilo mnie, poniewaz odkryl Pan gleboka prawde psychologiczna dotyczaca ludzkiej natury. Otoz Pan proponujac by na kandydata dobrowolnie wplacac te 10 zl tworzy więz psychologiczną między kandydatem a wyborcą. Ta więz nazywa sie wspolnota interesow. Jesli ja zaplace te 10 zl, a postkomunisci sfalszuja wybory to nie bedzie to juz problem samego kandydata, ale rowniez jego wyborcow. Oczywiscie wszystko zalezy od skali poparcia. Jesli kandydat zdobedzie poparcie setek tysiecy, a moze i kilku milionow ludzi i pobierze od nich po 10 zl Ci ludzie beda go bronic w przypadku sfalszowania wyborow. Dlaczego? Bo to tak jakby postkomunisci ukradli im te 10 zl z kieszeni. Po prostu mają z kandydatem wspolnote interesow i to za sprawą takiej drobnostki jak 10zl. Kandydat moze wowczas zorganizowac masowe protesty z udzialem setek tysiecy ludzi, a to juz jest sila. Oczywiscie tyle teoria, bo postkomunisci to wyjatkowo szczwane lisy biegłe w sztuce kłamstwa i odwracania kota ogonem. Mogą oni np. spreparowac quasi-prawicową, quasi-narodową partie, ktora tak na prawde bedzie pod ich kontrolą jak PSL, PO, PIS, SLD, UW itp.
 • @topstopjuve 10:36:10
  Wygląda na to, że rozłożyli Ciebie na łopatki. Powstań!
 • @kurdesz 22:23:19
  Dokładnie tak jest jak Pan to skomentował ale nie tylko. Te 10 Zł. to zasadnicza różnica między kandydatem, który ma pieniądze na kampanię wyborczą z budżety państwa lub z nieznanych formalnie żrodeł jak miał Lech Wałęsa w wyborach w 90 roku a kandydatem, którego wsparli takim datkiem wyborcy. Tylko prawdziwy kandydat ma rzeczywiste poparcie wyborćów. Inni są uzależnieńi od sponsorów lub swojej partii politycznej i nie mają żadnej lojalności do swoich wyborców.

  Do tej pory w historii Polski źaden kandydat nie otrzymał od swoich wyborców wsparcia pieniądzem. A szkoda, bo jedynie taki kandydat jest moralnie uzasadnionym kandydatem z udokumentownym poparciem. Reszta to uzależnieni pozoranci, którym nie można ufać.

  Ma Pan rację, że postkomuniści to cwane lisy zdolne do wszelkich podłości aby utrzymać się przy rządowym korycie. Ale my też mamy prawo być cwani i zjednoczyć siły aby ich od tego koryta oderwać raz na zawsze. Z mego doświadczenia mają oni koło siebie naszych partriotów, którzy chętnie nas zawiadomią o ich niecnych zamiarach aby poczynić kroki uprzedzające.

  Postkomuniści tylko żerują na braku jedności i zgody Polaków. To nie jest siła tylko żerowanie na słabości. Kiedy naród się zjednoczy na kandydaturę jednego człowieka i poprze go pieniądzem to ta przewaga postkomunistów przestanie istnieć i odejdą w zapomnienie jak sępy żerujące na padlinie bo padliny już nie będzie. Silnego sępy nie zatakuja.

  Kontrastem do takiego go planu jest duża ilość kandydatów co jest dowodem braku zjednoczenia do walki z układem "okrągłego stołu". gdzie główne skrzypce grają postkomuniści.
 • @fan-wolności 11:15:39
  niestety takich związków to on nie miał i dlatego już mieć nie będzie. Nie miał dlatego, że nigdy nie chciał mieć, znaczy nie były mu potrzebne. Więc teraz to już po herbacie, chociaż próbować może, czemu nie, zawsze to zmieni pogląd wyborców na dotychczasowych kandydatów we wszystkich wyborach. To nowa jakość wyborów dzięki Panu Stanisławowi Tymińskiemu.
 • @fan-wolności 12:42:23
  ha, ha - widzę, że puszczają Panu nerwy z rozpaczy. Zaraz Pan powie że mam krzywy nos?

  Pana kandydad na prezydenta jest ekspertem od niezgody bo 25 lat temu przed wyborami na prezydenta opuściła go własna partia poliyczna i rozumiem, że teraz stało mu się to samo. Jesłi własna partia nie ma zaufania do lidera to jak mu mogą zaufać wyborcy?

  To dobrze, że Pana kandydat ma majątek na poziomie 9 milionów złotych. Czy to dlatego nie chwali się Pan, ze dał mu Pan poparcie jakąś sumą pieniędzy? Ja swojemu kandydatowi juz dałem poparcie dużo większe niż symboliczne 10 ZŁ. Nie dlatego, że jest biedny czy bogaty. Jest dobrym kandydatem i to mi wystarczy.
 • @fan-wolności 12:42:23
  "czarna teczka" to kłamstwo Michników, powielane tysiące razy, a niektórzy mimo upływu 24 lat dalej to kłamstwo powtarzają. To tylko źle świadczy o powtarzających i nic więcej. Ja na szczęście mam stare nagrania - dokument - na potwierdzenie swoich słów, natomiast Ty kolego nie możesz swoich słów potwierdzić dokumentem. Masz tylko kłamliwe słowa.
 • @fan-wolności 10:12:26
  no i dzieci swoje maltretował, głodził - czyż nie takie informacje były powtarzane, a do tego to był jedyny komunista, czekista, diabeł, przyjaciel Kadafiego, Arbapapa, spadochroniarz, z buszu.
  A ja ci powiem, jak moi wrogowie tyle wysiłku wkładają w oczernianie człowieka, to jest to najlepszą dla niego rekomendacją, znaczy że jest bardzo dla nas wartościowy. Gdyby go chwalili byłby ich człowiekiem, byłby wrogiem.
 • naprawdę myślicie, Ludzie, że jakiś emigrant zbierając po 10zł od Was naprawi Polskę?
  za te 10zł to kupcie sobie parę kilo cukru, kaszy i mąki na zapas. Bo może się Wam to bardziej przydać niż kupiony kandydat.
  Istnieje internet i można wykreować za darmo dobrego kandydata.
  Nie jest problemem, że nie ma kasy.
  Jest problemem, że nie ma kandydata.
  Oni chcą, żebyście wierzyli, że bez pieniędzy nikogo mądrego i uczciwego wybrać się nie da.
  Ale to kłamstwo.
  Na co są te pieniądze konieczne? na zapłacenie!
  Na zapłacenie czego?
  Tego, co można zrobić w czynie społecznym, czyli za darmo.
  Jeżeli ludzie nie są w stanie wesprzeć za darmo kandydata, który wydaje im się wart wsparcia, a uważają ,że milion razy po 10zł da im 10 milionów, którymi zbawić będzie można kraj, to jest to oszustwo.
  Nie przy pomocy pieniędzy możemy wybrać wartościowego człowieka, ale wyłącznie przy pomocy własnego, prawdziwego i pełnego poświęcenia zaangażowania.
  Plakat każdy może sobie narysować ręcznie, na kawałku kartonu, brystolu i wyjść z nim na ulicę by pokazać swoje stanowisko.
  I wybór dobrego człowieka będzie zależny od tego, czy taki człowiek zgodzi się kandydować i ile osób ze swoimi darmowymi plakatami wyjdzie na ulice.
  Ale nie będzie zależny od tego, czy banery będą miały 5x10m i że będą w kolorze.
  Ludzie, nie dajcie się oszustom wykołować.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930