Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Nowy program PIS – populismus über alles

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co proponuje w nowym programie PIS Jarosław Kaczyński to praktycznie ostatni gwóżdz do trumny Polski. Otóż proponuje on zapożyczyć Polaków na dalszy billion złotych aby sfinansować swoją listę życzeń.

 Od 25 lat śledzę działalność Jarosława Kaczyńskiego na scenie politycznej w Polsce ponieważ już w czasie wyborów prezydenckich w 1990 roku zauważyłem, że jest on w stylu chazarskim grożnym, doświadczonym manipulantem. Haniebny udział braci Kaczyńskich z ramienia „Solidarności-BIS w obradach „Okrągłego Stołu” oceniam jako jaskrawy przykład zdrady naszej Racji Stanu. Co więcej podpisanie Traktatu Lizbońskiego przez Kaczyńskich pozbawiło Polskę możliwości emisji własnego pieniądza.

Mimo że bracia Kaczyńscy w znacznej mierze wulgarnymi atakami na moją osobę pomagali Wałęsie aby został prezydentem to Wałęsa jednak szybko się ich pozbył z kancelarii, prawdobnie za finansowe przekręty z ich spółką Telegraf. Akt oskarżenia za te przekręty został magicznie umorzony w 2000 roku. Ale zostało nierozliczone pochodzące od spółki ART-B prowadzonej przez pułkownika gospodarczego wywiadu Izraela oraz polskich państwowych firm około 260 mld. ówczesnych złotych. Kaczyńscy więc podobnie jak Aleksander Kwaśniewski tylko dlatego nie śą złodziejami, że nie zostali skazani mimo, że zgromadzono z tego powodu wiele konkretnych dowodów, między innymi udokumentowanych w sejmowych interpelacjach.  Afera Telegraf, afera Srebrna, Art-B, FOZZ, afera Paliwowowa, Fundacja Prasowa Solidarność, Telewizja Familijna, Fundacja Nowe Państwo to niektóre akcje w których brał udział Jarosław Kaczyński, który znowu chce rządzić Polską. Sprzedaż cennych budynków należących prawnie do Fundacji Prasowej Solidarność Izraelitom pozostawiam do oceny czytelników. Czy z takim życiorysem ktoś by zaryzykował przyjęcie tego człowieka do pracy?
Ukoronowaniem populizmu starego kawalera jest właśnie ogłoszony z wielką fanfarą program jego Partii PIS, który jest całkowicie nierealny i wybitnie szkodliwy dla Polaków. Jak można pozwolić udokumentowanowi nieudacznikowi, który nigdy nie miał żony, dzieci, biznesu, konta bankowego ani prawa jazdy aby dopilnował tak kompleksowego zadania jak sanacja Polski. Ten człowiek jest jednym z najbardziej niebezpiecznych kanciarzy na scenie politycznej, mimo że według rozkładu zadań „Okrągłego Stołu” pozoruje na wielkiego patriotę. Takie pozoranctwo promowane przez media ma doprowadzić do dwu-partyjnośći sceny politycznej aby nigdy nie dopuścić Polaków do władzy. Stara gra „biały i czarny kapelusz” rodem z chazarskiego piekła. Już raz jakby na rozkaz rozwałił dwie polskie partie narodowe: Ligę Polskich Rodzin oraz Samoobronę. Obecnie Kaczyński raz nosi biały kapelusz, a Tusk czarny kapelusz a potem zmiana ma następną kadencję. Niestety pod wływem mediów wiele milionów Polaków daje się zwieżć na manowce. Przeciętny „żywot” polityka na arenie publicznej w EU trwa 11 lat. W Polsce jest on wieczny.
Nowy program PIS, jak szczudłami jest podparty Radą Programową PIS złożoną z  35 profesorów różnej maści. Jest to pewnego rodzaju ewenement ponieważ nigdzie indziej na świecie profesorskie safanduły nie wdają się w politykę, a to z tego powodu, że ich teorie na ogół nie mają praktycznego zastosowania. Dobry program nie potrzebuje wsparcia akademików. Dobry pogram potrzebuje doświadczonych praktyków do jego egzekucji czyli do wprowadzenia go w życie. A tu klapa – w programie nie ma nazwisk ludzi, którzy choćby potrafili stanąc w obronie poszczególnych punktów tego programu.  A to dlatego, że PIS nie ma ludzi zdolnych do rządzenia krajem. Dowodem tego jest zaniedbanie stworzenia grupy stałych krytyków poszczególnych ministrów rządu Platformy Obywatelskiej a tym samym lekceważenie budowy kandydatów na swoich przyszłych ministrów. Zadaniem lidera jest budowa silnych ludzkich zespołow zdolnych do wykonania dobrej roboty dla Polski . Takie zaniedbanie wskazuje tylko na brak powagi co do roli opozycji oraz dowód, że swój swojego nie ugryzie. PIS wystawil 168 stronicowy program bez ludzi! Na scenie politycznej cały czas panuje niepoważne pozoranctwo i pantonima. Pewnie dlatego, ze wielu ludzi PIS to „szmaciaki” - byli działacze Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, którzy ze względu na stare nawyki nadają się do  rządzenia ale nie do opieki nad polskim narodem..
Rażącą luką w nowym programie PIS jest brak konkretnych propozycji co do  zmiany Konstytucji RP. Otóż Konstytucja to jest dokument zasadniczy, który jak fundament stwarza system prawno polityczny, czyli ustrój danego kraju. To system tworzy ludzi przez pole wolności działania a także ograniczenia. Konstytucja opracowana pod egidą Aleksandra Kwaśniewskiego jest wybitnie szkodliwa dla Polaków. Jest ona dobra dla kontynuacji władzy postkomunistycznej administracji i dla centalizmu na skalę PRL-u. Nie wyzwala ona żywotnych sił naszego narodu a wręcz przeciwnie prowadzi do wydziedziczenia z własności, zniewolenia przez mafie upolitycznionej administracji, mianowanych sędziów i prokuratorów aby doprowadzić do nędzy i całkowitego zniewolenia Polaków.  W Polsce mamy antytezę konstytucji.  Naród nie jest suwerenem. Stale lekceważony jest mechanizm referendum, który  powinien być prawem dla ludzi, tak jak to jest np. w Szwajcarii. Konstytucja Kwasniewskiego służy takim dyktatorkom jak Jarosław Kaczyński bo z jej centralizmem ma on szansę aby jeszcze raz stać się wodzem. Wodzem Polaków ale nie na ich korzyść. Zawsze ktoś inny żeruje na naszych nieszczęściach a tacy pseudo politycy jak Jarosław Kaczyński wiernie im służą.
Jarosław Kaczyński zawsze był przeciwny Jedno Mandatowej Ordynacji wyborczej JOW ponieważ jest on świadom, ze dyktator nie może dać ludziom możliwości wyboru kandydatów do Sejmu. Obecnie wódz PISu ma władzę absolutną mianowania kandydatów na listę preferencyjną oraz lojalnych członków swojej partii na „jedynki” w okręgach wyborczych. Jego partia jest bogata i nie brakuje chętnych aby „na pewniaka” zostać posłem narodu bez żadnej odpowiedziałności za swój okręg wyborczy.  Listy preferencyjne „proporcjonalnych” kandydatów to najbardziej wstydliwe a więc skrzętnie ukrywane dokumenty w Polsce.  Dzięki nim  mamy posłów z list, kórzy dostali tylo 500 głosów, a dostali się do Sejmu tylko dzięki miejscu liście preferencji partyjnej i siedzą obok posłow wybranych przez 100,000 obywateli.
To co proponuje w nowym programie PIS Jarosław Kaczyński to praktycznie ostatni gwóżdz do trumny Polski. Otóż proponuje on zapożyczyć Polaków na dalszy billion złotych aby sfinansować swoją listę życzeń. Oczywiście większość tych pieniędzy ma być populistycznie rozdana bo wspomniana w jego programie industrializacja ma poparcie tylko wyżej wspomnianych akademickich profesorów.
Osobiście uważam Jarosława Kaczyńskiego za Chazara, ktory stale buduje podwaliny dla Judeopolonii. Nigdy nie widziałem żadnego dowodu aby swoim działaniem starał się wyzwolić twórczo produkcyjny potencjal Polaków.  A to dlatego, ze prawdziwy lider w dzisiejszych czasach nie rządzi i nie rozdaje narodowego majątku ale stwarza proste jak siekiera warunki dla rozwoju aby ludzie sami zapracowali na swoje szczęście oraz dobrobyt. Obowiązkiem rządu jest zabezpieczenie praw obywateli oraz ochrona przed wszelka grabieżą własności prywatnej czy państwowej. Ochrona przez złoczyńcami w kraju i z zagranicy. Ochrona przed państwową administracją. Ochrona przed rządowym centralizmem. Aby każdy obywatel Polski miał poczucie , że Polska to jego dom dla spokojnej twórczej pracy, której owoców nikt mu nie zabierze. Dobry lider stale walczy o wolność polityczną i gospodarczą Polaków!
Nie ma potrzeby na komentarze do  poszczególnych punktów programu PIS – jest to zbiór tematów prasowych z ostatnich 2 lat oraz zapewnień, że wszystko będzie dobrze, kiedy do władzy wróci PIS. Brakuje tylko TKM, („teraz k-wa my”).
Takie groteskowe potworki polityczne jak Kaczyński czy Tusk mają rację bytu tylko dlatego że po pierwsze mają wielkie pieniądze na propagandę w czasie wyborów a po drugie dlatego, że Polacy nie mają własnych wolnych mediów. Gdyby ludzie wiedzieli wszystko o czołowych mącicielach to ta prawda by zmiotła tych ludzi raz na zawsze ze sceny politycznej w Polsce a wielu z nich za swoje przekrety by spędziło resztę życia w więzieniach.
Ala jak znam życie Polacy nie uczą się na własnych błędach i mają krótką pamięć. Polacy nie mają swoich własnych liderów bo nikogo nie wspierają pieniądzem. A więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że etatowi pseudopolitycy, którzy nas tak bardzo nienawidzą i nami gardzą znowu będą rządzić krajem, który jeszcze się zwie Polska. 

KOMENTARZE

 • Bardzo dobrze że Pan to wstawił, bo...
  piewców kaczyzmu nie brakuje. A z PISem i Po to jest tak jak z Coca colą i Pepsi. Jeden kapitał, na samej górze ten sam właściciel, ale ludzie mają "wybór":-)
 • @fan-wolności 06:39:42 Bojkot wyborów
  Nie wystarczy wiedzieć,trzeba jeszcze potrafić wyciągać wnioski z przeszłości.zastanawiam się dlaczego pan Stanisław Tymiński namawia na pójście na wybory do sejmu wiedząc ze Polacy nie mają kontroli nad PKW.Przecież w 2007 roku pan Stanisław bojkotował wybory i dokładnie uzasadniał swoja decyzję.Co się więc stało że zmienił zdanie wiedząc że wyniki wyborów gromadzone są na rosyjskich serwerach a PKW fałszuje nawet frekwencję wyborczą. W2011 frekwencja wyniosła 35,65% a PKW podała że aż 48,89% Czy to nie jest dowodem na to że IM tak bardzo zależy na frekwencji? NISKA FREKWENCJA WYBORCZA ODBIERA WŁADZY LEGITYMIZACJĘ DO JEJ SPRAWOWANIA.Kto nie potrafi tego zrozumieć ten nie rozumie na czym polega polityka W Polsce mamy setki tysięcy rozpolitykowanych głów ale brakuje polityków na miarę Romana Dmowskiego..Aby przejąć kontrolę nad liczeniem głosów potrzeba 80000 społecznych obserwatorów w obwodowych komisjach wyborczych w całym kraju.Nie tylko PiS jest przeciwny JOWom.Przeciwko JOW wypowiadają się politycy wszystkich partii.JOW dla obecnych partii mafii to początek końca ich istnienia na polskiej scenie politycznej Szkoda że wielu wyborców w Polsce nie rozumie że nie dostaniemy JOW bez bojkotu wyborów.Polska została już podzielona na 460 okręgów z liczba mieszkańców około 80000 każdy.Proszę zauważyć o ile łatwiej jest kontrolować proces wyborczy oraz samo liczenie głosów w tak małym liczebnie okręgu.W okręgu gdzie liczba ludności wynosi 80000 liczba działaczy partyjnych tzw NAGANIACZY jest co najmniej czterokrotnie mniejsza niż w obecnych okręgach wyborczych.kto myśli logicznie ten widzi jaka to jest różnica.brałem udział w dwóch kampaniach w Polsce aby sprawdzić jakie szanse w obecnej ordynacji ma niezależny kandydat i wiem że nie ma żadnych.Dlatego namawianie na wybory to akt zdrady Narodu,akt kolaboracji z tym systemem władzy .Podejrzewam ze chodzi tu o to aby po raz kolejny Polacy zorganizowali się do wyborów i po przegranej zrezygnowali z dalszej walki o WOLNĄ POLSKĘ Czy ten cel przyświęca panu panie Stanisławie Tymiński?Odpowie pan czy nadal pan będzie milczał i rżnoł głupa?Pozdrawiam wszystkich bojkotujących wybory .Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • Stanisław Tymiński APEL O BOJKOT WYBORÓW
  Panie Tymiński a to pan pamieta?
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
 • panie STAN
  zawsze może pan przyjechać tutaj do nas do POLSKI ze swoją ,,czarną teczką "...tylko czy znajdzie się teraz choć jedna osoba podatna na pańskie ,,tajemnice" w niej schowane ??? a pan KACZYŃSKI cieszy się obecnie dużą popularnością sięgającą 45%...i przez te ostatnie lata wykazał wielokrotnie że warto mu wierzyć ,odwrotnie niż panu...pozdrawiam
 • @val 08:35:52
  "...i przez te ostatnie lata wykazał wielokrotnie że warto mu wierzyć "

  Jakieś konkrety? Tak z 5 chociaż.
 • @SpiritoLibero 08:50:35
  jak pan się tak doprasza i sam nie może znaleźć ani jednego to podam panu tylko jeden ,wystarczający za te wszystkie pięć ,ZAMACH w SMOLEŃSKU to całkowicie wystarczający powód aby głosować na KACZYŃSKIEGO...już więcej nic nie muszę chyba panu tłumaczyć...pozdrawiam..
 • ---------POLAK --PATRIOTA / skrzętnie pomijany /-DLACZEGO ???
  http://www.youtube.com/watch?v=zoIqZWLC128#t=242
 • I żeby nie było że to ten troll oszołom Dembowski namawia na bojkot wyborów
  Roman K powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 03:08:38

  ad 40…
  Wielki masowy Ruch Polaków może się tylko i wyłącznie skupić wokół wielkiej masowej akcji!
  TYLKO i wyłącznie -Odmowa Posłuszeństwa, podporządkowywania się władzy sprawia , ze TA WŁADZA od tej chwili nie ma= ani JAK….ani KIM rządzić. Oprawcom i Uzurpatorom Naród musi powiedzieć Nie..a to objawi się tylko i wyłącznie pod postacią Wielkiego Bojkotu Farsy- jakimi są od 1990 roku każde jedne tzw, dla kpiny “wybory”!
  Proszę zauważyć, ze tzw Sierpniowe Strajki, nie były niczym innym tylko masowym Bojkotem ,który przeorganizowano w to co było pod ręką..mniejsza -czy to było spreparowane celowo przez służby – czy nie.
  Nauczeni doświadczeniem wiemy- że takie coś jest możliwe!
  Wiemy też ,że Układ Trzymający Władzę zgrał ostatnie garnitury swoich pacynek!
  Nawoływanie do organizacji wokół wyborów jest aktem nie tyle infantylizmu politycznego- czy idiotyzmem, ile daleko idącej współpracy z obecną władzą, gdyż opierając się na istniejącym Systemie i Ordynacji, każda jedna akcja zakończy się tak -jak zaprojektował ją system.
  Bojkot Powszechny..prowadzony na rożnych płaszczyznach i formach..czy to dewocyjnych- czy laickich jest pewnego rodzaju płaszczyzną- na której może dojść do zorganizowania się narodu w masowy Ruch, łączący wiele różnorodnych ugrupowań i formacji politycznych i społecznych.O rożnych orientacjach i denominacjach.
  Proszę pamiętać ,że Bojkot to Organizacja…!!!!! I ze Bojkot sam wyłoni swoje elity i przywódców!
  To Zorganizowana Świadoma i Obywatelska Akcja Protestu przeciwko samowoli władzy i uzurpatorskim antynarodowym Rządom Xenokratów Jewropejskich!
  BOjkot ma doprowadzić do:

  Przywrócenia podmiotowości suwerena Narodowi Polskiemu i przywrócenia mu zdolności decydowania o Własnym Losie!!!!!.
  Dokona się tego poprzez:

  1Zadania Nowej Ordynacji wyborczej i wolnych RÓWNYCH i bezpośrednich wyborów!
  2. Wyłonienia w takich wyborach władz reprezentacyjnych i wiarygodnych a przede wszystkim ….Polskich!
  To wszystko!
  Dwa punkty to cały Program Bojkotu obecnego Bandycko Złodziejskiego Układu Frymąrczącego Polską i przyszłością Polaków!
  Dwa postulaty..i nic więcej! TO główny cel Bojkotu! i jego organizacji Narodu Polskiego w struktury terytorialne i ogólnokrajowe! Które pozwolą na wyłonienie nowych kandydatów do władz przedstawicielskich! Ps. niniejszy wpis pochodzi z blogu gajowego maruchy www. marucha.wordpress.com

  Nowo wylonione Wladze same z delegacja Narodu Polskiego dokonaja korekty obowiazujacego Ustroju Politycznego Polski…poprawek Konstytucyjnych przywracajacych suwerennosc Polsce, i radykalna reforme Sadownictwa i Prokuratury! w pierwszej kolejnosci, Sady i sedziowie , palestra i prokuratury!
  W Polsce musza zostac te instytucje poddane radykalnej i ostrej lustracji w drodze wybieralnosci Sedziow i Prokuratorow..tak- jak jest w krajach demokratycznych i obywatelskich!
  Przywrocic nalezy w sadownictwie instytucje Wybieralnych Zaufanych Law Przysieglych Obywatelskich.
  Oraz innych postulatow, jakie wyloni nowy zorganizowany wg wlasnej woli Narod Polski.
  Z ktorych sam zglaszam powolanie instytucji Narodowego BVanku Polsiego z pelnym i wylacznym prawem emisji pieniadza ! Prokuratorii Generalnej i Instytucji Skarbu Narodowego,,jako organu dbajacego o majatek narodowy Polski i jako instytucji kasacyjnej praw i obowiazkow dot wlasnosci, przejmowania wlasnosci i kasacji ksiag wieczystych i wprowadzenia z powrotem do obrotu przez zakladanie nowych ksiag dot nieruchomosci w tym najwazniejszego obrotu ziemia oraz osobno prawami gorniczymi.
  Prosta i jasna jak slonce sprawa. Bojkot!
 • @val 09:19:30
  i tak właśnie wygląda teraz dyskusja o Polsce. przecież będziesz z tej pychy rozliczany! kto ze Świętych wstawi się za Tobą. Przygarnąłeś Ty chociaż jakiegoś psa z ulicy? by przynajmniej Św Franciszek stał za Tobą Pod Bramą?
 • Panie Tymiński, "ludziu" z nikąd, czyli króliku wyjęty przez służby
  przed wyborami jako "zagrożenie" dla Bolka i Dickmana. Dobrze to rozegrali. Pana przeszłość, wyjazd z kraju, jest bardzo i to bardzo ciemna, nie mi ją roztrząsać. Ja bardzo uważnie pana wtedy obserwowałem i pamiętam te dolarowe obiecanki cacanki dla ogłupionych przez pana ludzi. Pojawił się pan jak meteor i potem zniknął jak meteor. Teraz pojawia się pan ponownie. Polacy nie dadzą się już nabrać na pana bzdety tu serwowane i pana czarną pustą teczkę i powyższe wypociny. Polacy zmądrzeli przez te lata, zaznaczam Polacy, my Polacy od pokoleń, z krwi i kości, u nas jest pan bez szans. To tyle i tylko tyle na pana temat, na więcej szkoda mi klawiatury, choć mógłbym pana punktować do woli. Teraz może mnie pan zbanować, etc... ma pan prawo, to pana blog, choć pierwszy i ostatni to mój wpis na pana blogu.
 • @val 08:35:52
  >/a pan KACZYŃSKI cieszy się obecnie dużą popularnością sięgającą 45%./

  PiSi ma obecnie poparcie nie przekraczające 35%. Gdyby z nim, a nawet z ok 40% i obecną polityką wyszedł z wyborów do Sejmu, to aby rządzić musiałby wejść w koalicję albo z PO albo z SLD. Gdyby z żadnej z tych koalicji nie skorzystał, to wszystkie głosy oddane na PiS byłyby kolejny raz zmarnowane. Mnie akurat żadna z tych możliwości nie odpowiada.
 • @Jan Paweł 10:13:39
  bez obaw ...POLSKI jakiej oczekujesz to zbydlęcona bolszewia i ich pomioty tutaj obecne CI nie zbudują...możesz być pewny kolego..
 • @Almanzor 10:31:58
  myli się szanowny PAN poparcie dla PISu sięga 45%...bez żadnej omyłki...
 • @fan-wolności 10:39:55
  KULA LIS ...BANDEROWCAMI to obecnie STRASZY POLAKÓW sam PUTIN i jego służby w wiadomym celu ...tak jak ten jeden tutaj już zbyt natarczywie ,powiedziałbym
 • populizm?
  A kto wygrał wybory nie będąc choć trochę populistą?
  Pana program też był populistyczny, a machanie tajemniczą teczką wskazywało też na element magiczny...
 • @fan-wolności 10:32:35
  nie dalsza ,nie dalsza ,a w prostej linii...TAK ,nosi i jest z tego dumna ...SOŁTAN ...mówi ci to coś ...???
 • @val 09:00:51
  "ZAMACH w SMOLEŃSKU to całkowicie wystarczający powód aby głosować na KACZYŃSKIEGO."

  http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiejsie.gif

  A tak na poważnie?
 • @SpiritoLibero 11:04:11
  jeśli to co napisałem traktuje pan niepoważnie to niech pan teraz ,,wyliże" z portalu swoje bzdury i tą prośbę niech pan potraktuje jak najbardziej ,,poważnie"...hi..hi.. pozdrawiam..
 • @Almanzor 10:31:58
  Przeciek z PO mówi o 48% więc z tego powodu jest w PO panika.
 • @val 11:12:36
  tragiczna śmierć kogokolwiek nie może być jedynym powodem na oddanie głosu.
  Taka argumentacja jest co najmniej infantylna.
  W mojej ostatniej notce wypunktowałem kilka tez kaczyńskiego zawartych w programie.
  Ja mam argumenty na NIE. Od pana oczekuję na TAK.
  Tylko proszę poważnie potraktować moje pytanie.
 • @val 11:12:36
  ---kiedy głosowanie ma sens !!!---POWAŻNE ROZMOWY -rozpoczyna się od poważnych SPRAW !! wszystko inne to --ZAWRACANIE GŁOWY

  http://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y
 • @SpiritoLibero 11:29:58
  dobrze więc ,na poważnie , jeśli pan nie dostrzega iż w SMOLEŃSKU została zlikwidowana CAŁA wręcz określona jako ,,PATRIOTYCZNA " i dążąca do SUWERENNOSCI POLSKI klasa polityczna stojąca na drodze ościennych państw do podporządkowania tegoż regionu ,to wypada chyba tylko panu pogratulować krótkowzroczności...a dalej ,jeden CZŁOWIEK który w takiej prawie beznadziejnej sytuacji podjął się kontynuowania DZIEŁA tamtych ZAMORDOWANYCH i jest już prawie u CELU w pańskich komentarzach jest wyzywany i wyszydzany ...to o czym my mamy dalej dyskutować ??? hipoteza nasuwa się sama ...SPIEPRZYLISCIE ROBOTĘ BOLSZEWICKI TOWARZYSZU...!!! teraz próbujecie to naprawić ,ale już NIC z TEGO...czas minął..
 • @val 11:43:41
  "w pańskich komentarzach jest wyzywany i wyszydzany ."
  Nigdzie nie "wyzywam" ani nie "szydzę".
  Proszę podać przekłady tego wyzywania albo zgłoszę ten komentarz do moderacji bo to oszczerstwo.
  Komentowanie wypowiedzi i zachowań prezesa i pis jest jak najbardziej uprawnione jeśli odnosi sie to faktów. A w mojej ostatniej notce komentuję SŁOWA prezesa. Nie tworzę "faktów medialnych".

  "..SPIEPRZYLISCIE ROBOTĘ BOLSZEWICKI TOWARZYSZU.."
  Ten komentarz powinien zostać usunięty a pan zablokowany.
 • @SpiritoLibero 12:04:27
  hehe... i to mówi ten, co się kłocił o wolność słowa z koryłą? lol!
 • Panie Stanisławie
  Moim zdaniem PiS przekazał bardzo optymistyczną wiadomość: przy takiej miałkości programowej z PiSem może wygrać każdy!
 • @val 10:50:38
  >//myli się szanowny PAN poparcie dla PISu sięga 45%...bez żadnej omyłki...//

  Miałem podobne odczucie odnośnie sondaży jak Pan. Dlatego zgłosiłem się w wyborach 2011 do komisji wyborczej akurat tam gdzie mieszkam. Jestem w 100% przekonany, że u nas liczono głosy uczciwie. Zdziwiło mnie, że w środowisku gdzie mieszkam, ludzie którzy mnie otaczają głosowali w proporcjach bardzo mało różniących się od średniej krajowej. Głosowali nie tylko na PiS ale jeszcze więcej na PO plus Palikot, plus SLD.

  Jeden z ostatnich sondaży dawał: PiS:25%, PO:20%, Europa+11%, SLD:10%PSL:6% KNP:3% Polska Razem:4%.
  Przeliczając to metodą dHondta na fotele sejmowe da taki podział:
  http://bejka.com/salon/dhondt/dhondtE218a.JPG

  PiS sam miałby ZERO szans na rządzenia.
  Kaczyński wiążąc się z Kwaśniewskim i Palikotem miałby w koalicji 230miejsc czyli zaledwie dokładnie 50%. Wystarczyłoby Platformie podkupić jednego posła PiSu aby przejąć władzę.

  Gdyby było tak cudownie jak piszesz i PiS dostałby aż 45%, to sytuacja wyglądałaby w Sejmie o tak:
  http://bejka.com/salon/dhondt/dhondtE218b.JPG

  Wówczas nie ma wątpliwości, że sojusz PO+SLD+Palikot+PSL z łatwością objąłby władzę.

  Wszystkie głosy oddane na PiS byłyby w tej sytuacji zmarnowane.
  Pozdrawiam
 • @DelfInn 12:11:58
  Wolność słowa nie dotyczy podłych oszczerstw.
  Kiedyś, jak Polska była normalnym krajem to ktoś rzucający oszczerstwa bez pokrycia tracił zdolność honorową.
  Sq...ły nam się obyczaje.
 • @SpiritoLibero 12:42:22
  ano skurwiły ...to widać po takich jak PAN szanowny ...ale zamiast narzekać to weżcie się do roboty bo jak na razie to wasze poparcie ,,ZEROWE" i pewnie już inne nie będzie ...A tego którego tak opluwacie to na dzisiaj ma 45% wśród szerokiego społeczeństwa...i pewnie WYGRA we cuglach..
 • @Almanzor 12:39:00
  PiS jest partią o ZEROWYCH możliwościach koalicyjnych.
  Druga sprawa, że stać ich na wszystko, nawet na alians z Palikotem. To w końcu ta sama drużyna tylko inaczej przebrana.
  Ślepi i głusi myślą, ze maja jakiś wybór. Nie mają! Ktokolwiek wygra to zawsze będą "NASI".

  Spotkałem się ostatnio z bardzo ciekawą opinią - brak uczestnictwa w wyborach delegitymizuje obecny system i pozwoli na unieważnienie w przyszłości wszelkich antypolskich ruchów. To chyba jedyne rozsądne wyjście na dzisiaj.
 • @val 12:54:10
  EOT
 • @Almanzor 12:39:00
  taki jeden od PALIKOTA ujawnił tajne wewnętrzne badania sondażowe przeprowadzone przez PO ...SLD-6%,PO-14%,PIS-45%...i to pewnie jest powód tak intensywnego ,,ruchu" w waszym mrowisku...
 • @SpiritoLibero 12:55:21
  PIS aby rządzić skutecznie WCALE nie będzie musiał wchodzić w żadne alianse z kimkolwiek...teraz to tylko taki ,,straszak" z waszej strony ,że nie będzie rządził bo nie ma zdolności koalicyjnych...będzie RZĄDZIŁ bo ma poparcie NARODU mającego już DOŚC BOLSZEWICKIEGO BYDŁA !!!...pozdrawiam
 • @SpiritoLibero 12:42:22
  Polska, proszę Pana, jest wyłącznie ze względu na Pana (i na mnie i na Ciebie). Nie ma tu honoru przed pokorą i nie ma wolności przed posłusznością. Polska nigdy nie była i nigdy nie będzie żadnym NORMALNYM krajem. Polska była, jest i będzie - po polsku - Polską. I żadne obyczaje nie są nam przecież straszne! :-)

  Sursum corda!
 • @all
  Gdyby nie to ze Polska by się wyłudzić to PIS menow i ich kolegów POPAPRANCOW trza by wys łac do Wenezueli
  http://m.forsal.pl/makroekonomia/finanse-publiczne/popatrzmy-jak-wenezuela-sama-sie-wykancza
 • Czy ta czarna teczka coś prawdziwego zawiera?
  "to Wałęsa jednak szybko się ich pozbył z kancelarii, prawdopodobnie za finansowe przekręty z ich spółką Telegraf. Akt oskarżenia za te przekręty został magicznie umorzony w 2000 roku"
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  Co ty człowieku wypisujesz? Przestań ogłupiać ludzi, bo jeszcze niektórzy są gotowi w te bzdury uwierzyć. Czytając ten wpis nasuwa się pytanie, gdzie neon24 zmierza? lub, gdzie on już zaszedł. To jest pytanie do naczelnego, który prowadzi ten portal sam nie wie już gdzie.
 • Nowa Polska
  http://nowa-polska.manifo.com/
 • @val 11:43:41
  Nie odróżniasz Patriotów od agentów mossadu i cia.
  Z powodu śmierci ludzi w katastrofie smoelńskiej, Polska nie ucierpiała intelektualnie z tego powodu. Jak każdego człowieka żal, tym bardziej jak ginie w tak nieodpowiedzialny sposób przez swoich przełożonych, ale zdecydowana większość, którzy ponieśli smierć stawiali wyższość interesów globalistów nad interesami Polski. (TL, wojna w Iraku i Afganistanie, poddanie UE)
 • @val 12:57:00
  >//taki jeden od PALIKOTA ujawnił tajne wewnętrzne badania sondażowe przeprowadzone przez PO ...SLD-6%,PO-14%,PIS-45%...i to pewnie jest powód tak intensywnego ,,ruchu" w waszym mrowisku...//

  1) Uważam, że masz zbyt wygórowane zaufanie od takiego jednego od Palikota. Ja bym mu nie wierzył

  2) 45%, na podstawie obecnej ordynacji, nie wystarcza do objęcia władzy w Polsce. Ot -takie są reguły gry.

  3) Dlaczego zwracasz się do mnie per "wy"? Gdyby to była liczba mnoga to oświadczam że jestem samotnikiem :(
 • Stan
  Dawno już nie czytałem tak dobrej analizy o dwóch identycznych antypolskich tworach politycznych POPIS czy AjWajEs.
  Bracia Kaczyńscy to od 89 roku non stop byli przy włądzy albo jeden albo drugi, albo razem.
  Ludzie Kaczyńskiego brali udział prawie w wszystkich rzadach po 89 roku. Ludzie Kaczyńskich byli w rządach: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, AWSie - Buzek, PIS - Samoo, LPR oraz Kaczyńscy mieli swoich dwóch prezydentów Wałese i Lecha K. Mieli szefa NIK, MIn Spraw, prezydenta W-wy, MON, MSZ, szefów PZU, PKN orlen, KGHM, Toto - Lotek, NBP, MF, KRRiTV, TVP, RM, TvTr, szereg codziennych i tygodniowych gazet, PAP, wywiady, wszelkie agencje rolne - inwestycyjne itd. Oni odpowiadają za ten stan rzeczy w polsce, ale niestety Polacy łykają ich propagandę w jakiś dziwny sposób.
  Za Kaczyńskimi ciągną się obrzydliwe korupcyjne smrody. Ktoś mocno postawiony w Polsce i w świecie ich bardzo skutecznie chroni. Aż się prosi by wydać o nich książke i pokazać twarz aferzystów, ktoś powinien udokumentować w jedną całość przewały Kaczyńskich i ich wyjątkowo antypolskich działań.
  Obecny program to rzeczywiscie zbiór z wycinek gazet, to chicgot obskurnej, prymitywnej propagandy.
  Poważny polityk, proponuje poważne zmiany, poczynając od zamiany Konstytucji i co chce tam zmienić, a Kaczyńskiemu odpowiada Konstytucja Kwaśniewskiego.
  Jeżeli chcemy zmienić rzeczywistość w Polsce, to się nie da bez wypowiedzenia TL oraz wyjścia z UE lub jej zmiany z ideologicznej na gospodarczą.
  Nic się nie da zrobić bez zasadniczych zmian w polityce ekonomiczno - pieniężnej bez zmian w Konstytucji i likwidacji lichwy.
  Nie da budować się Polski Niepodległej i jednocześnie budować i na siłe pchać się do ,,cywilizacji zachodu", albo Polską będzie krajem neutralnym, albo jej nie będzie.
  Co JOW - ów, mam odmienne zdanie.
  Uważam, że to nawet nie w JOW-ach jest problem ale problem jest w z brakiem funduszy na kampanię wyborczą i przygotowanie się finansowo do prowadzenia takiej kampanii wyborczej. Osobnym problemem jest chroniczny brak nadzwyczaj przytomnych i mający wielką wiedzę przywódców, którzy by poprowadzili Polaków do zwycięstwa.
  Obecnie trzeba robić wszystko aby zbojkotować wybory do euro-kołchozu. Co dalej to wszystko zależy od siły finansów, ale oni o tym doskonale wiedzą i kilku ludzi w Polsce trzymają w ten sposób na uwięzi.
 • @LordConqueror 15:29:11
  10/10!!!! Brawo!!! Pzdr!!!!!
 • @Wrzodak Z. 16:35:31
  Niech im ziemia będzie lekka. Dajmy spokój umarłym! Dobrze o nich albo wcale!
 • @Wrzodak Z. 17:03:03
  Nie przyjmując totalnie wszystkich stwierdzeń pana Tymińskiego za własne uważam że ma On wiele racji.
 • @Almanzor 17:04:11
  To dlaczego oceniamy tysiące innych polityków, którzy zeszli z tego świata. Każdy kto pchał się do polityki będzie oceniany, czy dobrze czy żle ale będzie.
 • @ninanonimowa 11:43:31
  Słuszna mowa.
 • @Wrzodak Z. 16:35:31
  tylu jest jeszcze wrzodaków na ciele tej biednej RZECZPOSPOLITEJ ze będzie musiała jeszcze cierpieć długo ,ale WYTNIEMY ich do ostatniego...to możemy już JEJ przyrzec...!!!
 • @Almanzor 17:01:24
  WYSTARCZY CAŁKOWICIE...bez obaw...
 • @Wrzodak Z. 17:15:35
  Uważam że dość dla oceniania jest tych co jeszcze żyją. Nie traćmy energii na nieżywych...zwłaszcza, że już nie mogą się obronić.
 • @LordConqueror 17:33:09
  skorzystam z dobrej rady ,ale wybacz jak widzi się osobnika któremu nie tak dawno wytłumaczyłem ,,perfekcyjnie" na przykładzie kim jest ....to krew zalewa...a ja raczej LORDEM nie jestem ......mam w genach pozostałości po moich walecznych przodkach zasłużonych dla RZECZPOSPOLITEJ...
 • @val 17:31:56
  >//@Wrzodak Z. 17:03:03
  prawdziwy już nie Wrzodak, a WRZÓD, już nie na ciele a na DUPIE...nazwisko trafne jak mało kiedy ....pozdrawiam panie ZYGMUNCIE...//

  Zgłosiłem wniosek do Administracji o zabanowanie autora tego chamskiego komentarza.
 • @val 17:28:41
  Michnik chciał wyciąć, jaruzelski, Kiszczak, Kalsteiny, Stolzamy, gratuluję ciemnoto, dobrego towarzystwa.
 • @Almanzor 17:58:01
  co szanownego pana tak wzburzyło ...DUPA ??? ...pozostający pełen szacunku dla interluktora...
 • @LordConqueror 17:25:21
  Panie Lordzie, Traktat L to likwidacja Państw narodowych, albo chce Pan żyć w Niepodległej Polsce, albo chce być Pan niewolnikiem lub żyć w obszarze ewentualnego ,,teatru wojennego".
  Mnie obchodzi Anglia i inne pomioty tyle ile zeszłoroczny śnieg.
  Pilnujemy swojego nosa - najpierw.
 • @val 08:35:52
  "KACZYŃSKI cieszy się obecnie dużą popularnością sięgającą 45%."

  Chyba w partii PZPR, tzn PC, tzn PIS
  No we własnej partii
 • @val 08:35:52
  "KACZYŃSKI ............ wykazał wielokrotnie że warto mu wierzyć"

  Oczywiście masz rację sekciarski tłumoku.
  Tyle że dotyczy to jego własnego powiedzenia TKM:
  "Teraz Kurwa My"
 • @val 17:31:56
  No cóż gdybyś nie był tchórzem, to może z twojego nazwiska też by jakiś przygłób sie smiał. Jestem dumny, że mam takie zasłużone dla Polski nazwisko.
  Jeżeli nie masz żadnych argumentów w obronie wyjątkowych szulerów polityki polskiej w rodzaju KK, a tylko próba poniżania kogoś za nazwisko to to mi przykro, że masz nie do końca rozwinięty umysł i takimi umysłąmi mogą łatwo szulerzy manipulować.
 • @Jan Paweł 10:13:39
  "@val 09:19:30
  ....Przygarnąłeś Ty chociaż jakiegoś psa z ulicy?"

  No tak.
  Przygarnął
  A nawet zakochał się w nim i nosi go w sercu.
  Nazywa się on jarosław zawsze dziewica
 • @LordConqueror 18:13:45
  Z każdym trzymać o ile uznają ciebie za partnera a nie za niewolnika w podbitym kraju.
 • @val 10:49:32
  "bez obaw ...POLSKI jakiej oczekujesz to zbydlęcona bolszewia i ich pomioty tutaj obecne CI nie zbudują...możesz być pewny kolego..>

  Masz rację.
  Dlatego trzeba tępić oszołomstwo gloryfikujące całe bydło z Wiejskiej z jarkiem, donkiem, leszkiem, waldkiem, jankiem itd na czele.
 • @val 10:50:38
  "myli się szanowny PAN poparcie dla PISu sięga 45%...bez żadnej omyłki..."

  Podczas mszy, albo w tajnym głosowaniu na zlocie sekty PIS
 • @Wrzodak Z. 18:12:57
  panie WRZODAK już kiedyś napisałem panu co o pańskim ,,politykierstwie" sądzę ...uważam że do każdego innego by to już dawno trafiło...no cóż PRZYGŁUP ,PANIE Wrzodak ZAWSZE nim pozostanie choćby nie wiem jakie ,,PRZYGŁÓBY " hi..hi... nim kierowały...pozdrawiam panie ZYGMUNCIE...przygłup ,odmienia się na przygłupy ,a nie na przygłóby !!!
 • @ALIK 18:13:56
  Ten Val to jakiś nieszczęśliwy człowiek. Tymiński wyłożył mu kawe na ławę i chyba nawet nie przeczytał a o sprawdzeniu tych zarzutów mowy nie ma. Co za szowinizm człowieka w stosunku do inych, którzy pokazują kaczy w świetle polityki polityki polskiej jako szulera.
  Czy naprawdę Polacy wybierają tych co wczesniej najbardzie ich spałują!!!!
  A może są tacy ludzie, którzy lubią jak inni ich perfidnie oszukują.
 • @LordConqueror 18:08:23
  pełna PRAWDA...wszystko zależy od tej drugiej strony ...wie PAN jest takie angielskie powiedzenia...zachowujmy się jak GENTLEMANI ...tylko szkopuł w tym że często ten drugi nie rozumie co to znaczy ...!!!
 • @val 18:25:16
  "pełna PRAWDA...wszystko zależy od tej drugiej strony ...wie PAN jest takie angielskie powiedzenia...zachowujmy się jak GENTLEMANI ...tylko szkopuł w tym że często ten drugi nie rozumie co to znaczy ...!!!"

  I dlatego brniesz dalej w głupotę
 • @ALIK 18:08:54
  żartujesz ,czy nie możesz tego znieść ??? to ujawnił TAJNY sondaż przeprowadzony na wewnętrzne zamówienie PO ,stąd teraz taki WSCIEKŁY atak na wszystko co związane z PISEM ...nawet twój też to potwierdza... jakby TUSK miał stabilne wysokie poparcie to by siedział w domowym fotelu i popijał whisky z lodem i popalał hawańskie cygaro a nie latał po cmentarzach i wdzięczył się do wszystkich co jeszcze z niego nie RYCZĄ NA GŁOS ZE ŚMIECHU...
 • @Wrzodak Z. 18:23:21
  "Ten Val to jakiś nieszczęśliwy człowiek. Tymiński wyłożył mu kawe na ławę i chyba nawet nie przeczytał a o sprawdzeniu tych zarzutów mowy nie ma. Co za szowinizm człowieka w stosunku do inych, którzy pokazują kaczy w świetle polityki polityki polskiej jako szulera. "

  Wie Pan co....
  Sam już nie wiem.
  Z jednej strony w pewnych momentach tacy ludzie są dla mnie zwykłymi debilami...
  Ale zaraz po tym wciąż zadaję sobie to samo pytanie:
  "czy można być aż takim debilem?"
  I wtedy odpowiadam sam sobie że "NIE. Przecież to niemożliwe"
  I jedynym w miarę rozsądnym wytłumaczeniem pozostaje chyba tylko:
  FUNKCYJNY IDIOTA / funkcyjna menda
 • @LordConqueror 18:30:14
  otóż to !!! ...NIKT nie jest ideałem i nie można tegoż od niego żądać tak jak tutaj niektórzy ...
 • @val 18:30:07
  "jakby TUSK miał stabilne wysokie poparcie to by siedział w domowym fotelu i popijał whisky z lodem i popalał hawańskie cygaro"

  A powinien razem z jarkiem i resztą:
  - mieć mocne zaparcie
  - siedzieć za kratami
  - na betonowej płycie
  - popijać wodę z kibla
  - i popalać siano z materaca
 • @LordConqueror 18:32:50
  "@ALIK 18:27:35
  Dowody Twojej ''mądrości'' już widziałem przy innej okazji."

  To dobrze że pamiętasz.
  Teraz małymi kroczkami się ucz.
 • @Wrzodak Z. 18:23:21
  panie ZYGMUNCIE ...może na posła do EUROPARLAMENTU , tfu do eurokołchozu by się pan wybrał ??? mogę panu miejsce załatwić ...tylko że musi się pan zgodzić całkowicie na moją formę pańskiej PREZENCJI...
 • @ALIK 18:34:56
  tak..tak ...a pan WRZODAK powinien robić za premiera ...nie ma co ...świetlana przyszłość...
 • @LordConqueror 18:38:27
  ja już ich dawno rozgryzłem ...i to dokładnie wyłuszczyłem panu ZYGMUNTOWI ....sądzę że jeszcze pamięta...przez kilka dni nie mógł złapać oddechu prawie ...tak go to zatkało...
 • @ALIK 18:31:49
  Może i racja. Jak swego czasu Kurski mi opowiadał, że PiS ma ,,swoich" opłaconych blisko setkę dziennikarzy oraz całą plejadę wyszkolonych w USA młodych ludzi, którzy za 200 stówki dziennie siedzą przed kompem i wychwalają kaczyńskich i ich środowisko. Przecież jak im podajesz 100% prawdę to oni i tak odpiszą, że białe i jest czarna.
  Ja bym nawet chciał, żeby doszli do waładzy i rządzili nawet samodzielnie, wtedy szybko zorientowali by się pisowcy, że Kaczor to Buzek, że PiS to PO.
  Wtedy łatwiej można by z nimi pojechać.
  Przecież to co Kaczor prezentował w sobotę to nic innego jak polepszony program PO.
  Kaczyński zapowiedział, że weżmie 1bln zł z banków na inwestycje i na przejedzenie. To katastrofa dla Polski. Banki są niepolskie w większości a więc od kogo chce brać, nawet nie wspomniał na jaki % chce brać kredyty. 500 zł na każde dziecko to nic innego jak pacyfikowanie zdolności młodych ludzi. Trzeba system zmienić na pro-rodzinny taki w którym małżeństwo młode i ich dzieci czują się dobrze, a wiec stworzyć warunki do dzietności rodzin, a więc zmiana systemu podatkowego, możliwość zaciągnięcia kredytu na budowę domu bez procentu i na długie lata spłąt oraz karencyjność spłat nawet do 5 lat, troje i więcej dzieci w rodzinie to opłata skłądek emerytalnych za mamę lub ojca, ubezpieczenia, zasiłek pilęgnacyjny itd. No i opłacalność pracy i tworzenia firm w Polsce a nie na obczyżnie. O tym nie powie on chce poprzez zapomogi uwiązać sobie elektorat, to myślenie komunistyczne.
 • @LordConqueror 19:16:07
  Chodzi o system w którym rodzina z dziećmi czuje się dobrze, pewnie, wie co ją czeka w przyszłości. Mi chodzi o promocje małżeństwa i dopiero dzieci, a nie odwrotnie. PiS chce aby kobieta urodziła dziecko i nie miała na nie wpływu, taką koncepcje mają wszelkiej maści socjaliści i masoni by jak najwczesniej odrywać dziecko od rodziny od kobiety i mężczyzny. Rodzina oparta o najwyższe wartości ma być ,,kołem zamachowym" przyszłych pokoleń, a nie dziecko wyrwane od rodziny, bo mu ktoś da za nic coś.
  Kochający rodzic to wymagający rodzic, prawdziwe Państwo to buduje silną rodzinę, a silna rodzin rodzin to silny i świadomy Naród.
  W dzisiejszym systemie to masz Pan większy wpływ na swojego psa niż na swoje dziecko np: o szczepieniu kota, psa to Pan decydujesz a o szczepieniu dziecka - to Państwo decyduje, jaką szczepionkę i ile ten szczepionki ma dać dziecku i nie ważne czy trzeba czy nie korporacja tego wymaga od niewolnika.
 • @Wrzodak Z. 20:46:11
  http://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/bylismy-przyszloscia
 • @SpiritoLibero 12:55:21 Bojkot wyborów
  Widzę ze i pan nabiera przekonania do bojkotu wyborów.Proszę zapoznać się z wypowiedzią blogera z portalu gajowego Maruchy w tej sprawie Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com bojkot wyborów
  Roman K powiedział/a
  2014-02-18 (wtorek) @ 03:08:38

  ad 40…
  Wielki masowy Ruch Polaków może się tylko i wyłącznie skupić wokół wielkiej masowej akcji!
  TYLKO i wyłącznie -Odmowa Posłuszeństwa, podporządkowywania się władzy sprawia , ze TA WŁADZA od tej chwili nie ma= ani JAK….ani KIM rządzić. Oprawcom i Uzurpatorom Naród musi powiedzieć Nie..a to objawi się tylko i wyłącznie pod postacią Wielkiego Bojkotu Farsy- jakimi są od 1990 roku każde jedne tzw, dla kpiny “wybory”!
  Proszę zauważyć, ze tzw Sierpniowe Strajki, nie były niczym innym tylko masowym Bojkotem ,który przeorganizowano w to co było pod ręką..mniejsza -czy to było spreparowane celowo przez służby – czy nie.
  Nauczeni doświadczeniem wiemy- że takie coś jest możliwe!
  Wiemy też ,że Układ Trzymający Władzę zgrał ostatnie garnitury swoich pacynek!
  Nawoływanie do organizacji wokół wyborów jest aktem nie tyle infantylizmu politycznego- czy idiotyzmem, ile daleko idącej współpracy z obecną władzą, gdyż opierając się na istniejącym Systemie i Ordynacji, każda jedna akcja zakończy się tak -jak zaprojektował ją system.
  Bojkot Powszechny..prowadzony na rożnych płaszczyznach i formach..czy to dewocyjnych- czy laickich jest pewnego rodzaju płaszczyzną- na której może dojść do zorganizowania się narodu w masowy Ruch, łączący wiele różnorodnych ugrupowań i formacji politycznych i społecznych.O rożnych orientacjach i denominacjach.
  Proszę pamiętać ,że Bojkot to Organizacja…!!!!! I ze Bojkot sam wyłoni swoje elity i przywódców!
  To Zorganizowana Świadoma i Obywatelska Akcja Protestu przeciwko samowoli władzy i uzurpatorskim antynarodowym Rządom Xenokratów Jewropejskich!
  BOjkot ma doprowadzić do:

  Przywrócenia podmiotowości suwerena Narodowi Polskiemu i przywrócenia mu zdolności decydowania o Własnym Losie!!!!!.
  Dokona się tego poprzez:

  1Zadania Nowej Ordynacji wyborczej i wolnych RÓWNYCH i bezpośrednich wyborów!
  2. Wyłonienia w takich wyborach władz reprezentacyjnych i wiarygodnych a przede wszystkim ….Polskich!
  To wszystko!
  Dwa punkty to cały Program Bojkotu obecnego Bandycko Złodziejskiego Układu Frymąrczącego Polską i przyszłością Polaków!
  Dwa postulaty..i nic więcej! TO główny cel Bojkotu! i jego organizacji Narodu Polskiego w struktury terytorialne i ogólnokrajowe! Które pozwolą na wyłonienie nowych kandydatów do władz przedstawicielskich! Ps. niniejszy wpis pochodzi z blogu gajowego maruchy www. marucha.wordpress.com

  Nowo wylonione Wladze same z delegacja Narodu Polskiego dokonaja korekty obowiazujacego Ustroju Politycznego Polski…poprawek Konstytucyjnych przywracajacych suwerennosc Polsce, i radykalna reforme Sadownictwa i Prokuratury! w pierwszej kolejnosci, Sady i sedziowie , palestra i prokuratury!
  W Polsce musza zostac te instytucje poddane radykalnej i ostrej lustracji w drodze wybieralnosci Sedziow i Prokuratorow..tak- jak jest w krajach demokratycznych i obywatelskich!
  Przywrocic nalezy w sadownictwie instytucje Wybieralnych Zaufanych Law Przysieglych Obywatelskich.
  Oraz innych postulatow, jakie wyloni nowy zorganizowany wg wlasnej woli Narod Polski.
  Z ktorych sam zglaszam powolanie instytucji Narodowego BVanku Polsiego z pelnym i wylacznym prawem emisji pieniadza ! Prokuratorii Generalnej i Instytucji Skarbu Narodowego,,jako organu dbajacego o majatek narodowy Polski i jako instytucji kasacyjnej praw i obowiazkow dot wlasnosci, przejmowania wlasnosci i kasacji ksiag wieczystych i wprowadzenia z powrotem do obrotu przez zakladanie nowych ksiag dot nieruchomosci w tym najwazniejszego obrotu ziemia oraz osobno prawami gorniczymi.
  Prosta i jasna jak slonce sprawa. Bojkot!
 • @val 12:54:10 witaj PISUARZE
  czy to szerokie p[oparcie dla PiS to ty val?Z twoim poparciem to napewno te żydki wygrają .Val tak trzymaj i VAL się Stefan Dembowski
 • @SpiritoLibero 12:55:21 Bojkot wyborów
  Miło że ktoś to rozumie że bojkot wyborów spowoduje delegitymizację tego nieludzkiego antyobywatelskiego i antypolskiego systemu władzy.Stefan Dembowski
 • @Wrzodak Z. 17:03:03 BOJKOT WYBORÓW
  Panie Zygmuncie już teraz trzeba przygotowywać społeczeństwo w Polsce do bojkotu wyborów do sejmu w 2015 roku. Nie wolno tego odkładać na później Należy też mobilizować Polaków aby w wyborach samorządowych nie głosowali na kandydatów partyjnych Trzeba odpartyjnić samorządy a przez to i całą Polskę Partie na całym świecie to mafie żerujące na krzywdzie społeczeństwa Sejm może być bezpartyjny i POLSKI.To sejm ma kontrolować rząd a nie odwrotnie tak jak to ma miejsce w Polsce od 89 roku.Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @val 18:21:50
  val ty jesteś przygłupem który się pisze z b na końcu.Stanowisz wyjątek w polskiej pisowni.
 • @LordConqueror 19:16:07 Bojkot biednych przeciwko bogatym
  Przed wyborami wszyscy obiecują gruszki na wierzbie uważam ze ludzie powinni zarabiać tyle żeby mogli żyć godnie i jeszcze mogli coś odłożyć To nie chodzi o jakąś jałmużnę.Proszę sprawdzić jak głosował PiS w sprawie becikowego.Giertych w sejmie im to wygarnoł Wszystkie partie w sejmie pilnują interesów bogatych.Biednych mają w dupie bo biedni nie dadzą im milionów na kampanię .To można zmienić tylko biedni muszą zrozumieć że obecne wybory to zwykła farsa nie mająca nic wspólnego z demokracja Polecam Konstytucję RP art 4 pkt 1 i 2 oraz art 104 i105.Miłej lektury Stefan Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • SKUNDLONY NARÓD POLACY RUSZCIE DUPY
  Jak czytam to skomlenie skundlonego narodu że żydowskie MENDIA kłamią, że nas opluwają ,że żydostwo Polskę oplotło swoją pajęczyną całą gospodarkę,kulturę i politykę to zadaje sobie pytanie a ilu tych żydów w Polsce jest że nie możecie się im przeciwstawić ?Za sytuację w Polsce po 89 roku nie można obarczać wyłącznie samych Żydów .Bez udziału Polaków w zdradzie w Magdalence parafowanej przy tzw OKRĄGŁYM STOŁEM sami żydzi nie byli by w stanie dokonać tego geszeftu W tej haniebnej zdradzie Narodu brał udział również KK. To dlaczego nie piętnujecie w pierwszej kolejności Polaków ,którzy pomagali Żydom w sprzedawaniu Polski i interesu Narodu?Nie widziałem i nadal nie widzę masowych akcji pod redakcją gazety wyborczej na ul Czerskiej w Warszawie Czy w tym przedsiębiorstwie medialnym pracują naprawdę wyłącznie sami ŻYDZI?Nie ma tam Polaków ?Czy te ogłoszenia w gównianej to są ogłoszenia dawane przez samych Żydów?Jak przeglądam np nekrologi i ogłosznia o narodzinach dzieci to widzę tam przede wszystkim nazwiska polskie .To po co wspieracie żydowską gazetę Szechtera ?Po co wogóle kupujecie to żydowskie gówno które obsrywa Polaków i polskość ? Nie widzicie że sami działacie przeciwko własnym interesom ? Najłatwiej jest narzekać,biadolić ale trudniej jest coś zrobić Od lat podaję apel o zorganizowanie pikiety pod redakcja gównianej .Trzeba zaprotestować przeciwko atakom Szechtera na polski kościół,na polską kulturę, na polskość którą ta MENDA Żydowska opluwa i bezcześci I niech mnie jakiś żydowski SKURWYSYN PODA DO SĄDU Jak się chce być wolnym człowiekiem ,jak się chce żyć w wolnym kraju,jak się chce aby nasze dzieci i wnuki nie były parobkami żydowskimi TO NIE WYSTARCZY BIADOLIĆ TRZEBA RUSZYĆ DUPY Z PRZED KOMPUTERÓW To dlatego że mamy komputery,siedzimy wygodnie na fotelach i wyrażamy swoje oburzenie na żydowską niewolę Gdybyśmy ich nie mieli to tak jak robotnicy i młodzież w latach od 56 roku,protestowali byśmy pod siedzibami komitetów i budynków rządowych Wydaje nam się że pisząc i wyrażając swoje oburzenie ,spełniamy swój patriotyczny obowiązek wobec tych ,którzy za wolną Polskę oddawali swoje życie w powstaniach,w czasie wojen Pisząc na blogach internetowych,często pozakladanych przez naszych okupantów,powodujemy taką sytuacje że wrzód rośnie i boję się że kiedyś pęknie wojną POLSKO -POLSKA ,taką jaką światowe żydostwo wywołało na Ukrainie . Zastanówcie się dobrze państwo Polactwo( za ten zwrot Rafał Ziemkiewicz powinien dostać kopy w dupę, ogolić się go nie da bo chyba specjalnie strzyże się na łyso.Tak,opluwa was Ziemkiewicz, Majewski,Środa, Szczuka, Lis, Najsztub, Wojewódzki,Miecugow( dostał już po ryju), Alicja Cała, opluwa was żydowska wstrętna świnia Urban,opluwał papieża Polaka,i wielu wielu innych a WY co?UDAJECIE ŻE DESZCZE PADA Zamordowali nam księdza Jerzego Popiełuszkę a myśmy go nie pomścili Naród który nie jest w stanie zapewnić ochrony i życia swoich przywódców, a w razie ich likwidacji przez wroga,nie jest w stanie pomścić swoich bohaterów,TAKI NARÓD NIE JEST WART BYĆ NARODEM WOLNYM taki naród to Naród Niewolników Można więc stwierdzić że po 89 roku Polska która zadziwiła ŚWIAT, stała się NARODEM SKUNDLONYCH NIEWOLNIKÓW Ale czy tak ma już być ?Czy naprawdę tego chcemy?Myślę że nie ,myślę że Polacy czekają na znak od Boga, na cud Boży .A może Pan Bóg wysyłał nam już takie znaki a my nie potrafiliśmy ich odpowiednio odczytać?Nie mogę zrozumieć dlaczego moi RODACY CHODZĄ JESZCZE NA WYBORY czy naprawdę nie widzicie że te wybory to zwykła ustawka.Nie wiecie że ordynacja jest niezgodna z Konstytucją?Nawet w Konstytucji poszczególne jej artykuły zaprzeczają sobie nawzajem W art 4 jest zapisana władza dla Narodu .Naród sprawuje władzę poprzez swoich przedstawicieli oraz bezpośrednio Co to oznacza ?Przez przedstawicieli czyli przez posłów ale art 104 stanowi że posłowie nie odpowiadają przed swoimi wyborcami.To znaczy że w tym art jest zwykłe podłe żydowskie kłamstwo Konstytucję pisał Kwach Stolzman i spółka . Co się tyczy sprawowania władzy przez Naród bezposrednio to chodzi o referenda.Jak może Naród sprawować władzę w drodze referendum skoro referendum w Polsce nie jest obligatoryjne Przecież ostatnia batalia w sejmie o dzieci które chcą odebrać rodzicom i zmusić do pójścia do szkoły w wieku 6 lat,jest na to dobitnym dowodem W Polsce referenda powinny być obligatoryjne po zebraniu pewnej wspólnie ( przedstawiciele rządu i Narodu) ustalonej liczby podpisów .W Szwajcarii takie referenda odbywają się średnio co dwa miesiące.Można by było podawać setki przykładów na to jak mogło by być ale TO SIĘ SAMO NIE ZROBI Trzeba najpierw uwierzyć że może być inaczej a potem jeszcze CHCIEĆ CHCIEĆ To co , kto jest gotów ruszyć dupę i dołączyć do pikiety pod redakcja gównopodobnej?Od czegoś trzeba zacząć a to miejsce i cel są szczególne.Już dawno poszedł bym sam ale jak sam zacznę palić gównianą( mam na myśli samą gazetę nie redakcję) to albo nikt się o tym nie dowie albo żydowskie MENDIA ZROBIĄ ZE MNIE WARIATA a wy siedzący na dupach przed komputerami uwierzycie tym żydowskim MENDIOM Poczekam jeszcze trochę wszak czekam już długo i jak się nie ruszycie to ruszam w podróż dookoła świata Nie mam zamiaru czekać do usranej śmierci .Wasz rodak z USA,Polak z krwi i kości ,urodzony w Warszawie w 1954 roku,ochrzczony w parafii w podwarszawskim Legionowie , do 1993 roku zamieszkały w Polsce , rozumem w stanach a sercem w Polsce Stefan Michał Dembowski ,zastępca prezesa polonijnego Stowarzyszenia Demokracja USA w NY .Stowarzyszenia patriotów polskich,którzy nie mogą spokojnie przyglądać się na to co się w Polsce dzieje.Ps można do nas pisać poprzez stronę internetową www.stowarzyszeniedemokracjausa.com

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930