Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Jak zjednoczyć Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opracowanie nowej konstytucji to wielkie wyzwanie i szansa dla organizacji narodowych w Polsce. Daje to możliwość wzięcia udziału w publicznej debacie i tym samym promocji siebie i swoich racji.

Zjednoczenie to zadanie numer jeden dla Polaków. Jest to jedyna droga aby wyrwać się z więzi politycznych mafii takich jak PO-PIS, które przez haniebny układ „okrągłego stołu” od ćwierć wieku rządzą wybitnie nieudolnie i bezczelnie grabią Polskę.
 
Aby doszło do zjednoczenia każdy Polak musi w tym widziec wymierne dla siebie korzyści. Jeden z moich ulubionych ekonomistów, pochodzący z Norwegii Amerykanin, ŚP. Mancur Olsen opisał tę zależność w swojej książce pt. „Logika grupowej akcji” (The Logic of the Collective Action). Prof. Olsen podkreslił, że grupy polityczne tak jak związki zawodowe organizują się dla poprawy swego bytu. Aristotle mówił,  że człowiek jest zwierzęciem politycznym. Niestety do tej pory nie znalazł się żaden prawy Polak, który potrafiłby skutecznie zrealizowac pomysł zjednoczenia kraju. Jest to poważna przeszkoda, która może zaważyc na całości procesu w wyniku którego mógłby powstac nowy ustrój nareszcie służący Polakom.
 
Jest chyba oczywiste, że obecny system parlamentarnej demokracji z dekoracyjnym prezydentem, Polakom nie służy.  A właśnie ustrój i sposób rządzenia tworzy ludzi. Punkt widzenia jest uzależniony od punktu siedzenia. To system nazistowski stworzył z cywilizowanych Niemców potworów zdolnych do niewyobrażalnej podłości. Podobnie bolszewizm kształtował złych ludzi z charakterem poddańczo-donosicielskim. Dzisiaj mamy w Polsce sytuację, gdzie z powodu biedy dochodzi do wielu przestępstw, łamania prawa i gwałtów. To system tworzy jakość ludzi. Polska potrzebuje rządów prawa ale prawo musi być służyc ludziom. Przedstawiciele władzy mogą rządzić tylko zgodnie z prawem.
Poprawnie powinno się mówić  że nie władza jest dla ludzi tylko, że prawo jest dla ludzi. Rządzący muszą postępowac zgodnie z prawem i w tym znaczeniu są oni służebnymi narodu, który takie prawo przez swoich wybranych reprezentantów stworzył.
 
 Ze strachu przed perspektywą śmierci głodowj i utraty całego dobytku oraz braku wyobrażni, ludzie siedzą cicho jak mysz pod miotłą i akceptują smutną rzeczywistośc. Dlatego należy szukać takiej metody zmiany ustroju w Polsce, która pozwoli na bezbolesne przejscie do prawdziwej demokracji, w ramach której naród wybierze sobie Prezydenta i Sejm, aby ten zgodnie z prawem zapewnił mu bezpieczeństwo i w każdym aspekcie życia społecznego jemu służył. Najgorszym wariantem byłaby krwawa rewolucja, która zwykle wymaga przelewu krwi oraz nigdy nie gwarantuje właściwego sukcesora i często pożera swoje dzieci.
 
Ponieważ jest to tylko kwestia czasu, kiedy Polacy będą musieli swój ustrój zmienić, konieczna jest debata na temat jaki powinien być system wyłaniania władzy i rządzenia w przyszłości. Innymi słowy,  kiedy nastąpi moment zmiany, nowe zasady demokracji, które naprawdę będą służyc Polakom w przyszłości, powinny już istniec. Nie można ich tworzyc w pośpiechu.
 
Podstawowym fundamentem organizacji grupowej na poziomie państwa jest Konstytucja, zwana także dokumentem zasadniczym. Jest dla mnie oczywiste, że obecna Konstytucja opracowana pod egidą Aleksandra Kwaśniewskiego nie tylko Polakom nie służy, ale im przeszkadza w rozwoju zdrowej państwowości. Prędzej czy pózniej los zmusi Polaków aby tę Konstytucję zmienić. Wtedy zacznie się polityczna walka o każdy paragraf co może doprowadzić do totalnej niezgody i być może do wojny domowej. Podobne obawy miał John Adams, jeden ojców Konstytucji USA przyjętej przez Kongres w 1787 roku. Dlatego aby doszło do zgody na separację skolonizowanych Stanów od Anglii, najpierw została opracowana Deklaracja Niepodległości. Dopiero, kiedy Kongres zgodnie zaakceptował słuszność tekstu Deklaracji Niepodległości w 1776 roku możłiwa była akceptacja przyszłej Konstytucji USA:
 
 
Zdarzają się w historii narodów momenty, kiedy staje się koniecznym, aby społeczeństwo rozwiązało bandy polityczne, które je wiążą i zagrażają jego egzystencji i konieczne jest zajęcie wśród ziemskich mocy odrębnych pozycji, do czego uprawnia Bóg przez prawa natury - a szacunek dla światowej opinii wymaga deklaracji przyczyn, które zmuszają i wiodą nas do wyzwolenia.

Uważamy, za oczywiste, że wszyscy ludzie są równi
względem prawa i że otrzymali od Stwórcy prawo do ży cia, do wolności, własności i do poszukiwania szczęścia. Aby bronić tych praw narody wybierają rządy,
których władza pochodzi z przyzwolenia rządzonych i
jeśli jakakolwiek forma rządów zaszkodzi tym prawom,
ludzie mają obowiązek zmienić stary lub powołać nowy
rząd w taki sposób, aby wynikiem było ich bezpieczeństwo i szczęście.

Prawdziwa roztropność każe nie zmieniać rządu z powodu drobnych lub krótko trwałych przyczyn i doświadczenie wykazuje, że ludzie są bardziej przygotowani do
cierpienia - jeżeli to zło jest do zniesienia, niż do obalenia tej formy rządu, do jakiej przywykli. Ale jeżeli długie
pasmo nadużyć prawa i grabieży prowadzi niezmiennie do
tego samego celu i odsłania się ustrój, który ich niszczy
absolutnym despotyzmem, to jest ich prawem i obowiązkiem, żeby obalić taki rząd i zapewnić sobie nową konstytucję dla ich przyszłego bezpieczeństwa.

Cierpienie milionów Polaków, a zwłaszcza ich masowa
ucieczka ze swojego kraju, to wyższa konieczność, która zmusza nas do zmiany rządzenia. Historia naszych rządów to ciąg powtarzających się
ciosów i uzurpacji, których celem była i jest absolutna
tyrania nad Polakami. Bezstronnie, niech fakty afer, złego rządzenia i niemoralnych podatków , zadłużenie kraju oraz wszechobecny antypolonizm mówią same za
siebie.
 
Jeśli Polacy nie dojdą do zgody na temat słuszności powyższej deklaracji to zmiana ustroju w Polsce nie będzie możliwa. A to dlatego, że z powodu braku jedności co do takiej deklaracji póżniej powstaną wielkie kłótnie o każdy paragraf nowej konstytucji. Sama deklaracja jest poważnym dokumentem zjednoczeniowym.
 
Mimo, że jestem Kanadyjczykiem, przyzwyczajonym do demokracji parlamentarnej wzorowanej do ustroju panującego w Anglii, od dawna jestem pod wrażeniem  konstytucji Stanów Zjednoczonych. Jej twórcy zadbali o wolność i prawo dobre dla swoich obywateli. Choć ostatnio pod pretekstem terroryzmu amerykański rząd znacznie zwiększył inwigilację i chętnie by wszystkim odebrał broń palną, to w sensie strategicznym USA zdecydowanie jest państwem narodowym, którego rząd bardzo dba o sukces ekonomiczny czyli poziom bytu swoich obywateli. Polityka globalizacji jest najlepszym tego przykładem. Mimo, że tu i tam zdarzają się błędy i pęknięcia, to daleko jest mocarstwu USA do upadku. A podstawą sukcesu tego mocarstwa jest własnie Konstytucja, które z pewnymi poprawkami działa do dzisiaj.
 
Opracowanie nowej konstytucji to wielkie wyzwanie i szansa dla organizacji narodowych w Polsce. Daje to możliwość wzięcia udziału w publicznej debacie i tym samym promocji siebie i swoich racji. Nową konstytucję wbrew opozycji trzeba będzie wprowadzić w życie przez ogólnopolskie referendum co z pewnością nie będzie łatwym zadaniem.  Ale nie ma innej drogi, ponieważ bez narodowej konstytucji Polska nigdy nie będzie suwerennym krajem sukcesu, który zapewnia bezpieczeństwo i szansę na dobrobyt swoim obywatelom.
 
 
Stan Tyminski
Acton, Ontario, 21 Stycznia 2014

 

 
 

 

 

KOMENTARZE

 • @autor
  Cyt:
  "Pomijając fakt, że do tej pory nie znalazł się prawy Polak, który potrafi skutecznie zjednoczyć cały kraj, istnieją powaźne trudności dla zjednoczenia Polaków w celu powstania nowego ustroju, który będzie nareszcie Polakom służył."

  Pozwole sobie Panie Stanislawie(ja to jeszcze z Eskimo) sie zapytac/stwierdzic; jak dlugo jak nie stworzy sie elity polskiej, tak dlugo niebedzie tego jednego ____prawego___ Polaka___.

  Ludzie czekaja na nowego wodza i na manne z nieba i jest bardzo trudno znalezc kogos, jak Pan sugeruje. Moim kochanym Rodakom jest potrzebne polityczne trzesienie ziemi w skali 9 Richtera, byc moze wtedy zaskocza.
 • trudno nie zauważyć
  że POLACY są zjednoczeni ,TYLKO brużdżą u NAS ci NAPŁYWOWI co to razem z bolszewicką oswoboditielną armią ...a w KRAJU już wiele się zmieniło od tamtego czasu, stąd trudno brać tworzywo autora na poważnie...
 • Podzielam poglądy reprezentowane przez Andrzeja Szuberta/ Opolczyk.pl odnośnie NWO
  i jego zaprzeczenia odradzającego się na planecie Ziemia - Słowiańskiego Porządku Świata i nadziei dla ludzkości z tym związanej. Cytuje :

  „Współczesna żydo-anty-cywilizacja szybkimi krokami zmierza do samozagłady. Jest nie do uratowania. Należy żywić tylko nadzieję, że waląc się nie zniszczy całkowicie życia na Ziemi. Jeśli po jej upadku ci którzy przeżyją będą ślepo podążali tą samą drogą – historia powtórzy się. A takie niebezpieczeństwo, że ślepcy zapragną odbudowywać tę właśnie chorą anty-cywilizację istnieje. Widać to po odmóżdżonych kato-polakach – nie dociera do nich za żadne skarby fakt, że to katolicki fanatyzm dobił Rzeczypospolitą i usilnie starają się nadal przybić Polskę do rzymskiej szubienicy wypatrując w nadjordańskiej dżumie ratunku dla Polski. A nie jej ponownej zagłady.

  Jedynie odbudowa Słowiańskiego Porządku Świata we wszystkich jego aspektach – bez pogardy wobec Przyrody, bez żydo-kapitalizmu, bez ideologii narodów wybranych obrzezanych fizycznie czy też umysłowo i duchowo daje gwarancję, że Ziemia stanie się miejscem, gdzie pogarda wobec Matki Ziemi i Przyrody, fanatyzm, wyzysk, chciwość, egoizm, zaślepienie, rasizm – w tym i religijny – będą nieznane. Gdzie Ziemia będzie dla wszystkich ludzi wspólnym Domem, Ojczyzną, Matką, Żywicielką, Boginią.”

  za źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/09/slowianski-porzadek-swiata/#comments

  W kontekście faktów :

  - wskazanego przez Opolczyka.pl poddania przez posłów sejmu RP pod
  patronat św. Jana z Dukli

  http://cyklista.wordpress.com/2014/01/19/sklerykalizowany-
  sejm-podejmuje-koscielne-uchwaly-watykanskich-urzednikow/


  - pojawiających się na razie pojedynczych przypadków zawierzenia w
  Polsce niektórych miejscowości przez ich lokalnych notabli-
  burmistrzów / Kamień Pomorski / Jezusowi
  Chrystusowi patrz:

  http://www.kamienskie.info/burmistrz-karpinski-zawierzyl-gmine-
  jezusowi- chrystusowi/#comment-85572

  - działalności na terenie Polski grup o charakterze masońskim na siłę
  prących do intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski i próby
  skierowania Polski w kierunku fundamentalizmu /na przykład
  Konwent Narodowy Polski/ :

  http://www.youtube.com/watch?v=G6fJF7qZfp0

  http://www.youtube.com/watch?v=4mGk6oaeN4E

  http://www.youtube.com/watch?v=3DBBhC18Itg

  http://www.youtube.com/watch?v=7MTagqEP7vA

  http://www.youtube.com/watch?v=MIe2XkGkzKg


  nie ulega żadnej wątpliwości, iż w Polsce po jej rozgrabieniu przez Międzynarodową Lichwę przy udziale ich agentury umieszczonej w centrach decyzyjnych wszelakiej władzy, a więc władzy wykonawczej, ustawodawczej, sądowniczej, medialnej przygotowywany jest zamach na wolności religijne, duchowe Polaków mający na celu pozbawienie nas wolności duchowej i uczynienie z Polski państwa religijnego poprzez intronizację Jezusa na króla Polski. Temu wszyscy musimy przeciwdziałać. Czas najwyższy wyzwolić się z głupoty którą wśród nas,
  nota bene przy naszym udziale i naszym przyzwoleniu, szerzą i rozpowszechniają nasi wrogowie. Jeśli tego nie zrobimy będzie po nas nie tylko w sensie materialnym , lecz również duchowym.

  Odnośnie odradzania się Słowiańszczyzny :

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/19/18-stycznia-swieto-jednosci-slowianskich-narodow-rosji-ukrainy-i-bialorusi/
 • -------- a na początek do ZMIANY !!!!!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y
 • TYLKO WIELKA BIEDA I UPOKORZENIE !
  TYLKO WIELKA BIEDA I UPOKORZENIE może dać szansę,że naród zjednoczy się do walki przeciwko totalitaryzmowi unijno-tuskowemu !
 • @detektywmjarzynski 08:52:30
  Oczywiście, że nie ma innego centrum zjednoczenia jak tylko i wyłącznie nasza Wiara. Rzeczpospolita ma już zresztą w swojej Historii poważne argumenty za tym. Dlatego z taką siłą zakłamuje się naszą Historię i pozbawia nas w ten sposób tej naszej Siły. Niech ten przykład z naszej Historii będzie potwierdzeniem tego, że historię Polski zakłamuje się lub przemilcza różne ważne fakty, jak chociażby np ten;
  http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/10/nmp_krolowa_polski.pdf
  Tylko dlaczego Kościół o tym nie mówi?...
 • Deklaracja Niepodległości - może być dobrym wstępem do działań
  Zgadzam się z Panem. Sytuacja w Naszym Kraju, z wielu powodów jest zła i będzie coraz gorsza. Całkowitą winę ponoszą wszystkie partie Republiki OS- Okrągłego Stołu. W rezultacie Polska stacza się na równi pochyłej w niebyt

  Polska nie nadaje się do demokracji "parlamentarno-gabinetowej" przynajmniej w obecnym układzie partyjnym PO-PiS i całą resztą.
  Nasi czołowi politycy i parlamentarzyści traktują swoje zajęcie jako sposób na życie a nie służbę dla Narodu.

  Należy całkowicie zmienić system sprawowania władzy na Prezydencki, w którym głowa państwa ma silną władzę wykonawczą (mianuje Rząd) a władza ustawodawcza jest w rękach parlamentu.

  Aby to zrobić należy zmienić Ordynację Wyborczą i Konstytucję.
  Jest to możliwe jako masowa, dobrze zorganizowana akcja obywatelska - a to wymaga zrozumienia i działania w całkowitej zgodzie - wszystkich Polaków. Czy to możliwe???

  Wydaje mi się, że "Deklaracja Niepodległości" - to dobra propozycja - przykład z historii, który może być dobrym wstępem do działań.
 • @Marek Lipski 09:24:18
  -- żyd nie może rozumieć SŁOWIAŃSZCZYZNY -inny gen ! --więc proszę uprzejmie -NIE ZABIERAĆ GŁOSU w sprawach żywotnych dla Słowian Polaków !!
 • @comsens 08:16:08
  "Ludzie czekaja na nowego wodza"

  Młodzi z Ruhu Narodowego nie czekają, tylko robią.
  My, stare dziady, powinniśmy się odsunąć. Co najwyżej dyskretnie pomagać - jeśli młodzi się o pomoc zwrócą.
 • @comsens 08:16:08
  PS Też kiedyś byłem na eskimo :)
 • Wszystkim fałszywcom i obłudnikom ,/wyłączając tych którzy nieświadomie to robią/ spod znaku krzyża i zwolenikom intronizacji
  Jezusa na króla Polski dedykuje piosenkę :

  http://www.youtube.com/watch?v=zA0r-jktCL8
 • @Ryszard Opara 09:19:44
  "Wydaje mi się, że "Deklaracja Niepodległości" - to dobra propozycja - przykład z historii, który może być dobrym wstępem do działań."

  Też tak sądzę, choć jak Pan sam napisał w notce "Rok 2014… – Nowy Porządek Świata." , ta deklaracja i Konstytucja USA opracowana i wdrożona na jej podstawie przez Ojców Założycieli USA, też po latach(1910 ,1913) został wypaczona i Suweren został pozbawiony wpływu na losy swej Ojczyzny. Wszystko więc jak widać zależy świadomości i od kondycji moralno etycznej społeczeństw.
  Społeczeństwo USA zostało skutecznie oduraczone i stało się bezwolną masą swobodnie urabianą przez trzymających pieniądze całego świata.
  Jak wyprowadzić z tego oduraczenia społeczeństwa tzw. wolnego świata, oto jest pytanie; rzecz sprowadza się do szukania remedium na chorobę celowo wszczepioną ludzkości.
 • @detektywmjarzynski 08:52:30
  Polecam bardo ważny wykład Ks. Kiersztyna:
  http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ
 • @AnnaP 10:07:59
  "...liderzy tacy jak Kukiz, żadne białe kołnierzyki."
  Czy sądzi Pani, ze Kukiz ma prawdziwe rozeznanie kto jest kim w Polsce i z kim można budować nową Polskę?
  Według mnie, nie ma takiego rozeznania.
  Po czym tak sądzę? Ano po tym jak za sojusznika w Ruchu Oburzonych widział P.Dudę , przewodniczącego NSZZ "Solidarność" wybranego po tragedii smoleńskiej.
  Wybory przewodniczącego NSZZ "Solidarność" z 2010 roku były analogiczne do tych z 1981 roku, gdy w wyniku zabiegów SB wygrał z Gwiazdą L.Wałęsa czyli TW Bolek.
  W 2010 roku, też w wyniku WSI-owych zabiegów wygrał P.Duda ze Śniadkiem, czyli Bolek II.
  Czy wyobraża sobie Pani sytuację, że po zamachu z 10.04.2010 , służby pozwoliły sobie na pozostawienie bez kontroli jedyną większą siłę społeczną, zdolną do jakichś akcji na większą skalę?
  Zresztą wyniki działalności P.Dudy i Związku pod jego kierownictwem przez te lata od wyborów, mówią same za siebie.
 • @Marek Lipski 09:21:40
  Kartek nie proponuję !To jest niezły pomysł,bo jak brakuje papu to zaczyna trzeźwieć umysł !
 • @Marek Lipski 10:06:40
  -----------Panie Lipszyc !! z prostego powodu !! nie studiują w Polsce i w Rosji !! ŻYDZI WYMORDOWALI !! Inteligencję słowiańską

  ------i jeszcze JEDNO !! od przesłuchiwania -BĘDZIEMY już MY !!!! a nie wy !! żydoskie UB
 • czy to nie czasem z amerykańskiej konstytucji wynika
  zwierzchność Rothschilda nad światem ?
 • @interesariusz z PL 10:51:38
  -PROSZĘ o więcej ? nie znam tematu
 • @val 08:24:04
  Polecam w pierwszym kroku, jako sposób na zjednoczenie - opis jak to wszystko działa, aby przeciwdziałać trzeba najpierw zrozumieć

  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • Wszyscy naiwni.
  Kogo Wy chcecie jednoczyć?
  Kaczo - donaldzich napierdalaczy ze sobą?
  Porządnych z komunistami?
  Potomków Dawnych Polaków z pańszczyzną?
  Powściągliwych w ocenach z tymi, co to od razu wiedzieli, że był zamach?
  Normalnych z tropicielami spisków?
  Patriotów z lemingami?

  Najpierw porządek trzeba zrobić.
  Komuchów rozliczyć, ubecję do ruskich wysłać, wariatów do psychiatryka, a pańszczyznę do wideł.
  pozdrawiam
 • @Maciej Piotr Synak 11:47:42
  Tylko kierunek w prawo do Polskiej Demokracji jest w stanie zjednoczyć Polaków.
  Polska Demokracja Kwantowa str. 231
  Dlatego proponuję na pustej drodze do odbudowy Polskiej Demokracji postawić znaki drogowe, które udostępniłem wszystkim bez licencji za darmo, jako ich autor w dniu 18 01 2014r.

  http://m.neon24.pl/d1b260b2e14c538a9b0062f638d963d8,0,0.png

  http://nwsn.neon24.pl/post/104906,prosta-droga-do-demokracji
 • @ratus 12:06:14
  Zgadza się. :)
 • @Marek Lipski 10:14:19
  Lipski za to ma swój program politycznym którego jak do tej pory nikt nie poznał, ma również swoją partię no i chodzi na lewackie demonstracje. :)))))

  ps

  To kanadyjskie i amerykańskie systemy prawne mają coś wspólnego ze sobą?

  Czy te systemy prawne są związane w jakikolwiek sposób z Polską i naszym sposobem na życie, charakterem, zwyczajami, tradycją, czy są związane z naszą polską praworządnością, i czy tamte systemy prawne w ogóle można, by było wprowadzić w Polsce, bez uprzedniego uczynienie porządku z polskim wymiarem sprawiedliwości i przede wszystkim z polską konstytucją?

  Lipski, o czym ty człowieku piszesz?
 • Magna Polonia!
  Nie, niestety większość Polaków nie da się ze sobą zjednoczyć, ponieważ pomiędzy Polakami są zbyt duże różnice mentalne, społeczne, światopoglądowe... A i jeszcze jedno, Polski nie zmienimy siedząc poza granicami Polski, stamtąd jej na pewno nie zmienimy i nie zjednoczymy.

  Polskę trzeba zmieniać i konsolidować tutaj na miejscu w Polsce!

  A ponieważ w Polsce są przynajmniej dwie Polski, będzie trudno doprowadzić Polaków do stanu, w którym większość Polaków będzie myślało i czyniło w ten sam propolski sposób dla dobra Polski i wszystkich Polaków.

  Czy Polacy utożsamiają się ze swoją Ojczyzną, Państwem i ze swoimi rodakami? Czy traktują to wszystko z pogardą, a swoje własne państwo uważają za swojego wroga? Może dlatego niektórzy Polacy stąd uciekają, bo przecież w Polsce nic nie można i nic się nie zmieni, i nic od nas nie zależy?

  Czy można naprawić Polskę płacąc i wzbogacając obce systemy podatkowe i ubezpieczeniowe, wzbogacając i umacniając w ten sposób, chcąc nie chcąc, tamte kraje i tamte elity polityczne i biznesowe?

  A co z pozostałymi sprawami dotyczącymi Polski i wszystkich Polaków?

  http://www.youtube.com/watch?v=FghAGCrdinA
 • @Marek Lipski 12:48:23
  Lipski przybędzie do Polski na białym koniu i nas wszystkich uratuje, no i jego Teletubisie. :))))))))
 • @Paweł Tonderski 12:45:00
  Otóż to.
  Polacy najsilniej jednoczą sie we wrogim traktowaniu własnego państwa.
  Albo wieją za miedzę i stamtąd mądrują ile wlezie
  pozdrawiam
 • @Marek Lipski 13:10:57
  Nigdy polskich kobiet nie nazwałem tak, jak mi to przypisujesz. Natomiast napisałem w następujący sposób, prosiłem cię abyś na tym portalu w swoich przedrukach nazwanych przez ciebie ciebie, z niewiadomej przyczyny- twoimi autorskimi wpisami, nie zamieszczał zdjęć roznegliżowanych panienek, ponieważ to nie jest portal randkowy albo pornograficzny.

  A poza tym, po wejściu na twój blog te zdjęcia zapisują się w naszej historii internetowej, a ja tego sobie nie życzę, aby takie zdjęcia pojawiały się na moim profilu. I na dodatek zamieszczałeś pod swoimi przedrukami odnośniki kierujące do lewackich stron, które podszywają się pod organizatorów Marszu Niepodległości.

  Czy zrozumiał, czy mam jeszcze raz to samo napisać po raz wtóry?

  ps

  To ile lat już masz, 45 czy 55?
 • @Marek Lipski 13:10:57
  Jednym z trolli na tym portalu jesteś ty, który chce się uwiarygodnić, swoimi wklejkami i przedrukami.
 • @Marek Lipski 13:10:57
  Kolejny stek bzdur w wykonaniu Lipskiego.

  To nie elity rządzące Rosją chcą wejść do Unii, bo to dla nich żaden interes, tylko to Unia chciałaby wcielić Rosję do Unii, dla jej naturalnych bogactw i innych, i dla jej ludności, która mogłaby stworzyć armię mogącą bronić w przyszłości Europę.

  Tak, tak, Lipski właśnie widać, co się dzieje z Ameryką i z Kanadą, gdzie lewactwo i dewianci seksualni zaczynają dominować. Kanada to książkowy przykład społeczeństwa multi-kulturowego i "doskonałego" socjalizmu, którego zwolennikami, propagatorami, i to od wielu lat, ale tylko w innych krajach są syjoniści, światowe żydostwo oraz masoneria, inaczej światowa międzynarodówka.

  Oprócz tradycyjnego i ortodoksyjnego Izraela, tak jest wszystko utrzymywane w należytym porządku i ładzie.

  Niemcy, kolejny przykład kraju rządzonego od dekad przez byłych komunistów, socjalistów i liberalną laicką chadecję, utrzymywane przez inne kraje poprzez prowadzoną przez politykę unijną, która jest nam serwowana przez elity rządzące przede wszystkim Niemcami i Francją, które dominują w Unii Europejskiej.

  ps

  O czym Lipski piszecie, kogo bronicie i kogo tutaj promujecie?
 • @Marek Lipski 13:26:28
  Pieniądze wydawane w Polsce przez Polaków pracujących na Zachodzie na produkty produkowane w innych krajach, a więc pieniedzę powracają do tamtych systemów podatkowych i finansowych.

  Lipski nie kompromitujcie się.
 • @Marek Lipski 13:26:28
  UNICEF + WHO = NWO!

  Lipski lewaku przestań się kompromitować...

  To wszystko co obecnie dzieje się w Polsce jest pokłosiem prawa unijnego, i jej dyrektyw, które są w Polsce bezrefleksyjnie wprowadzane przez "wybrańców narodu" komuchów i jej spadkobierców, którzy od pokoleń nie utożsamiali się z Polskę a Polaków mieli w pogardzie, wstydzili się swojego miejsca urodzenia i z tego powodu czmychnęli jak najszybciej na wytęskniony i wymarzony zachód, wypisz wymaluj takich jak ty, dobrowolnych emigrantów, uciekinierów, którzy dorabiają Niemców i inne nacje i kraje kosztem Polski i Polaków.

  Jednak chcą nam udowodnić, że Polska jest źle rządzona, jednak nie zastanawiają się dlaczego tak jest i kto w rzeczywistości sprawuje rządy nad Polską, że sami swoją rejteradą z Polski do tego przyłożyli swoje ręce!

  Nawet nie zdając sobie z tego sprawy...

  Dzisiaj pisząc do Polaków swoją łamaną polszczyzną chcą nas nauczać i poprawiać i chcą nam mówić, że mamy się tak rządzić jak Niemcy, Kanadyjczycy i inne nacje z zachodniej Europy, samemu będąc na ich usługach i będąc ich pariasami.
 • -------------- DOTARŁA do mnie dzisiaj INFORMACJA
  --10 młodych ludzi z mojego otoczenia -- dostało wypowiedzenie z pracy !! / 24-32 / studia ! technik elektryk ,kucharz ,mechanik itp.
 • @Marek Lipski 13:48:05
  Ty już jesteś w CCCP, na pewno mentalnie, nie zdając sobie z tego sprawy, że cała Unia to jeden wielki komunistyczny obóz, stworzony na styl ZSSR, jednak w tym obozie jeszcze oficjalnie nie ma Rosji...
 • jak widać, nie interesuje nikogo, czy człowiek mądry, czy głupi
  zły czy dobry
  uczciwy czy krętacz...
  najważniejsze, żeby był "prawdziwym Polakiem". Czyli coś w rodzaju: grzecznie złożyć rączki do paciorka, a kto nie złoży - ten wróg. No i koniecznie orzeł musi mieć koronę, bo bez niej orłem nie jest.

  Jeżeli chce ktoś na serio budować nową Polskę, musi to być Polska dla wszystkich Polaków - czyli dla tych ludzi, którzy sami siebie za Polaków uważają, a nie tylko dla grupki adoratorów wzajemnych, którzy przed sobą nawzajem zdają egzaminy z wynaturzonego patriotyzmu.
  Albo będzie Polska dla wszystkich Polaków, albo jej nie będzie.
  Nie macie się co łudzić, wy naprawiacze kraju według własnych potrzeb.

  Zaś pan Tymiński jako komik całkiem niezły. Choć niektórzy biorą go z jakiegoś powodu na serio :)))
 • @Marek Lipski 16:36:11
  A krzywe nogi też masz?

  Zaczyna pisać w cyrylicy, może dzięki temu szybciej się tutaj z niektórymi dogadasz?
 • @Marek Lipski 16:40:31
  Na co niby Polacy mają szansę i mogą w tamtych krajach liczyć, na bycie wyrobnikiem i na bycie Polakami i na życie bez stresu?
  Mają szansę na bycie Polakami, bo to im zapewniają tamte Państwa, mogą też liczyć na pracę za 6-8 tysięcy złotych i na co jeszcze?

  I na dobrowolnie pozwalanie na to, aby ich dzieci zostały wynarodowione i na to, aby ich rodziny były rozłączone i na to, aby się rozpadły, bo tak też często bywa, aby sami z własnej woli wzbogacali tamte narody, i tamte systemy podatkowe i ubezpieczeniowe...

  Gdzie Lipski płacisz podatki, czy Lipski posiadasz jeszcze polskie obywatelstwo?

  Te bajki możesz poopowiadać swoim dzieciom na dobranoc, jeśli je w ogóle posiadasz... To wie każdy, że bez pracy nigdzie nie przeżyjesz, no chyba, że na socjalu branym na ośmioro niekoniecznie swoich dzieci?

  Wracaj do Polski niemiecki polskojęzyczny wyrobniku żyjący z niemieckiego socjalu... Twoje dzieci mówią jeszcze po polsku, chodzą do polskiej szkoły, są wychowywane przez ciebie na Polaków, Niemców czy na światowców i prawdziwych Europejczyków?

  http://www.youtube.com/watch?v=tBdCf5w4omE
 • @Marek Lipski 17:12:46
  Panie Tymiński, Lipskiego na skarbnika pana partii, albo na prezydenta lub na premiera Peru, też na "P" albo na odwrót. :)

  Lipskie wszystkich krajów łączcie się!
 • @Marek Lipski 17:23:33
  Z jakich cierpiętniku długów?

  Znowu mnie straszysz sądem?

  O co chcesz mnie oskarżyć, o te niewinne pytania skierowane pod twoim adresem przeze mnie, które w porównaniu z tym, co ty wypisujesz są niczym innym tylko próbą dowiedzenia się tego, jaki z ciebie Polak, i gdzie niby prowadzisz tę walkę o Polskę i nasze polskie dzieci?

  To jak odpowiesz mi wreszcie chociaż na jedno moje pytanie?

  Posiadasz jeszcze polskie obywatelstwo, twoje dzieci mówią po polsku, mają polskie obywatelstwa, w ogóle czy posiadasz jakiekolwiek dzieci?
 • @Marek Lipski 17:23:33
  Przyjmuję do wiadomości pana oficjalne ostrzeżenie. :))))))))
 • @nana 14:28:55
  Pani podsumowanie jest w sumie trafne ,mam na myśli;-Albo będzie Polska dla wszystkich Polaków,albo jej nie będzie.
  Oczywiście z tego też powodu nasuwa mi się następne pytanie pod adresem Pani ,wszystkich blogerów umieszczających tutaj wpisy określa Pani -naprawiacze kraju według własnych potrzeb-czy w odczuciu Pani rząd i opozycja która też rządziła to cały czas jest tylko forma band politycznych?Mię bardzo interesuje to czy człowiek w pierwszej kolejności jest dobry czy zły ale idąc Pani tokiem rozumowania nie mogę się zgodzić że mądrość to jest cecha która automatycznie będzie stawiała człowieka nieskazitelnym,a raczej mi to idzie w parze -mądry krętacz-,-głupi uczciwy-.
  Zostało tu postawione pytanie JAK ZJEDNOCZYĆ POLAKÓW?
  Czy Pani to pytanie uważa za komiczne ?
  Czy rzeczywiste sedno naszej Polskiej racji stanu stanu, naprawy państwa Polskiego leży w złej konstytucji?
  Kiedyś Pani napisała -powinniśmy kierować się własnym rozumem-,wobec potoku deziformacji jest trudno znaleść tą właściwą drogę ,receptę która by nas uleczyła,przynajmniej z punktu medycznego nie ma lekarstwa na wszystkie choroby.
  Są ale takie ludzkie zwyczaje,systemy myślowe nazwane z punktu filozoficznego jako etyka.
  Pani swoją ocenę ludzi sprowadza tylko do jednej z teorii etycznych określoną jako nominalizm.t jest konkluzja do dobry czy zły.
  Czy nie uważa Pani ,że podstawą etyki jest zródło norm moralnych , czy rozstrzyganie naszej polskiej racji nie jest kierowane emotywizmem.
  Ja bym przynajmniej na własny rozum szukał tych norm etycznych w naturze w naszym słowiańskim dziedzictwie,chociaż mam wrażenie że duża część chciałaby to nasze zachowani było tylko w dziedzinie norm moralnych antynaturze czyli tylko od Boga.
  Naprawa kraju musi zacząć od naprawy każdego z nas.określenia czy etyka nasze systemy myślowe są w stanie przyjąć innych argumenty.
 • @Marek Lipski 17:23:33
  Panie Lipski, nie konfabuluj pan bo panu zaszkodzi.

  Pan Paweł Tonderski nie ma żadnych stron do zgłaszania a jeśli ma pan na myśli portal polacy.eu.org to jak zwykle pan się myli. Ten portal nie jest własnością P.Tonderskiego ani w ogóle niczyją własnością. Jest patriotyczną witryną prowadzoną przez grupę patriotów. Nie generuje żadnych zysków bo nie ma na niej żadnych reklam ani płatnych ogłoszeń.
  A w ogóle to odwal sie pan od przyzwoitych ludzi.
 • @Marek Lipski 21:01:20
  Przecież ty jesteś zwykły świr...
 • @Marek Lipski 21:01:20
  No to wszystko jasne. A ja w głowę zachodziłem skąd u kolegi Lipskiego taki zryty beret...
  A tu okazuje się, że kolega Lipski był nie dość że kaowcem, to jeszcze w OHP. Ja pierdolę.
  pozdrawiam turlając się ze śmiechu
 • Stanisław Tymiński Bojkot wyborów 2006rok
  Co się takiego stało panie Stanisławie że zmienił pan zdanie ?W 2006 roku wzywał pan Polaków w swoim apelu do bojkotu wyborów.Ja rozumiem ze tylko krowa nie zmienia pogladów ale chciał bym to zrozumiec jakie okoliczności spowodowały tak diametralna zmiane pana stanowiska w tej sprawie.czy to ma związek z umieszczeniem wyników wyborczych przez PKW na serwerach w Rosjii.czy to dlatego od ponad roku unika pan ze mna kontaktu mimo zapewnioeń ze jest pan zainteresowany rozmową.pan naprawde w to wierzy ze nawet najwyzsza wygrana na Loterii w canadzie,podarowana (komu)na kampanie wyborcza w polsce,spowoduje zmiane skladu w sejmie ,pozwalającą nurtowi patriotycznemu na zmiane konstytucji? odpowie mi pan na te pytania,moze byc tytaj,publicznie na forum NE. Na szczęscie jest a tak naprawdę to był w Polsce ktoś komu Polacy mogli zaufać.Ale jeśli ktoś jest w naszej pamięci i sercu to możemy o nim mówić że jest .Ta osoba jest pani Anna Walentynowicz * 8 marca 2010roku zapowiedziała ze zwróci Order orła Białego prezydentowi LK po powrocie ze Smoleńska i zwróci się do narodu z apelem o Bojkot wyborów.Czy pan panie Stanisławie Tyminski potrafil by tak ,trwać przez tyle lat w swoich przekonaniach? Historyczny apel śp. Anny Walentynowicz
  Posted by Marucha w dniu 2014-01-23 (czwartek)

  Poniższy apel jest wciąż aktualny, choć został napisany w roku 2001. Pewne nieistotne dla jego wymowy szczegóły oczywiście są zdezaktualizowane.
  Uwierzmy intuicji niezapomnianej Pani Anny.
  Admin


  Kliknij na obraz, aby go powiększyć.
  Za: http://www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @amadeusz2006 11:34:27
  http://www.stowarzyszeniedemokracjausa.com/wp-content/uploads/2013/03/abel_lg.jpg
 • STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
  ...
 • @comsens 08:16:08
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @ninanonimowa 08:52:36
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @Marek Lipski 09:26:31
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @35stan 09:56:26
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @BłękitnyOceanstnieje 10:21:08
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @ratus 12:06:14
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @nana 14:28:55
  STANISŁAW TYMINSKI NAMAWIA DO BOJKOTU WYBORÓW
  Bojkot wyborczy

  czwartek, 20 września 2007


  Stan Tymiński:

  Bojkot Wyborczy


  Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden konkurs pięknosci mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Panstwa partia na którą bym zaglosowal, jako zwrot kosztów poniesionych w wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
  Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że każda z nich ma ogromną kasę na propagandę na billbordach, w prasie, radiu i telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za kurtynką) głosem wyborczym. A więc skąd każda z tych „partii” ma dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborczą? Przebrani za wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie ukrywają swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują się na litościwych obrońców naszego upokorzonego Narodu.


  Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie prawie nie było Polaków. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył Polskę. Każdy miał szansę aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i arogańccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”, najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranicą. Od czasu podziału na Komunę i Solidarnośc „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS, PO, LiD. PSL przejeło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i niemoralnie fiansowane aby przejąć resztę elektoratu.Stara SD do tej pory spokojnie sprzedaje swój post-komunistyczny majątek.
  Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR, KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM. Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl motyli aby w każdym nowym sezonie politycznym przepotwarzyć się i pozostać przy władzy.


  Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was wszystkich mają w dupie”.
  Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś inny ustawił „listę krajową”. Dlatego żaden Poseł nie liczy się ze swoim elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował z tego samego okręgu.
  Zawsze ci sami ludzie mają nadzieję, że elektorat ma krótką pamięć i nawet przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać wojnę z Białorusią, ustawić obcą tarczę antyrakietową, kupić więcej samolotów bojowych, wysłać nasze wojsko do obrony Izrael a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do bólu.
  Od dawna zastanawiam się, dlaczego Polacy biorą udział w tych wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi, którzy nami gardzą i gnębią nas na każdym kroku. Bo kto przy zdrowych zmysłach może głosować na domniemanych złodziei, kooperantów międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3 miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem wyborczym?
  Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, ze po mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem możliwości aby z czystym sunieniem głosować na kogoś godnego mego zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje się zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna władza anty-Polaków trzeciego pokolenia?
  Dlatego ja zbojkotuję te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis. Tylko niska frekwencja wyborcza uświadomi reszcie Polaków i całemu światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak dobrze w Polsce.
  A więc dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili ogromną kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularnosci? I dać im szansę zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
  Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem w Toronto, ktory mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju. A przecież 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampani wyborczej że Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie się krajem białych murzynów. Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak cięzko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów biedoty a bogaci stają się coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji” w naszym Kraju.
  Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale to nie znaczy, że jest za póżno na stworzenie frontu obrony przed pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak się traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza siła woli wystarczy aby Polska stała się krajem, w którym jest dobrze i biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąc guzik „reset” aby mogli na nowo wybrać swoich przedstatwicieli do Sejmu i Senatu, bez progów wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez manipulacji.
  Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy się manipulować małej grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką opinią. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie juz straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć nogą i szubrawcy sami wyjadą z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o zbrojną akcję do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego gotowi. Postuluję o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny politycznej aby po 18 latach przerwać tę manipulację w celu budowy Polski, która nam służy.
  Rodaku, zastanów się tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych wyborach. Próbowalismy juz wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieję że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
  Stanisław Tymiński


  20 wrzesień 2007
 • @35stan 10:23:05 Krzaklewski Marian pilnuje Dudę
  Marian Krzaklewski pilnuje Dudę tak jak Wachowski pilnował Bolka Ludzie ruszcie muzgownicą.Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Marek Lipski 13:28:02 Dwaj przebierańcy
  A ja myślę ze obaj gracie z Tonderskim do jednej bramki.Nasrywacie na siebie nawzajem a potem w rozmowie smiejecie się z Polaczków popijając wisky Obaj macie to samo zadanie,odciągać Polaków od ważnych tematów. To jest wasza rola na NE..Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Marek Lipski 13:32:14 Dobre pytanie
  Kto jest za Unią z CCCP , prawa ręka do góry.Kto jest przeciw obie ręce do góry i pod ścianę Skąd my to znamy panie Lipski?Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Paweł Tonderski 13:40:21 Lipski i Tonderski to duet na NE
  A nie mówiłem ze Lipski i Tonderski mają za zadanie odciągać Polaków od głownego tematu .Panowie tak trzymać wolna Polska wam za to kiedyś zapłaci.Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930