Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 223 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Moje komentarze

 • Dobre podsumowanie
  Niestety taka jest rzeczywistość - jeszcze jeden dowód jak łatwo jest Polakami manipulować. Te ogromne sumy pieniędzy mówią głosniej niż to bogobojne ryczenie.
  Marsz Niepodległości – kolejne wrogie przejęcie
 • @Poznaniak 19:48:36
  Niedługo będę na wizycie u Pana Mietka z czego się bardzo cieszę.
  Z Polski przez Amerykę do raju w Peru
 • @Eugeniusz Sendecki 17:28:36
  Ś.P. doc. Józef Kossecki miał wielu wrogów tak jak ja ponieważ zawsze głosil prawdę i był naszym patriotą.

  Człowieka poznaję się po czynach i także jego wrogach. Ja też mam wielu wrogów bo jestem polskim nacjonalistą.

  Pan Stanisław Michałkiewicz jak go znam nie lubi cenzury tak jak ja a więc niech posty anonima "Mały John" zostaną na jego forum. One mówią same za siebie, ze jest zjadliwy atak na reputację wielkiego Polaka.

  Zawsze ceniłem doc. Kosseckiego za jego wiedzę, pracowitość, patriotyzm i nieustanną walkę o suwerennośc Polski. Dlatego bardzo pozytywnie oceniam całoksztalt jego zycia i całkowicie neguję wrogą mu propagandę, na którą jest narażony każdy Polak z "odchyleniem nacjonalistycznym" za co tylko 70 lat temu groziła nam kara śmierci.
  Zmarł Józef Maria Stefan Kossecki
 • @slawomis 22:00:49
  " Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie (Roman Dmowski)."

  Pomijając inne argumenty ordynacja JOW daje szansę na wybór Polaka w każdym powiecie. To oddala największe zagrożenie całkowitego zniewolenia naszego kraju przez obce nam kulturowo mafie polityczne.

  Oczywiście przy każdej ordynacji wyborczej liczy się kasa i media - Polacy ciągle głosują za darmo zamiast wspierać swoich kandydatów pieniądzem. Za darmo wiadomo co się dostanie w dzisiejszych czasach...

  A co do oponentów ordynacji JOW to jeśli się chce uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie.

  Proszę przyjechać do Kanady gdzie ponad 4 dekady głosuję przy ordynacji JOW, aby zobaczyć jak to dziala w praktyce - są tu emigranci z calego świata, którzy jednomyślnie akceptują ten sposób wyboru swoich politycznych reprezentantów bo ten system działa bardzo dobrze.

  Odynacja proporcjonalna przez ćwierć wieku wykazała, że jest szkodliwa dla Polski - nie bójcie się ją zmienić na ordynację większościową, która nam da lepsze szanse wyboru naszych reprezentantów.

  Osobiście uważam że w Polsce jest obecnie potrzebny dobry dyktator aby zaprowadzić racjonalny porządek i stworzyć normalne warunki rozwoju ale trudno oczekiwać aby Polacy dali komuś tak wielkie zaufanie i wsparcie.
  Szkodliwość JOW
 • @imran 23:13:10
  Załadujcie sejmowy autobus dobrymi ludżmi, oni najpierw się strasznie pokłócą ale po jakims czasie wybiorą najlepszą drogę, która zapewni dobrą przyszłość dla kraju.

  To jest mniejsze ryzyko niż mafijność obecnie niszczących Polaków partii politycznych.

  "Nie ma biednych krajów, są tylko żle zarządzane".
  JOW to Polak z każdego powiatu!
 • @Zawisza Niebieski 22:06:40
  5*
  JOW to Polak z każdego powiatu!
 • @ninanonimowa 22:28:12
  25 lat temu szanowna Pan była pewnie za młoda aby ją budzić :)

  Dziękuję za ładną bajkę. Dobranoc!
  Potpourri w polityce
 • @jan 23:04:31
  Nie ma czasu na takie rozważania ponieważ grozi nam całkowita anihilacja przez Chazarów. Polacy muszą przejąć stery państwa w swoje ręce nawet jesłi na początku popełnią wiele błędów bo taka jest cena zdobycia doświadczenia.

  Problem polega na tym, że Polacy ochoczo budują kościoły ale nie budują własnych instytucji i organizacji samoobrony.

  Proszę sobie wyobrazić, że Polacy mają swój patriotyczny rząd wybrany przez 80% przy 80% frekwencji wyborczej i ten rząd pracuje zgodnie z naszą Racją Stanu - nikt wtedy nie odbierze nam szansy na sukces.
  Demokracja daje takie możliwości wyboru.

  Zaden kraj nie jest dobry sam w sobie. Dobro zależy od siły woli i pracy jego obywateli przy pooszanowaniu ich praw oraz tępieniu wszelkiej grabieży.

  Nie tracę nadziei, ze Polacy chcą aby ich państwo było przyjazne i wspomagało ich rozwój. Aby tak się stało muszą najpierw znależć i wesprzeć swoich liderów. Nadchodzące Referendum JOW oraz wybory do Sejmu i Senatu w pażdzierniku pokażą czego chcą Polacy - własnego państwa czy całkowitą niewolę.
  Strach motywuje Polaków?
 • @interesariusz z PL 22:32:56
  Strachy na Lachy. Gorzej niż z PO-PIS być nie może.
  Strach motywuje Polaków?
 • *5
  "Pozostaje jedynie otwarte pytanie, czy Polacy zdołają wykrzesać z siebie dość człowieczeństwa i samodzielności w podejmowaniu decyzji, w momencie, kiedy zachodni kolonizatorzy wezmą się za łby ze światową oligarchią i rozpadną się struktury unijne zniewalające obecnie Polskę?"
  Syndrom ugotowanej żaby, czyli schyłek III RP
 • @mac 19:00:30
  5*
  Łapówki za oddanie majątku polskiego za bezcen.
 • @goodness 22:32:17
  Tak jest - wszystko o kasę sie rozbija przy każdej ordynacji wyborczej. Dlatego jeśli milion Polaków poprze swego kandydata sumą 10 Zł. to jest 10 milionów na akcję wyborczą. Nawet milion złotych pomoże dobremu kandydatowi odnoieść sukces.

  Codziennie dziękuję Bogu że na tym świecie są pieniądze, które one zmuszają do powagi. Inaczej świat by należał do idealistycznych nieudaczników.

  Nie kumam co ma do tego Stalin i Bierut.
  Kolektywna polityka
 • @staszek kieliszek 09:34:39
  Według badań głównym powodem do rozwodu jest to, że jeden z partnerów zawsze ma rację. Wielu jest takich "komentatorów" z którymi dyskusja nie ma sensu taka jak dyskusja z trollami opłacanymi przez Chazarów.
  Kolektywna polityka
 • @interesariusz z PL 08:38:51
  Z tego kraju gdzie telewizja oskarża niewinnych ludzi o bicie żony i głodzenie dzieci i nikt się temu nie sprzeciwi.
  Kolektywna polityka
 • Każdy sobie rzepkę skrobie?
  Widać z komentarzy że w Polsce do tej pory panuje sarmacki indywidualizm w tradycji liberum veto.

  W Kanadzie cały system edukacyjny jest ustawiony na uczenie umiejętności pracy grupowej.

  Według raportu Reputation Institute Kanada znowu jest najbardziej podziwianym krajem świata.

  Polska jest na 23 miejscu.

  http://www.wdish.com/life/canada-most-admired-country
  Kolektywna polityka
 • @Iza 08:42:43
  5*
  Poczta węgierska czyli Radosława Sikorskiego przypadki
 • @Mariusz G. 22:55:18
  To jest nieporozumienie - rolą państwa jest stworzenie warunków do bogacenia się obywateli. A co zrobimy dla tych, którzy z rónych powodów nie moga pomóc samo sobie? Komory gazowe?

  W Kanadzie niedawno lewacy proponowali ordynację mieszaną jako bardziej reprezentatywną co spowodowało protesty większości obywateli. Bo ordynacja większościowa pozwala na wybór najlepszych liderów i to ma dla społeczeństwa największe znaczenie. Wiele zależy od jakości liderów w polityce.
  Strategia Rozwoju 2/3
 • @alek.san 20:43:01
  Co do nowych struktur to się z Panem zgadzam, że Polacy znowu zabałaganili.

  Od dawna nawoluję partie poza-systemowe do zbierania pieniędzy bo bez pieniędzy trudno jest zbudowac solidne struktury.

  Polacy nie chcą nowych struktur bo pienędzy nikomu nie dają. I tu jest pies pogrzebany. Za darmo się nic nie zrobi.
  Strategia Rozwoju 1/3
 • Plagiat czy zgodność opinii?
  Zgodność opinii czy ściąga z mego felietonu z 1 lipca 2015 pt. „Strategia rozwoju 1/3”: Trzy dni póżniej 4 lipca 2015: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/konwencja-programow... (link is external) Konwencja PiS: deregulacja gospodarcza i zasada polskiej racji stanu - Każde nowoczesne i dobrze zarządzane państwo dba o zrównoważony rozwój całego kraju, dba o rozwój rodzimej gospodarki i rodzimych firm - podkreśliła Szydło.
  Zapowiedzi deregulacji gospodarczej, realizacji przez spółki skarbu państwa polityki wynikającej z polskiej racji stanu, a także walki o wyłączenie polskiego węgla z unijnej polityki dekarbonizacji padły w piątek podczas konwencji programowej PiS oraz ugrupowań z PiS współpracujących. Dodała, że polskie firmy "dzisiaj muszą dostać od nas ogromne wsparcie". - Bo to dzięki małym i średnim przedsiębiorcom Polacy będą (mieli) i mają pracę, tylko tej pracy jest za mało, bo te firmy mają za trudne warunki - zaznaczyła. Zwróciła uwagę, że polskim firmom należy stworzyć lepsze warunki do funkcjonowania.
  - Naszym celem jest dobre życie dla Polaków. Praca, rodzina, zdrowie - o to musimy zadbać, o tym dzisiaj mówią Polacy, o to się martwią. Musimy znaleźć te dobre rozwiązania, by naprawdę żyło się lepiej. By ludzie mogli powiedzieć tak - jestem u siebie, w mojej ojczyźnie i wiem, że ci, którzy rządzą, myślą o tym, czego ja potrzebuję, czego potrzebujemy my wszyscy, a nie myślą tylko i wyłącznie o własnych - prywatnych, politycznych interesach - powiedziała Szydło.
  Strategia Rozwoju 1/3
 • 5*
  Geniusz oobjawia się w opisie skomplikowanych spraw prostym językiem.
  Nie udawaj Greka

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930