Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 233 komentarze

Przyczynek do Wolności

Stan Tymiński - Budowa Polski Narodowej

Moje komentarze

 • @kowalew 14:52:09
  Dziękuję za poprawny link, bobre słowa i pozdrawiam!
  Złoto z rzeki Cangaza
 • @Wrzodak Z. 09:27:25
  Sąsiad trzymał "dzikie"pszczoły i miał miód na wymianę. Mial do tego talent.
  Mam 7 hektarów ziemi z Indianami
 • @Oracz 07:18:14
  Z tekstu widać że jest Pan strachem podszyty i sieje defetyzm jak jakiś troll. Nigdy nie powiedziałem że wybory nic nie zmienią. Zmienią jeśli sie pokaże taką siłe że adwersarze bedą się bali je słałszować. Pokazem siły jest ilośc darczyńców małych ilości pieniędzy na wsparcie kandydata ale 30 lat to za ma lo aby Polacy to zrozumieli i wprowadzili to w praktykę. Tu nie chodzi o bogaczy ale o duża ilość ludzi, ktorzy jawnie małym pieniądzem staną za swoim reprezetantem. Jak do tej pory Polacy nie pokazali takiej siły tylko defetyzm, wymówki i tchórzostwo. Lubicie gdakać o Żydach na kanapach jacy oni sprytni i mocni a sami nie macie żadnej strategii. Za to was przestałem kochać i wstyd się przyznac że jestem Polakiem.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 20:38:50
  Książkę "Święte Psy" można bezpłątnie ściągnąć ze strony www.rzeczpospolita.com

  Bezrobocie można było wtedy i dziś znacznie zmniejszyć prawem emisji pieniądza jak to opisałem w mojej książce "Przyczynek do Wolności".

  Pozdrawiam Czerewonego Korsarza a Gdańska.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @Ryszard Opara 00:54:14
  Szanowny Panie Ryszardzie: Dziękuję Panu za dobre słowa i zaproszenie do współpracy. Ja też uważam że nie dokończyłem swego dzieła aby przekonac moich rodaków aby uwierzyli w siebie bo tylko na sobie mogą polegać.

  Ja Pan wie, to Polacy dali mi siłę aby obalić zły rząd w 1990 roku. Ale tajne glosy to było za mało abyt wygrać wybory. Prawda jest taka że w czasie trwania wyborów dostałem wsparcie od mego elektoratu na sumę zaledwie $600. Tyle byłem wart jako ich reprezentant milionów ludzi, ktory mial im zapewnić wolność działania i dobrobyt. To nie był pokaz siły dla naszych wrogów, wręcz przeciwnie dowód, że mozna było na koniec wynik wyborów łatwo sfałszowac na korzyśc Lecha Wałęsy.

  Dziś z cennym doświadczeniem jako spełniony przedsiębiorca i polityk za bardzo się cenię abym bez konkretnych dowodów wsparcia rzucał się sam jeden w wir polskiego piekła aby opanowąć szalejący ogień i stworzyć normalne warunki rozwoju.

  Mój warunek powrotu na scenę polityczną to zaproszenie od Komitetu, który zbierze na modłę Zachodu małe datki pieniędzy od dużej ilości ludzi, jako dowód że wspierają mnie nie tylko tajnym głosem ale nazwiskiem i pieniądzem.

  W innym słowach tajne, domyślne wsparcie mnie nie interesuje.

  Jeśłi tak się nie stanie to odejdę z tego świata ze smutkiem, że nie było na mnie zapotrzebowania w dzisiejszej Polsce.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @Stara Baba 20:22:31
  I slusznie bo masz Pan obywatelstwo amerykańskie a to wymaga lojalności do polityki Waszyngtonu. W 90 roku 4 dni przed końcem wyborów zawitął do Polski wasz minister obrony Dick Cheney i namaścił Wałęsę na Prezydenta RP. Ani Pan ani nikt w Polsce nie mieli nic do powiedzenie. Taki już jest ten gangsterski kraj w którym Pan żyje i jak stara baba krytykuje wszystkich zza płota.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @Nibiru 20:06:06
  Co ma piernik do stanika? Mężczyzni przez 30 lat udowodnili że nie mają jaj a więc kobiety przejeły ster dobrej zmiany. Władza nie lubi próżni.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @Pan podporucznik 19:22:48
  Z chęcią pomogę ale nikomu się nie chce zbierać pieniędzy na poważną akcję a nie można iść na wojnę bez kasy. Takie są prawa logistyki. Partia X zdechła z głodu bo nie miała wsparcia od ludzi, których miała reprezentować na arenie politycznej. Teraz jest czas kobiet aby pokazały co potrafią robić...
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @Stara Baba 17:07:35
  Baba stara i głupia
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @anthony 18:50:59
  Teczka była po to aby was żarła ciekawość do sprawdzenia życiorysu Wałęsy ale jakoś wam się nie chciało tego zrobić. Tylko dureń myśli że jakies papiery mogły zmienić wynik wyborów, których wynik był fałszywy. Wybory w 90 roku wygrała Aameryka z mała garstką upolitycznionych Żydów w Polsce a twój głos i czarna teczka nie mialy żadnego znaczenia. Ludzie malego formatu szukają sensacji zamiast pytać o program dla Polski. Dlatego tacy ludzie nie mają przyszlości tylko gonia od jednej sensacji do drugiej, Cieszę sie że was żre ciekawość już 30 lat, dłużej niz myślałem.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • Dobre podsumowanie
  Niestety taka jest rzeczywistość - jeszcze jeden dowód jak łatwo jest Polakami manipulować. Te ogromne sumy pieniędzy mówią głosniej niż to bogobojne ryczenie.
  Marsz Niepodległości – kolejne wrogie przejęcie
 • @Poznaniak 19:48:36
  Niedługo będę na wizycie u Pana Mietka z czego się bardzo cieszę.
  Z Polski przez Amerykę do raju w Peru
 • @Eugeniusz Sendecki 17:28:36
  Ś.P. doc. Józef Kossecki miał wielu wrogów tak jak ja ponieważ zawsze głosil prawdę i był naszym patriotą.

  Człowieka poznaję się po czynach i także jego wrogach. Ja też mam wielu wrogów bo jestem polskim nacjonalistą.

  Pan Stanisław Michałkiewicz jak go znam nie lubi cenzury tak jak ja a więc niech posty anonima "Mały John" zostaną na jego forum. One mówią same za siebie, ze jest zjadliwy atak na reputację wielkiego Polaka.

  Zawsze ceniłem doc. Kosseckiego za jego wiedzę, pracowitość, patriotyzm i nieustanną walkę o suwerennośc Polski. Dlatego bardzo pozytywnie oceniam całoksztalt jego zycia i całkowicie neguję wrogą mu propagandę, na którą jest narażony każdy Polak z "odchyleniem nacjonalistycznym" za co tylko 70 lat temu groziła nam kara śmierci.
  Zmarł Józef Maria Stefan Kossecki
 • @slawomis 22:00:49
  " Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie (Roman Dmowski)."

  Pomijając inne argumenty ordynacja JOW daje szansę na wybór Polaka w każdym powiecie. To oddala największe zagrożenie całkowitego zniewolenia naszego kraju przez obce nam kulturowo mafie polityczne.

  Oczywiście przy każdej ordynacji wyborczej liczy się kasa i media - Polacy ciągle głosują za darmo zamiast wspierać swoich kandydatów pieniądzem. Za darmo wiadomo co się dostanie w dzisiejszych czasach...

  A co do oponentów ordynacji JOW to jeśli się chce uderzyć psa to kij się zawsze znajdzie.

  Proszę przyjechać do Kanady gdzie ponad 4 dekady głosuję przy ordynacji JOW, aby zobaczyć jak to dziala w praktyce - są tu emigranci z calego świata, którzy jednomyślnie akceptują ten sposób wyboru swoich politycznych reprezentantów bo ten system działa bardzo dobrze.

  Odynacja proporcjonalna przez ćwierć wieku wykazała, że jest szkodliwa dla Polski - nie bójcie się ją zmienić na ordynację większościową, która nam da lepsze szanse wyboru naszych reprezentantów.

  Osobiście uważam że w Polsce jest obecnie potrzebny dobry dyktator aby zaprowadzić racjonalny porządek i stworzyć normalne warunki rozwoju ale trudno oczekiwać aby Polacy dali komuś tak wielkie zaufanie i wsparcie.
  Szkodliwość JOW
 • @imran 23:13:10
  Załadujcie sejmowy autobus dobrymi ludżmi, oni najpierw się strasznie pokłócą ale po jakims czasie wybiorą najlepszą drogę, która zapewni dobrą przyszłość dla kraju.

  To jest mniejsze ryzyko niż mafijność obecnie niszczących Polaków partii politycznych.

  "Nie ma biednych krajów, są tylko żle zarządzane".
  JOW to Polak z każdego powiatu!
 • @Zawisza Niebieski 22:06:40
  5*
  JOW to Polak z każdego powiatu!
 • @ninanonimowa 22:28:12
  25 lat temu szanowna Pan była pewnie za młoda aby ją budzić :)

  Dziękuję za ładną bajkę. Dobranoc!
  Potpourri w polityce
 • @jan 23:04:31
  Nie ma czasu na takie rozważania ponieważ grozi nam całkowita anihilacja przez Chazarów. Polacy muszą przejąć stery państwa w swoje ręce nawet jesłi na początku popełnią wiele błędów bo taka jest cena zdobycia doświadczenia.

  Problem polega na tym, że Polacy ochoczo budują kościoły ale nie budują własnych instytucji i organizacji samoobrony.

  Proszę sobie wyobrazić, że Polacy mają swój patriotyczny rząd wybrany przez 80% przy 80% frekwencji wyborczej i ten rząd pracuje zgodnie z naszą Racją Stanu - nikt wtedy nie odbierze nam szansy na sukces.
  Demokracja daje takie możliwości wyboru.

  Zaden kraj nie jest dobry sam w sobie. Dobro zależy od siły woli i pracy jego obywateli przy pooszanowaniu ich praw oraz tępieniu wszelkiej grabieży.

  Nie tracę nadziei, ze Polacy chcą aby ich państwo było przyjazne i wspomagało ich rozwój. Aby tak się stało muszą najpierw znależć i wesprzeć swoich liderów. Nadchodzące Referendum JOW oraz wybory do Sejmu i Senatu w pażdzierniku pokażą czego chcą Polacy - własnego państwa czy całkowitą niewolę.
  Strach motywuje Polaków?
 • @interesariusz z PL 22:32:56
  Strachy na Lachy. Gorzej niż z PO-PIS być nie może.
  Strach motywuje Polaków?
 • *5
  "Pozostaje jedynie otwarte pytanie, czy Polacy zdołają wykrzesać z siebie dość człowieczeństwa i samodzielności w podejmowaniu decyzji, w momencie, kiedy zachodni kolonizatorzy wezmą się za łby ze światową oligarchią i rozpadną się struktury unijne zniewalające obecnie Polskę?"
  Syndrom ugotowanej żaby, czyli schyłek III RP

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930